Sari la conținut

Va salut in sfarsit am gasit un anunt si fata cea din poze 10 jos palaria


Vizitator Costin1993

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, flish a spus:

Ai auzit de sarcasm? Te rog sa nu mi te mai adresezi, nu caut prieteni. Mulțumesc anticipat. 

 

Serios, erați sarcastic ?  Și abia acum ne spuneți ?

Dac-ar fi așa cu ziceți, n-ar fi fost mai simplu s-o spuneți de la-nceput ?

.Cât despre prietenia dvs ... n-o caut, nu vă faceți griji, V-aș înțelege greu fără translator ...

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator flish
Reputație: 0
Acum 6 ore, olderman a spus:

Serios, erați sarcastic ?  Și abia acum ne spuneți ?

Dac-ar fi așa cu ziceți, n-ar fi fost mai simplu s-o spuneți de la-nceput ?

.Cât despre prietenia dvs ... n-o caut, nu vă faceți griji, V-aș înțelege greu fără translator ...

 

 

 

Ai o problema la mansarda tu. Trebuie sa te anunț pe tine, fiul Reginei Elisabeta, ca am de gând sa fiu sarcastic? Prin simplu fapt ca încerci sa vorbești la persoana a 3-a, și folosești pluralul când te referi la tine, imi arăți ca ești unul de pe la sate ce vrea sa para elevat. Semidocți ca tine am văzut cu duiumul. 

Link spre comentariu
Vizitator flish
Reputație: 0
Acum 3 ore, penice a spus:

am auzit eu de sarcasm, tu ai auzit de sintagma engleza: ”never go full retard”?

Problema ta care e? 

 

Link spre comentariu
12 hours ago, penice said:

am auzit eu de sarcasm, tu ai auzit de sintagma engleza: ”never go full retard”?

 

8 hours ago, flish said:

Problema ta care e? 

 

 

43 minutes ago, olderman said:

Problema noastră ești tu:  un cretin cu capsa pusă.

Domnule flish, abia ați revenit pe forum și deja ați reușit să vă faceți doi "prieteni" ?

Link spre comentariu
Vizitator flish
Reputație: 0
Acum 6 ore, elisman a spus:

 

 

Domnule flish, abia ați revenit pe forum și deja ați reușit să vă faceți doi "prieteni" ?

Dacă tu ai impresia ca eu sunt pe forumul asta ca să imi fac prieteni sau sa vs mulțumesc pe voi, te înșeli amarnic. "domnule", " dumneavoastră" și alte cuvinte la persoana a 3-a, ca de, ne aflam pe un forum elevat, vorba aia. Doar Profesor-Doctori pe aici. Asta e a 2-a oara când intru pe forum, di e a 2-a oara ca cand nu ajuta la nimic. Pentru ca recenziile sunt obiective, cum d și normal, vorba aia "nu te caci in gustul omului". Dar se găsesc 2-3, care au impresia ca pe cineva interesează părerea unui pseudonim pe internet. Sunt de 20 în mediul virtual, nu o sa ma intereseze niciodată sentimentele altora pe INTERNET. Consatenilor le urez recolta bogata, pentru restul spor la futut și erectje de durata. 😜

Link spre comentariu
On 7/30/2021 at 8:21 AM, flish said:

Dacă tu ai impresia ca eu sunt pe forumul asta ca să imi fac prieteni sau sa vs mulțumesc pe voi, te înșeli amarnic. "domnule", " dumneavoastră" și alte cuvinte la persoana a 3-a, ca de, ne aflam pe un forum elevat, vorba aia. Doar Profesor-Doctori pe aici. Asta e a 2-a oara când intru pe forum, di e a 2-a oara ca cand nu ajuta la nimic. Pentru ca recenziile sunt obiective, cum d și normal, vorba aia "nu te caci in gustul omului". Dar se găsesc 2-3, care au impresia ca pe cineva interesează părerea unui pseudonim pe internet. Sunt de 20 în mediul virtual, nu o sa ma intereseze niciodată sentimentele altora pe INTERNET. Consatenilor le urez recolta bogata, pentru restul spor la futut și erectje de durata. 😜

ba prostea, cum ai stat tu sa ti scremi creierul juma ca sa ne explici in detaliu cat de putin iti pasa. esti penibil, balaure

Link spre comentariu

Vizitator flish
Reputație: 0
Acum 5 ore, penice a spus:

ba prostea, cum ai stat tu sa ti scremi creierul juma ca sa ne explici in detaliu cat de putin iti pasa. esti penibil, balaure

Ho prostule ca mie îmi vin astea natural, nu stau sa ma chinui ca tine. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...