Sari la conținut

Masaj Inghinal !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 14.09.2022 la 14:49, federhant a spus:

Am fost eu. Activeaza la alta adresa. Masaju e bun. S-a chinuit putin cu mine, eram racit{zic eu} si abia am reusit finalizarea dar nu m-a lasat fara sa ejaculez. Pret intre 130-170 RON la alegere. Am ales 150. Dupa masaj ai  dus la dispozitie si prosop.

La 170 ce primesti ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742083612
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0742083612
  • Oras:Timișoara

Am fost de cateva ori in ultimele saptamani.

Masajul pot sa spun ca este bun, mai ales in partea superioara cand stai pe burta.

Cand trece la picioare si fund ai niste senzatii care la alte maseoze nu o sa le intalnesti.

Dpmdv este de revenit. Fata de alte saloane sau fete, ca daca vrei sa o atingi trebuie sa mai decartezi aici stii de la inceput ca nu ai voie si stai linistit si savurezi masajul.

Prima data a vrut sa imi dea si bon de casa dar i-am zis ca nu ma intereseaza ca nu decontez nicaieri.

Locatie - 9 (in Sagului)

Masaj relaxare - 9

Masaj senzual si inghinal - 9/10

Capotul - functie cat vrea clientul intre 150-190 ron.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
10 minutes ago, orgasmdenia1 said:

Prima data a vrut sa imi dea si bon de casa dar i-am zis ca nu ma intereseaza ca nu decontez nicaieri.

Sa invete fetele, asa se procedeaza, cu bon...

Aaa...oare poti sa platesti si cu cardul? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost eu azi la doamna , la recomandările unui prieten . Eu o recomand , tipa foarte ok, masajul foarte tare, inghinalul pe măsura - m am terminat prin simpla tehnica , fără sa fiu excitat , mersesem exclusiv pentru relax. Sa mutat pe Porumbescu , hiper discret locul , locuri de parcare . Eu am platit 200 totul , aprox 40-50 min. Cu siguranța voi mai merge . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat si eu pe doamna din anunt astazi. Programare prin mesaj, mers la locatie , undeva pe Porumbescu in Sagului.

Intrat in camera, optat pentru masaj inghinal, dezbracat, intins pe masa, primit un masaj de relaxare foarte bun zic eu ( doamna are experienta multa...20 de ani) intre timp a inceput si cu atingeri la oo si zona dintre oo si fund.

Dupa ce a terminat doamna pe spate m-am intors cu fata si a continuat cu masajul micutului si a zonelor mentionate anterior pana la finalizare.

Am peimit si cateva sfaturi, a fost super ok, decartat 150(plata este intre 150 si 190),se ofera si bon, dar eu nu am avut nevoie deci nu am cerut.

Am plecat...m-a sunat doamna ca am uitat lantisorul de aur...m-am intors l-am luat...si surpriza m-a sunat din nou ca am uitat si ceasul ...m-am intors si l-am luat (jos palaria pentru corectitudine).

Note...

Masaj: 10...cand am plecat eram parca mai usor cu 10kg si nici nu ma mai durea nimic

Finalizare: 8...este ok dar masajul este baza :)

Spor si sper sa fie de ajutor recenzia.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sun și merg și eu astăzi, ca idee, sfat... Ați reușit careva să primiți mai mult decât masaj? 

În sensul că ați reușit să o atingeți măcar? Acceptă? 

Să știu dacă are rost sa încerc fără sa o întreb, poate mă lasă 😁

Link spre comentariu

Nu cred ca se poate mai mult,nici măcar atingeri,sta îmbrăcată.

Am fost de 3 ori ,nu am încercat dar am bătut apropouri și nu mi a dat de înțeles ca se poate.

Dacă nu încerci nu ai cum sa reușești,sa ne spui și noua da ca ai obținut ceva,bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 11.08.2023 la 9:27, freelancer69 a spus:

Sun și merg și eu astăzi, ca idee, sfat... Ați reușit careva să primiți mai mult decât masaj? 

În sensul că ați reușit să o atingeți măcar? Acceptă? 

Să știu dacă are rost sa încerc fără sa o întreb, poate mă lasă 😁

Salut cum a fost și cât a fost prețul? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat astăzi doamna 

Am optat pentru un masaj inghinal 

A fost super ok un masaj de calitate doamna este o femeie matura care se vede ca știe meserie în masaj 

Note: -locație 9 

          - masaj 10

          - finalizare 8 

Preț între 130 -190 lei am lăsat 200 doamna oferă și bon fiscal 

Masajul este baza dacă vrei un masaj de calitate e de mers recomand pentru masaj.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 14.08.2023 la 17:07, bluedemon382 a spus:

Merită să decartez la doamna asta? În anunț scrie că face masaj prostatic extern. Mă gândesc că asta înseamnă că te stimulează între biluțe și ochiul maro nu?

Exact, o experienta buna pentru mine dar e adevarat ca nu este ieftin pentru serviciul primit... dar masajul este bun.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tocmai am vizitat-o și eu pe dameza, nu știu voi dar pe mine m-a rupt de spate nu mai puteam de durere, parcă face cu ură jur... Își bagă pumnii în gat, unde sa ma ierte Dumnezeu sunt o groaza de nervi și chiar ganglioni wtf! 

