Sari la conținut

Eva ,0740953989🦋


Vizitator Eva69

Postări Recomandate

Vizitator Eva69
Reputație: 0

Hey dragii mei🤗 astăzi ma simt excelent și am o dispoziție foarte buna😘, sper ca și voi aveți o zi la fel de frumoasa 🥰

CB7B54A5-D32F-435F-88B8-CBF75D07D1CB.jpeg

3270FFC5-8389-4C83-B49B-45B6BD8B7353.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aici am avut o impresie buna cu ceva timp in urma, dar n-o mai am. Initial am crezut ca este o sensibilitate ca la inceput de activitate, dar acum simt un vibe de neseriozitate. Daca m-as fi bazat pe ea, in ultimele doua saptamani fwteam doar ceva coate de masa, suturi in bordura etc. Noroc ca au fost in activitate fete care chiar se pricep si au si o alta abordare.

 

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
34 minutes ago, ivanblanco31 said:

Care sunt acele fete?

Suntem pe topicul ei si nu vreau sa mentionez aici concurenta, ca nu e frumos. Totusi pt curiosi pot sa mentionez Cosmina si Alexa, care nu e in zona ei. Si ar mai fi o fata de pe la Palas, Ema, care nu are niste calitati fizice exceptionale, dar eu am nimerit-o bine de fiecare data ca atitudine si exercitiu. Toate cele mentionate lucreaza pe baza de programari. Mai e o fata care e in zona ei, aia chiar nu o mentionez aici. Si a mai fost tot la Palas Mona Lisa.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
24 minutes ago, sofer100 said:

Suntem pe topicul ei si nu vreau sa mentionez aici concurenta, ca nu e frumos. Totusi pt curiosi pot sa mentionez Cosmina si Alexa, care nu e in zona ei. Si ar mai fi o fata de pe la Palas, Ema, care nu are niste calitati fizice exceptionale, dar eu am nimerit-o bine de fiecare data ca atitudine si exercitiu. Toate cele mentionate lucreaza pe baza de programari. Mai e o fata care e in zona ei, aia chiar nu o mentionez aici. Si a mai fost tot la Palas Mona Lisa.

Pe Mona Lisa o aveam pe radar, din pacate nu am reusit sa o prind in Iasi, poate am mai mult noroc cand se intoarce din vacanta. La Ema am tot incercat, dar se pare ca este ocupata tot timpul, ori nu raspunde la nimic, ori scrie mesaj ca are programari toata ziua. Si aici sper la o zi norocoasa. La celelate 2 enumerate de tine nu am incercat, dar o voi face. La titulara topicului am sa-i dau “ the benefit of the doubt” si am sa o vizitez cat de curand. Multumesc pt info si scuze domnitei Eva pt poluarea topicului.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
9 hours ago, ivanblanco31 said:

La titulara topicului am sa-i dau “ the benefit of the doubt” si am sa o vizitez cat de curand. Multumesc pt info 

're welcome, asteptam recenzia...

Nu credeam ca sunt atat de citit incat si cu o observatie usor critica sa invit atat de repede un admirator si sa ii atrag doi avocati de topic cu carte de vizita, destul de greu de castigat . Tre'sa recunosc ca am facut o miscare de Bobby Fischer, daca as fi scris de bine aici (si aveam niste filmulete si niste observatii) , mi s-ar fi spus ca sunt din cercul de cunoscuti ai fetei si ii fac reclama. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Eva69
Reputație: 0
Acum 13 ore, sofer100 a spus:

Aici am avut o impresie buna cu ceva timp in urma, dar n-o mai am. Initial am crezut ca este o sensibilitate ca la inceput de activitate, dar acum simt un vibe de neseriozitate. Daca m-as fi bazat pe ea, in ultimele doua saptamani fwteam doar ceva coate de masa, suturi in bordura etc. Noroc ca au fost in activitate fete care chiar se pricep si au si o alta abordare.

