Sari la conținut

Acte necesare pt club Germania


Postări Recomandate

Bună, as dorii sa plec în Germania pentru a lucra la un Club și am nevoie de informații. Țin sa precizez ca nu am fost niciodată. 

Ce acte am nevoie pentru a fii primita la un club? Și cum as putea sa fac sa usurez tot procesul respectiv? 

Va mulțumesc. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 21 ore, Aysha33 a spus:

Bună, as dorii sa plec în Germania pentru a lucra la un Club și am nevoie de informații. Țin sa precizez ca nu am fost niciodată. 

Ce acte am nevoie pentru a fii primita la un club? Și cum as putea sa fac sa usurez tot procesul respectiv? 

Va mulțumesc. 

Sa ai doar buletinul si sa stii un pic de Germana sau Engleza, sau sa ai pe cineva acolo. Daca nu vii la mine ca te tin eu da eu acuma am concediu ma intorc la sfirsitul luni🤗

Link spre comentariu
La 12.07.2021 la 6:03, Aysha33 a spus:

Bună, as dorii sa plec în Germania pentru a lucra la un Club și am nevoie de informații. Țin sa precizez ca nu am fost niciodată. 

Ce acte am nevoie pentru a fii primita la un club? Și cum as putea sa fac sa usurez tot procesul respectiv? 

Va mulțumesc. 

Doar cu buletinul nu mai poți lucra pe Germania se știe clar de ceva perioadă că nu poți lucra fără acte tip "pașaport de prostituție - care e valabil 2 ani " și ala de sănătate -care e valabil un an , și foarte multe cluburi cer să ai pe puțin 21 de ani dar depinde în ce zonă a Germaniei 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Trebuie să ai un BMW înmatriculat pă Bulgaria 😜

  • Haha 2
Link spre comentariu

Buna. Ai nevoie de buletin cand vii in Germania. Apoi iti faci o programare la health advice , de unde ti se va elibera o adeverința , dupa o alta programare pentru acte , unde mergi cu acea adeverința , buletinul,  doua poze tip pasaport si o taxa de 35 de euro.  Le poti face in majoritatea oraselor mari. Dureaza cateva zile. De multe ori daca mergi la club, se ocupa chiar clubul de actele tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 12.07.2021 la 6:03, Aysha33 a spus:

Bună, as dorii sa plec în Germania pentru a lucra la un Club și am nevoie de informații. Țin sa precizez ca nu am fost niciodată. 

Ce acte am nevoie pentru a fii primita la un club? Și cum as putea sa fac sa usurez tot procesul respectiv? 

Va mulțumesc. 

Tot la tine in tara e mai bine. Da sa te vedem si noi poate ti faci clienti si ramai la baza. Sau da mi un mesaj. 

Link spre comentariu

12 hours ago, 5fivestars said:

Tot la tine in tara e mai bine. Da sa te vedem si noi poate ti faci clienti si ramai la baza. Sau da mi un mesaj. 

O sa iti trimita Iuby imediat o poza cu pula :))))) 

Chiar crezi ca a scris o femeie asa un post ? se documenteaza guvidul

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...