Sari la conținut

Masaj Inghinal !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-corporal/g33ed458f4e37ei921h2516078fhg106.html

     Salutare,dupa ceva cautari pentru masaj cu happy,am gasit anuntul doamnei...un masaj bun(spate,maini,picioare),urmat de cel inghinal(te face sa tremuri),asta in timp ce stai pe burta...intors cu fata,masaj pe piept,pe abdomen,picioare si din nou la zona intima(inghinal)...masat bine la coaie,frecat la pla pana la finalizare !!!dush si acasa !

        Doamna nu este waw,sta imbracata,nu te lasa sa o atingi dar masajul este superb !!!eu unu o sa mai merg si o recomand celor care le place masajul !!!

Halat:100 de lei ,timp petrecut: o ora!

Locatie:Dambovita ,la salon(nush daca ii ok sa scriu aici numele salonului)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Locatia este pe Bd Dambovita. Cred ca e singurul salon de coafura, frizerie etc de acolo. E irelevant numele.

Pentru detalii si programari folositi nr din anunt: 0743944189

Doamna e casatorita, face masaj de relaxare, masaj terapeutic si finalizare.

Nu face nimic altceva, nu accepta atingeri. Asa cum spunea cineva mai sus: pentru masaj este bine de tot.

Locatia: 7 (doar un ventilator, fara AC)

Masaj:8/9

Finalizare manuala 9/10

100 ron, cca 1 h cu tot cu dus la venire si la plecare

 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, hardrock a spus:

Locatia este pe Bd Dambovita. Cred ca e singurul salon de coafura, frizerie etc de acolo. E irelevant numele.

Pentru detalii si programari folositi nr din anunt: 0743944189

Doamna e casatorita, face masaj de relaxare, masaj terapeutic si finalizare.

Nu face nimic altceva, nu accepta atingeri. Asa cum spunea cineva mai sus: pentru masaj este bine de tot.

Locatia: 7 (doar un ventilator, fara AC)

Masaj:8/9

Finalizare manuala 9/10

100 ron, cca 1 h cu tot cu dus la venire si la plecare

 

E vrăjeala numărul asta 😂😂😂😂 am sunat acum circa 2 ore și a răspuns cineva care nu știa de asta. 

Link spre comentariu
  • Oras:timis
  • Oras:timis

Nu e vrajeala. 

Te stoarce pana la ultima picatura. :)

Locatia e asa si asa, masa de masaj foarte ingusta, masajul, ei bine nu mergi chiar pentru masaj, dar mult peste toapele care arata binisor si se lauda ca fac masaj.

ca un plus, poti face dus acolo.

Link spre comentariu

Salutare.

Cea mai ok laba cu masaj din oras. 

Nu e cel mai ok masaj (7-8/10)
Nu e cea mai ok laba (8-9/10)

Dar e cea mai ok combinatie din cele doua avand in vedere ca fetele de la saloane nu prea stiu sa masaj si nu prea gasesti un masaj decent cu finalizare.

Minusuri: masa de masaj e prea ingusta.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 55 minute, penice a spus:

Salutare.

Cea mai ok laba cu masaj din oras. 

Nu e cel mai ok masaj (7-8/10)
Nu e cea mai ok laba (8-9/10)

Dar e cea mai ok combinatie din cele doua avand in vedere ca fetele de la saloane nu prea stiu sa masaj si nu prea gasesti un masaj decent cu finalizare.

Minusuri: masa de masaj e prea ingusta.

Din pacate in Timisoara nu avem combinatia asta :(((...de mult caut...si sunt cateva fete care fac un masaj extraordinar si te excita maxim da nu duc treaba pana la capat🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

M,a sunat doamna la 5 minute după apelul meu și am făcut programare in aceeași zi. Citește și mesajele SMS primite.Ajuns la salon am făcut un duș , primit prosop curat, dușul e in aceeași sală care are ventilatoare, fără AC. A revenit doamna, eu pe burtă pe masă care într-adevăr e cam îngustă. Primit un masaj bun pe picioare, mâini, spate, apoi mângâieri cu ulei la zona intimă eu ridicând posteriorul pentru a facilita accesul.Pe fundal de muzică de relaxare a fost plăcut.Intors pe spate am primit masaj la picioare , abdomen și junior plus adiacente.. Nu am întrebat de atingeri știind de la colegi că nu e permis. Că note ,masaj 9, finalizare 9. Cadou 100, e ok mai ales că e respectată ora, cu tot cu două dusuri, masajul bun și pleci mai ușor.De revenit, eu da.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

"Nu am întrebat de atingeri știind de la colegi că nu e permis"....eu am intrebat si mi a dat un raspuns negativ cu explicatie pe masura>>"in timp ce se concentreaza pe toate punctele pentru ca masaju' inghinal sa fie asa cum ne dorim,in timp ce o atingem automat ii distragem atentia(doar e om si ea)....n am mai insistat😁...nici nu am fost nesimtit sa ating fara aprobare😁

Link spre comentariu

   Dragilor, m-ați făcut curios. Însă întrebarea mea e la care salon e pe Dâmbovița? 

  Întreb asta deoarece exista o frizerie/coafură pe Dâmbovița undeva la parterul unor blocuri. Acolo ma tund de vreo 40 de ani. Nu as vrea să-mi întâlnesc frizerita când sunt pe masa de tortură 😂

Link spre comentariu
2 hours ago, darklordh said:

   Dragilor, m-ați făcut curios. Însă întrebarea mea e la care salon e pe Dâmbovița? 

  Întreb asta deoarece exista o frizerie/coafură pe Dâmbovița undeva la parterul unor blocuri. Acolo ma tund de vreo 40 de ani. Nu as vrea să-mi întâlnesc frizerita când sunt pe masa de tortură 😂

Nu e evident daca e transparenta treaba, așa că nu știu daca publicitatea locației este de dorit. Daca suni și faci programare, primești detaliile necesare.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 ore, darklordh a spus:

   Dragilor, m-ați făcut curios. Însă întrebarea mea e la care salon e pe Dâmbovița? 

  Întreb asta deoarece exista o frizerie/coafură pe Dâmbovița undeva la parterul unor blocuri. Acolo ma tund de vreo 40 de ani. Nu as vrea să-mi întâlnesc frizerita când sunt pe masa de tortură 😂

Cand mergi la tuns o intrebi pe frizerita daca nu ii cineva la salon care se ocupa de masaj ca te dor toate oasele(ma gandesc ca nu povesteste doamna ce fel de masaj face la fiecare ) ...

Link spre comentariu
Acum 10 ore, marlanu91 a spus:

Cand mergi la tuns o intrebi pe frizerita daca nu ii cineva la salon care se ocupa de masaj ca te dor toate oasele(ma gandesc ca nu povesteste doamna ce fel de masaj face la fiecare ) ...

Mâine merg la tuns. Cine știe, poate mă aleg și cu un masaj 😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...