 

Buna ziua , mi am început ziua foarte bine și nu am de gând sa o stric de la un comentariu ca al tău ! Ma așteptam sa vii cu un com de genul asta cum faci la majoritatea! Țin sa anunț ca așa cum tu alegi la ce femeie sa vii , așa pot alege și eu domnii care îmi intra in casa! Sa ai o zi frumoasa! 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
4 hours ago, Eva69 said:

Buna ziua , mi am început ziua foarte bine și nu am de gând sa o stric de la un comentariu ca al tău ! Ma așteptam sa vii cu un com de genul asta cum faci la majoritatea! Țin sa anunț ca așa cum tu alegi la ce femeie sa vii , așa pot alege și eu domnii care îmi intra in casa! Sa ai o zi frumoasa! 😊

Pai cer scuze in cazul asta. Normal ca ai dreptul de selectie. Acum daca stiu, nu te mai deranjez, nici aici, nici la telefon.

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:vaslui
  • Oras:vaslui

Buna seara, vreau sa va zic ca  nu prea fac recenzii ,chiar daca sunt de mult timp pe acest site. 

Am vizitat pe domnișoara ieri, facut programare, cu 10 min inainte sa ajung. Totu ok, ajung in locație,  tipa super de treaba,  comunică tariful, achit, fac un dush scurt, după care la acțiune. 

Având în vedere ce practică domnișoara (din recenziile de pe acest grup) , la mine nu a fost deloc asa. 

69 nu practica ,anal nu, fk nu, 

A început s explice ca a inceput sa practice doar ce este mai uzual, op,np si atât,  nimic altceva 

Op . Aici un 7 , având în vedere că nu E nimic wow, eu sunt adeptul la ON. Soft, soft doar capu si sa zic maxim pana la jumate,  si nu e asa mare ca sa zicem ca  nu ar putea.

Np 8. Si aici,  având în vedere că mă refuzat de cateva ori ( on, 69, fk, chiar si cu extra) cred ca se satură de sa zică si ea nu, si in final a acceptat să stea deasupra unde am si finalizat. Am dat 8 pentru că a mimat ceva plăcere si pentru faptul că e strâmta. 

Gfe: 9 aici cat  de cât sa descurcat sa refuze unele cerințe in asa fel incat sa  nu para neserioasă.  

Am punctat asa deoarece a zis ca merge doar pe ce se cere mai mult  . Nu face ON,FK , 69 pe motiv că sunt putine cereri si prefera sa se lipsească de asa ceva . 

Ca si concluzie fata și-a luat-o in cap pentru simplu fapt ca are clienti si merge ,,asa". 

Personal nu o sa mai merg,  cubtoate ca arata bestial. Daca ar fi si serviciile la fel cum arată ar fi de top cu siguranță.  

Achitat 150 30min , iar la rubrica ,,de revenit " cu parere e rau(pentru ca arata bine) ,nu ( pentru faptul ca serviciile nu sunt precum ma asteptam) 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

vizitat recent fata pt un nr.

locație 8 - miros subtil de țigară; ceva discuții legate de AC - am stabilit prin telefon că are AC dar ajuns la fața locului aflu că nu îl folosește pt ca îi provoacă diverse dureri; curat la baie + câteva prosoape de rezervă

fata 7 - tinerică, creolă cu puțină burtică; eu zic că pozele o avantajează puțin

OP 6 - nimic ieșit din comun; văd că 69 este inclus în meniu dar la fața locului aflu că nu face

NP 7 - sugera că are un nr limitat de poziții pe care le practică; nu m-am simțit grăbit

Atitudine - 5  rezervată & protocolară, am simțit-o puțin cu nasul pe sus. A cam confirmat că ar avea 3 viteze în care lucrează - robotic (stilul în care am fost primit), puțin hard & gfe; nu am avut parte de gfe chiar dacă am dat de înțeles că prefer stilul ăsta

de revenit doar in cazul in care ar exista o transparență in serviciile oferite & atitudinea ar fi îmbunătățită

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am fost si eu acu ceva timp la ea si mare prostie am facut! Bani aruncati de pomana! Singurul atu e ca arata destul de bine, dar nu cine stie ce. In rest e praf  la servicii, nu ofera mai nimic. Nici vorba de GFE; FK, anal, parca nici n-a auzit de ele dar pana si oralul e aproape inexistent la ea. La normal e varza, n-accepta unele pozitii, se plange c-o doare. nu se implica cu nimic. Fata n-are nicio treaba cu meseria asta, e buna de trimis la evitat, poate se apuca de altceva!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 2 ore, Corro91 a spus:

Am fost si eu acu ceva timp la ea si mare prostie am facut! Bani aruncati de pomana! Singurul atu e ca arata destul de bine, dar nu cine stie ce. In rest e praf  la servicii, nu ofera mai nimic. Nici vorba de GFE; FK, anal, parca nici n-a auzit de ele dar pana si oralul e aproape inexistent la ea. La normal e varza, n-accepta unele pozitii, se plange c-o doare. nu se implica cu nimic. Fata n-are nicio treaba cu meseria asta, e buna de trimis la evitat, poate se apuca de altceva!

