Sari la conținut

Masaj Inghinal !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 22.09.2021 la 15:00, gogulet2000 a spus:

vizitat ”doamna cu masajul”

masajul este unul foarte bun, realizat profesionist, ajunge in toate cotloanele organismului, iar finalizarea este facuta conform cutumelor unui handjob corect executat 

halat 150, dtd 45-50 min

Numărul de telefon care este, pana la urmă?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Eu am fost in jur de ora 10, era singura pe acolo. Dar treci pe langa receptia salonului urci la etaj, treci pe langa vreo 4 scaune de frizerie si intri la doamna. Apoi usa se inchide cu cheia. Repet, era pustiu cand am fost eu...dar cine stie dupa masa cum e, oricum porti masca si aia e, undercover😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare dragi colegi, revin si eu cu o recenzie pt doamnabca asa e frumos fata de voi

Datorita unor dureri insuportabile de spate zic sa o intreb daca se poate o programare ca doar in masajul inghinal intra tot corpul nu doar p...😁. Stabilit prin sms-uri programarea foarte punctuala la mesaje am ajuns in locatie pe dambovita urcat la etaj 2-3 vorbe spus dezbracat ca revine m-am poftit la dus ca veneam de la lucru si nu eram prea fresh. Doamna face un masaj super bun nu doar frecat cu ulei,chiar le are, aveam unele puncte pe spate unde mi-au dat laceimile de durere dar nu m-am aratat, nu sunt genul prea vorbaret, asa ca am stat imtins si am trait momentul pt care m-am dus. Masa intradevar e cam ingusta dar trebuie sa vina zilele astea alta masa, masat spate picioare voborat pe la oo goarte placut, intors pe spate la fel masat fiecare parte a corpului inclusiv soldatelul si oo-le  intr-un mod foarte placut de ajungi sa finalizezi fara ca macar sa interpretezi finalizarea ca pe o laba. Altceva nu cred ca face nici nu am intrebat eu m-am dus pt durerea de spate si daca tot era inclusa si finalizarea sa fie primit🤣.

Halatul a fost 150 lei

Durata a fost undeva la 50 de minute 

Masajul+finalizarea de 10 mergand strict pt asta

Doamna de un 9

Locatia 8 din cauza patului de masaj ingust

Nu cred ca face si altceva,nu am intrebat dar nici nu lasa sa se inteleaga.

Pentru un masaj foarte bun si o ejaculare pe masura recomand cu incredere pt altceva nu cred ca o sa puteti primi

Spor si ciocane tari unde se poate🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 ore, carpatina a spus:

Seara buna, mai stiti ceva de doamna? Am incercat sa o sun la o ora decenta dar nu  raspunde.

A mai fost cineva de curand? S-a schimbat ceva?

 

De cand a schimbat tarifu la 150 eu unu nu am mai fost !!! Incearca prin sms eu asa faceam programare la dansa !

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 21.01.2022 la 23:12, carpatina a spus:

Seara buna, mai stiti ceva de doamna? Am incercat sa o sun la o ora decenta dar nu  raspunde.

A mai fost cineva de curand? S-a schimbat ceva?

 

Am mers in decembrie și în continuare foarte bun masajul. Masa a fost schimbata cu ceva mai lat și comfortabil dar gaura pentru fata este foarte mic (cred ca este pentru femeie), dar în rest personal îmi place dar nu merg foarte des, gen o data la 2 luni. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 ore, bik3rs a spus:

Am reusit sa iau si eu legatura cu doamna metoda sms, as dori mai intai sa spuna un coleg cum arata doamna sa-mi fac o idee. Mersi

Ii o doamna la vreo 40 cred....putin dolofana,zambareata...nu are un corp sa te atraga si sta acoperita toata,nu si a aratat formele😁

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 25.01.2022 la 14:08, bik3rs a spus:

Am reusit sa iau si eu legatura cu doamna metoda sms, as dori mai intai sa spuna un coleg cum arata doamna sa-mi fac o idee. Mersi

Ca o gospodina arata ,eu am avut o poveste urata ,basca ca intri inuntru si te simti filat discret de frizerite,am urcat la etaj ,a inceput un masaj bun,dupa 15 minute m=a pus sa ma intorc cu cucu in sus,din greseala am lovit cu mana un pahar in care avea o crema care [asa spunea ea]este f scumpa,evident paharul s-a spart,femeia a nebunit ,am ramas uimit de vocabularul ei,nu am mai apucat nici sa=mi cer scuze ,m=am imbracat si dus am fost,cred ca femeia este schizofrenica dar stie f bine sa=si ascunda boala tocmai acest-ai motivul ,care au mai spus si alti ca nu este prea comunicativa,stie ca nu se poate controla,am mai avut un film memorabil cu una care are anunt masaj dar nr.de telefon le scrie cu litere sa nu o gasim pe forum,de data asta am dat peste vicleana ,dar filmul acesta este cu metraj lung ,o las pe alta data futaciosilor

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Buna ziua!

Am citit recenziile, azi am mers sa ma conving.... Calitate exceptionala, masa de masaj facuta pe comanda, mai lata decat normal, Aer Conditionat, cabina de dus.... Doamna extrem de amabila si priceputa

Cu siguranta voi reveni

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 29.03.2022 la 17:43, reresrazvan8 a spus:

un link actual de pe publi se poate? sau poze daca are?

E o femeie care are 40-50 de ani, prea banala, ea face doar masajul, nu se dezbraca sau altceva.... si nu cred ca are vreo poze...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 4/14/2022 at 10:23 PM, Meddi said:

Ce sa faceti cu pozele? Daca femeia face doar masaj, îmbrăcată, fără nici cel mai mic compromis. 

Sa vad la cine merg. Sa fie o priveliste placuta, macar vizual.

Link spre comentariu
  • Oras:caransebes
  • Oras:caransebes

Am vizitat-o si eu pe doamna aceasta,programare cu o zi inainte prin sms.Ajuns la salon,am fost intampinat de o doamna undeva peste 45 de ani poate chiar 50,care arata ca o casnica,am urcat in camera de masaj unde am fost lasat singur sa ma dezbrac dupa care am primit un masaj bun cu mult ulei,iar finalizarea a fost poate cea mai bună laba care mi s-a oferit.Dupa am primit prosop curat pentru dus si cam asta a fost.Durata cu tot cu dus 50 minute ,platit 150.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si eu am fost la doamna cu pricina, la salonul de pe Dambovita. Totul ok cu trecerea prin frizerie, pentru ca nu era nimeni...insa, ar fi cam ciudat daca ar fi plin acolo :))) daca e cineva in salon, cand deschide usa sa iasa din camera ca sa faci dus, se vede direct masa de masaj :))

Pe de alta parte, masajul bun...finalizarea foarte buna. Totul e mecanic pentru doamna, isi face treaba si atat, era imbracata in blugi si cu un tricou, nimic atractiv.

Poate o sa mai merg la ea peste o vreme.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...