La spate mai un pic și se ridica în degete ca Bruce Lee, pe spinarea mea și sa facă șpagatul ca Van Damme. 

Locația decenta, dar tipa m-a ținut cu tot cu dus și finalizare 35 de minute, in condițiile în care era vb de o ora! 

Decarta 150 (pai nu sunt eu prost că dau bacșiș pt tortura și nici măcar nu sunt fan bdsm)? 

Nu e de recomandat nici de revenit pentru mine.... 

Iar când faci dus e geamul la vedere, poți sa le faci cu mâna trecătorilor.. Iar partea cu tariful între un anumit interval e păcăleală pt fraieri să dea mai mult aiurea. 

Locație 6/7

Servicii 5 pt finalizare dura ca dracu, zici ca îți rupe curu și trage de pulă de nu e adevărat, am vrut sa o ating nici vorba de asa ceva, de zici ca e vreo diva în plm

Masaj 4

 

După părerea mea, o face strict pt bani se vede ca nu ii place deloc ce face, mie mi se pare că urăște bărbații sau în special pe noi care mergem la ea și vrem mai mult decât masaj, plus ca e urâtă cu spume, sunt subiectiv știu, îmi asum... 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am avut parte cam de aceeasi experienta ca a lui freelancer69.

Masaj: 5/10. Pare sa aiba o pregatire atat in masaj cat si in karate. Incepe frumos dupa care ataca gatul si spatele mai ceva ca la UFC. Drept e ca nu ma pricep la masaj, dar mi-ar placea sa nu ma doara spatele doua zile dupa programare.

Locatie: 5/10. E o casa veche, baia nu mi s-a parut cea mai curata, prosoapele ori fi fost spalate dar erau patate, patul de masaj destul de ok, daca ar monta niste lumini rosii ai zice ca-i sex dungeon. Macar accesul se face usor si discret, fiind pe o straduta cu alte case din Sagului.

Finalizare: 8/10. La cum a decurs masajul initial am si uitat de partea asta, fiind concentrat sa supravietuiesc. Am fost totusi surprins de tehnica doamnei. Ma asteptam sa fie o laba facuta in scarba, dar chiar stie s-o manevreze. Singurul minus e faptul ca nu stie cand sa se opreasca, dupa finalizare a trebuit s-o rog sa-i dea drumul pentru ca devenea deja dureros.

Intr-adevar, dansa nu e frumoasa si din discutia purtata cu ea nu pare cu toate tiglele pe casa, dar asta e poate doar impresia mea. Daca te-ar lasa sa o atingi sau macar daca s-ar dezbraca sa zicem ca ar merita pretul, ar fi o atmosfera mai senzuala. In situatia actuala zici ca mergi la proctolog, nu la masaj cu finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, andrei242 said:

Daca vrei ceva mai "soft" la masaj (relaxare decat terapeutic), il poti intreba....

Bine zici @andrei242 "îl poți întreba" are tehnici de masaj de bărbat ruigbist pregătit să te rupă și pe tine și pula-n două... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742083612
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0742083612
  • Oras:Timișoara
La 19.08.2023 la 8:32, freelancer69 a spus:

Tocmai am vizitat-o și eu pe dameza, nu știu voi dar pe mine m-a rupt de spate nu mai puteam de durere, parcă face cu ură jur... Își bagă pumnii în gat, unde sa ma ierte Dumnezeu sunt o groaza de nervi și chiar ganglioni wtf! 

La spate mai un pic și se ridica în degete ca Bruce Lee, pe spinarea mea și sa facă șpagatul ca Van Damme. 

Locația decenta, dar tipa m-a ținut cu tot cu dus și finalizare 35 de minute, in condițiile în care era vb de o ora! 

Decarta 150 (pai nu sunt eu prost că dau bacșiș pt tortura și nici măcar nu sunt fan bdsm)? 

Nu e de recomandat nici de revenit pentru mine.... 

Iar când faci dus e geamul la vedere, poți sa le faci cu mâna trecătorilor.. Iar partea cu tariful între un anumit interval e păcăleală pt fraieri să dea mai mult aiurea. 

Locație 6/7

Servicii 5 pt finalizare dura ca dracu, zici ca îți rupe curu și trage de pulă de nu e adevărat, am vrut sa o ating nici vorba de asa ceva, de zici ca e vreo diva în plm

Masaj 4

 

După părerea mea, o face strict pt bani se vede ca nu ii place deloc ce face, mie mi se pare că urăște bărbații sau în special pe noi care mergem la ea și vrem mai mult decât masaj, plus ca e urâtă cu spume, sunt subiectiv știu, îmi asum... 

Daca te-a durut la masaj inseamna ca stateai incordat. La masaj trebuie sa stai cat mai relaxat. Daca incordezi muschii vei simti durere.

 

Daca e prea tare masajul, si am avut de-a face cu masaj tailandez facute de catre ele in afara tarii, poti cere sa faca mai usor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...