Sari la conținut

🎀ALESSIIA🎀 0755895148


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Îmi pare rău pt voi confrați futăcioși...și ma bucur, mă felicit pentru alegerea făcută de a o revizita pe aceasta încântătoare , finuță și delicată domniță pe nume ALLESSIIA.M-A ÎNTÂMPINAT CU ZÂMBETUL EI FERMECĂTOR PE BUZE ,SI OCHII F FRUMOȘI ZÂMBEAU...ceea ce m-a făcut să mă simt ca acasă  a fost chimie la toate capitolele oral ,np...cu îmbrățișări de tânără mămică și pupici dulci franțuzești...totul de nota 10+...este de un bun simt sociabilă  open .ind,poți vorbi diverse ,f de gașcă fata și ...f inteligentă și extrem de indulgentă...super de treabă  cu toate că am  depășit timpul , nu s-a panicat dulce și calmă nu  m-a lăsat neterminat...nu am făcut sex,ci dragoste !Merită din plin bănuții 200,cu fk și CIM ...de revenit ? Sigur cu mare drag și cu ...dor...Te pup dulce pe suflețelul tău minunat,Allessiia!...💋🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, Danidor a spus:

 

Femeia poți să o iubești sau să nu o iubești,dar nu o ignora,și mai  ales ...nu o neglija!...Allessiia a plecat fuga -fuguța...ea mai are grijă de un suflețel bucățică din ea,dar inima și sufletul ei mare ne cuprinde pe toți...!Allessiia...să ne mai scrii și să nu ne uiți...ai un loc special în inima mea!🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila

Buna, buna, dragii mei!🥰🥰☺️
Maine (13.10) voi activa in Arad, va pup!🥰🤗

Programările rog sa fie făcute prin whatsapp☺️😉

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Eu merg sigur maine la Alessia, cu fatuca asta faci dragoste nu sex. O spun asta fara sa fiu indragostit, doar prin prisma actiunilor desfasurate in precedentele 2 intalniri. Plus ca nu prea se stie cu ceasul.😄

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
Acum 27 minute, alint76 a spus:

Eu merg sigur maine la Alessia, cu fatuca asta faci dragoste nu sex. O spun asta fara sa fiu indragostit, doar prin prisma actiunilor desfasurate in precedentele 2 intalniri. Plus ca nu prea se stie cu ceasul.😄

 

Te aștept cu mare drag 🤗🤩

Eh nu ma știu cu ceasul 🤣🤣🤣 ca nu sunt genul sa scot omul afara in 30 minute sau 1h in cap, nu înseamnă ca nu ma știu, ci ca nu imi place sa muncesc pe graba😎😉 Te pup și te aștept mâine la mine, zi frumoasa tuturor 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 ore, alessiia a spus:

Te aștept cu mare drag 🤗🤩

Eh nu ma știu cu ceasul 🤣🤣🤣 ca nu sunt genul sa scot omul afara in 30 minute sau 1h in cap, nu înseamnă ca nu ma știu, ci ca nu imi place sa muncesc pe graba😎😉 Te pup și te aștept mâine la mine, zi frumoasa tuturor 🥰🥰🥰

Miss you...,Allessiia sweet heart  !...Câte zile vei sta 

...tot...doar,numai una?!...🤔🤗😘

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Pana la urma am ajuns din nou la Alessiia azi pe la pranz. Imi doream foarte mult sa o revad, asa ca am ajuns primul si am urcat impreuna in locatie.

Desi nu au trecut nici 2 saptamani de la ultima noastra intalnire, dupa dusul de rigoare (facut si de ea de fata cu mine), ne-am pus pe socializat asa cum imi place mie: in pat, goi, eu masandu-i trupul (o desfatare atat pt simtul tactil cat si pt cel vizual). Atatea am avut de povestit, incat au zburat efectiv primele 40 de minute. 

Brusc ne-am pus pe treaba si am trecut direct in echipament de lucru si direct in misionar. Nu contenesc sa ma mir de faptul ca Alessiia se uda natural, probabil si cu putin ajutor de la atata masaj si mangaieri, posibil ca exista si chimie intre noi.. Nu ma pot satura de senzatia pe csre o am cand o patrund in pasarica stramta si o sarut in acelasi timp. Ea ma mangaia pe spate, isi unduia bazinul si parca ma absorbea tot mai mult in ea. Daca mai da si din genele si ochii ei aia frumosi, explodez. Dar cu un ultim efort am iesit din ea, nedumerita m-a intrebat ce s-a intamplat si am raspuns ca totul e ok, dosr ca nu pot pleca de la ea fara sa ii simt gurita pe instrument. Acolo mi-am gasit si sfarsitul in cateva momente.

Revin la tine oricand cu placere.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 6 ore, alint76 a spus:

Pana la urma am ajuns din nou la Alessiia azi pe la pranz. Imi doream foarte mult sa o revad, asa ca am ajuns primul si am urcat impreuna in locatie.

Desi nu au trecut nici 2 saptamani de la ultima noastra intalnire, dupa dusul de rigoare (facut si de ea de fata cu mine), ne-am pus pe socializat asa cum imi place mie: in pat, goi, eu masandu-i trupul (o desfatare atat pt simtul tactil cat si pt cel vizual). Atatea am avut de povestit, incat au zburat efectiv primele 40 de minute. 

