Sari la conținut

Alexandra 0759751720


Postări Recomandate

  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

După cum poți vedea în pozele mele sunt mai mult decât o fată specială care îți va satisface fanteziile si nevoile talebruneta dulce, cu un corp sexy si forme apetisanteSunt o persoana calda ,sociabilă dornică să ne cunoaștem cât mai bine, dacă doresti să mă contactezi sunt dispusă să îti raspund la toate intrebarile tale. Poze 100% reale!!! ATENȚIE 
-NU RĂSPUND LA MESAJE 
-NU ACCEPT PERSOANE ÎN STARE DE EBRIETATE,BILE SAU CANAMICINĂ! 
Te astept în locația mea să petrecem clipe de neuitat împreună

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Chiar acum, Renata12345 a spus:

După cum poți vedea în pozele mele sunt mai mult decât o fată specială care îți va satisface fanteziile si nevoile talebruneta dulce, cu un corp sexy si forme apetisanteSunt o persoana calda ,sociabilă dornică să ne cunoaștem cât mai bine, dacă doresti să mă contactezi sunt dispusă să îti raspund la toate intrebarile tale. Poze 100% reale!!! ATENȚIE 
-NU RĂSPUND LA MESAJE 
-NU ACCEPT PERSOANE ÎN STARE DE EBRIETATE,BILE SAU CANAMICINĂ! 
Te astept în locația mea să petrecem clipe de neuitat împreună

Care poze? Ce servici prestezi, si ce preturi?

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 2 ore, Renata12345 a spus:

După cum poți vedea în pozele mele sunt mai mult decât o fată specială care îți va satisface fanteziile si nevoile talebruneta dulce, cu un corp sexy si forme apetisanteSunt o persoana calda ,sociabilă dornică să ne cunoaștem cât mai bine, dacă doresti să mă contactezi sunt dispusă să îti raspund la toate intrebarile tale. Poze 100% reale!!! ATENȚIE 
-NU RĂSPUND LA MESAJE 
-NU ACCEPT PERSOANE ÎN STARE DE EBRIETATE,BILE SAU CANAMICINĂ! 
Te astept în locația mea să petrecem clipe de neuitat împreună

Ai uitat pozele. Sau măcar pune un link către anunțul de publi24

Link spre comentariu

  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

Alexandra, by Renata, despre Vanessa. Ce dracu' mai e si asta?

Mai putina lauda si mai multe detalii. Ramane sa decidem noi in privinta celor spuse de tine...despre tine.

Servicii, preturi, locatie, colega, ce faci, ce nu faci... Taim iz mani, beibi! Nu toata lumea are rabdare si timp sa rascoleasca fel si fel de topice.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...