Din pacate confirm si eu ce au zis colegii

i-ar trebui o schimbare de atitudine si de servicii daca vrea sa stea in iasi

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Eva69
Reputație: 0

Dragilor , nu vreau sa se mai înțeleagă greșit absolut nimic , cu toți avem zile mai puțin bune dar nu vreau sa para asta un motiv ! Am văzut mai sus ca eu nu am acceptat poziția 69 , nu am acceptat-o într-adevăr atunci dar nu am vrut sa spun motivul (îl spun aici ca sa nu se mai înțeleagă greșit )am avut un incident cu un domn înainte in care ma rănit și a stat timp de 50 min jos …(nu am vrut sa spun pentru ca am intimitatea mea cu fiecare in parte și nu vorbesc cu nimeni de alți domni care îmi intra in casa ! Și sa va mai spun ceva , contează foarte mult atmosfera pe care o avem înainte de sex , încerc sa va fac cât se poate de relaxați și sa va simțiți bine in prezenta mea dar depinde mult și de omul cu care eu încerc sa am aceasta atmosfera plăcută , degeaba dacă eu încerc iar el nu vrea! Pare totul foarte mecanic atunci când un bărbat intra pe USA și îmi spune direct dezbrăcate sau ma dezbracă direct fără sa nu spună nimic! Nu vreau sa fiu rea cu nimeni dar sper sa trageți voi concluzia ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
1 oră în urmă, Eva69 a spus:

Dragilor , nu vreau sa se mai înțeleagă greșit absolut nimic , cu toți avem zile mai puțin bune dar nu vreau sa para asta un motiv ! Am văzut mai sus ca eu nu am acceptat poziția 69 , nu am acceptat-o într-adevăr atunci dar nu am vrut sa spun motivul (îl spun aici ca sa nu se mai înțeleagă greșit )am avut un incident cu un domn înainte in care ma rănit și a stat timp de 50 min jos …(nu am vrut sa spun pentru ca am intimitatea mea cu fiecare in parte și nu vorbesc cu nimeni de alți domni care îmi intra in casa ! Și sa va mai spun ceva , contează foarte mult atmosfera pe care o avem înainte de sex , încerc sa va fac cât se poate de relaxați și sa va simțiți bine in prezenta mea dar depinde mult și de omul cu care eu încerc sa am aceasta atmosfera plăcută , degeaba dacă eu încerc iar el nu vrea! Pare totul foarte mecanic atunci când un bărbat intra pe USA și îmi spune direct dezbrăcate sau ma dezbracă direct fără sa nu spună nimic! Nu vreau sa fiu rea cu nimeni dar sper sa trageți voi concluzia ! 

Nu cred ca e vorba doar de asta 

Eu am venit la tine pentru ca te-a recomandat colega si prietena ta Beatrice, eu am fost la ea si am plecat multumit, cum am fost si la Cosmina tot prietena de-a ta si am plecat multumit .Eu si colegii te asigur ca nu am zis în nume de rau am zis  ca asta reflecta realitatea acum daca era doar unul sa zica înțelegeam dar mulți ne-am lovit de problema asta la tine. Daca esti serioasa da dovada, arata-ne ca suntem noi nebunii și schimba atitudinea ,spor în toate Eva si ciocane tari colegi

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Frumos
  • Disponibila
  • Oras:Târgu Frumos
  • Disponibila

Salutare. 

Revin si eu cu un comentariu  dupa ce am fost la domnisoara. Prima impresie nu este wow, are putina burtica, creola de gen, foarte multe refuzuri, deci bani aruncati pe geam.

NU RECOMAND!!

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Eva69
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei , va aștept astăzi cu programări!🥰 Având in vedere ca e o zi atât de ploioasa si întunecată sper sa va fac ziua mult mai frumoasa, va aștept cu drag! 😘😘

1016038E-AA8C-4ECA-AF38-68ED9B810763.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...