Sari la conținut

O veste, posibil buna


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragi mei colegi Clujeni am fost la Iasi sa incerc sa influentez sa vina fetele din Moldova pe la noi. Nu stiu daca imi va reusi dar eu am facut un drum lung pentru asta. Daca totul este bine va ordon sa lasati sedintele de dominare in alte orase. Pentru a avea cat mai multe femei frumoase si talentate la sex fiti barbati sau daca nu puteti mergeti in alte orase pentru sedinte de dominare. Si retineti finalizarea e maxim 150 lei 45 minute, ora 250 350 2h. Ciocane tari!

Link spre comentariu

Mersi, chiar ne certam intre noi cine sa mearga la Iasi sa convinga fetele sa vina la Cluj. Ala nu ca aia, ala nu ca ailata...dar ai fost baiat gigea si te-ai sacrificat. Sper ca ai pastrat bonurile fiscale pentru decont.

Aia cu dominarea nu am inteles de unde ai scos-o, dar a post o misiune imposibila si poate ai ptsd

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Da, e o veste foarte bună! Măi Mihăiță, noi eram pișați, ceruiți, legați și biciuiți de curvele din București până acum. Noroc de tine, că te-ai erijat în șef de sindicat și ne ordoni să nu mai mergem, noi angajați sclavi, în alte orașe că vin ieftin de la Iași. Când ți-au zis fetele de la Iași că vin? Când te penetrau cu un dildo gayish?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...