Brusc ne-am pus pe treaba si am trecut direct in echipament de lucru si direct in misionar. Nu contenesc sa ma mir de faptul ca Alessiia se uda natural, probabil si cu putin ajutor de la atata masaj si mangaieri, posibil ca exista si chimie intre noi.. Nu ma pot satura de senzatia pe csre o am cand o patrund in pasarica stramta si o sarut in acelasi timp. Ea ma mangaia pe spate, isi unduia bazinul si parca ma absorbea tot mai mult in ea. Daca mai da si din genele si ochii ei aia frumosi, explodez. Dar cu un ultim efort am iesit din ea, nedumerita m-a intrebat ce s-a intamplat si am raspuns ca totul e ok, dosr ca nu pot pleca de la ea fara sa ii simt gurita pe instrument. Acolo mi-am gasit si sfarsitul in cateva momente.

Revin la tine oricand cu placere.

Alint76 ești talentat,  poți fi primul " futacios scriitor " 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

🤔😔și eu am lăsat o recenzie și...nimic...nici un simplu merçi,Allessiia!...Păi,nu e frumos să mă ignori,scumpete...ești genul care nu te mai uiți...în spate,să recitești...m-ai uitat deja sau...ochii care nu se văd se...uită (după alții...?)?!?Trebuie (ar trebui) să trec și eu mai des pe la tine pui mic...să-ți jumulesc bărzuța,cioculețul mai ales...🤭🤣...hai,că nu m-am supy...ești minunată și asa rămâi în ochii,în mintea și...în sufletul meu...chiar ai reușit să îți faci loc...mâine/azi mai ești dulce Allessiia ?...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
La 13.10.2021 la 14:39, alint76 a spus:

Pana la urma am ajuns din nou la Alessiia azi pe la pranz. Imi doream foarte mult sa o revad, asa ca am ajuns primul si am urcat impreuna in locatie.

Desi nu au trecut nici 2 saptamani de la ultima noastra intalnire, dupa dusul de rigoare (facut si de ea de fata cu mine), ne-am pus pe socializat asa cum imi place mie: in pat, goi, eu masandu-i trupul (o desfatare atat pt simtul tactil cat si pt cel vizual). Atatea am avut de povestit, incat au zburat efectiv primele 40 de minute. 

Brusc ne-am pus pe treaba si am trecut direct in echipament de lucru si direct in misionar. Nu contenesc sa ma mir de faptul ca Alessiia se uda natural, probabil si cu putin ajutor de la atata masaj si mangaieri, posibil ca exista si chimie intre noi.. Nu ma pot satura de senzatia pe csre o am cand o patrund in pasarica stramta si o sarut in acelasi timp. Ea ma mangaia pe spate, isi unduia bazinul si parca ma absorbea tot mai mult in ea. Daca mai da si din genele si ochii ei aia frumosi, explodez. Dar cu un ultim efort am iesit din ea, nedumerita m-a intrebat ce s-a intamplat si am raspuns ca totul e ok, dosr ca nu pot pleca de la ea fara sa ii simt gurita pe instrument. Acolo mi-am gasit si sfarsitul in cateva momente.

Revin la tine oricand cu placere.

Mulțumesc pentru vizitele pe care mi le-ai făcut si pentru cuvintele frumoase, te pup!🤗🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
Acum 20 ore, Danidor a spus:

🤔😔și eu am lăsat o recenzie și...nimic...nici un simplu merçi,Allessiia!...Păi,nu e frumos să mă ignori,scumpete...ești genul care nu te mai uiți...în spate,să recitești...m-ai uitat deja sau...ochii care nu se văd se...uită (după alții...?)?!?Trebuie (ar trebui) să trec și eu mai des pe la tine pui mic...să-ți jumulesc bărzuța,cioculețul mai ales...🤭🤣...hai,că nu m-am supy...ești minunată și asa rămâi în ochii,în mintea și...în sufletul meu...chiar ai reușit să îți faci loc...mâine/azi mai ești dulce Allessiia ?...

Nu ignor Pe nimeni, nu îmi sta in caracter, cred ca ți-ai dat seama de lucrul acesta😉 îți mulțumesc pentru vizita și recenzie, pupici 🤗😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila

Buna,buna,scumpii mei🤩🤩🤩

Maine (19.10) voi fi in Arad🥰

Pentru programări va aștept pe whatsapp☺️😉

Zi frumoasa va doresc 🤗🥰❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
  • Telefon: 0755895148
  • Oras:â�¤ï¸�Timisoara
  • Indisponibila
Acum 20 ore, alint76 a spus:

Pe la cate ajungi in Arad, de la cate ne putem programa?

Te pup si de abia astept sa te vad. 

Buna 😘

Am ajuns in Arad😎Disponibila între orele 11:00-21:00 ❤️🤗 pupici 

Ne vedem mai târziu noi 😉😘🤩🥰

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Știți ceva de Allessia...mai lucrează azi?,sper să fie totul ok,să ne vedem cu bine ,sa-i dea Dumnezeu noroc și nouă putere să  o putem...iubi...❤Allessiia,nu ne lăsa,contăm pe tine,te așteaptă băieții fideli...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...