Sari la conținut

Noua in domeniu


Postări Recomandate

  • Membru Premium
1 hour ago, InTrecereBv said:

....

11. Cara dupa ei bagaj emotional, frustrari, rani neinchise, si isi inchipuie ca sexul de rebound ii pune pe picioare... 

Si asta-i nasoala. E vrie pe de-a dreptul.  Ca si cum ai incerca sa te lasi de un drog  incercand unul si mai puternic.

Hai c-am dat-o in subiect(e) de discutii generale.... mea culpa

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
20 hours ago, NataliaSweet said:

Buna, nu am practicat pana acum acest gen de activitate, însă totul are un început. 

Ma uit de câteva zile pe forum si am cam înțeles, zone preferate si alte detalii.

Intrebarea mea este daca printre cerințe se caute doar cele slim, specific am 60kg si ma descriu prin a fi o fata simplă, comunicativă, care se poate plia in functie de persoană. 

Ce pot oferii? Sex normal, sex oral ( fara finalizare orala) si bineinteles restul vine de la sine( poziții și fantezii) in functie de fiecare.

Ca începatoare, voi avea succes? 

 

Pe langa cele spuse inaintea mea, as zice ca trebuie sa stai extrem de bine psihic. Lucrul cu omul e cel mai greu in general. Eh, in meseria asta, greul e si mai greu. Si periculos. Eu sincer nu o recomand. Se castiga bine daca esti serioasa, harnica si civilizata, insa te si poate dobora destul de repede si nu stiu in ce masura iti mai revii. 
Nu ne-ai spus cati ani ai. Greutatea e mai putin importanta. E loc pentru toate masurile in meseria asta.
Ai mai lucrat pana acum cu oamenii?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 22 ore, NataliaSweet a spus:

Buna, nu am practicat pana acum acest gen de activitate, însă totul are un început. 

Ma uit de câteva zile pe forum si am cam înțeles, zone preferate si alte detalii.

Intrebarea mea este daca printre cerințe se caute doar cele slim, specific am 60kg si ma descriu prin a fi o fata simplă, comunicativă, care se poate plia in functie de persoană. 

Ce pot oferii? Sex normal, sex oral ( fara finalizare orala) si bineinteles restul vine de la sine( poziții și fantezii) in functie de fiecare.

Ca începatoare, voi avea succes? 

 

Daca tot s-au gasit destui doritori sa te sfatuiasca 😁😁 imi dau si eu cu parerea.😁

Sfatul meu este:

sa te apuci de aceasta activitate doar daca iti place sa faci sex. Daca doresti sa performezi!👍

Nu te apuca de acesta activitate! Este ca un drog!😁 Nu vei mai scapa niciodata. Oricand vei vedea o oportunitate de a castiga de pe urma sexului, nu vei zice nu!

Nu poti spune niciodata ca te retragi.👍

Asa cum au scris si altii mai sus, se castiga bine si usor in aceasta activitate, asta doar daca vei performa.

Marea majoritate a potentialilor clienti de aici doresc sa te fu..a si sa iti dea mu..e😁😁 25 de minute din 30, iar tu trebuie sa arati ca iti place.

Sa le arati respect! Chiar daca ei put a branza😁 si sunt plini de floci la puta 😁

Esti in stare de asa ceva?

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Și în week-end sa nu ai tarif dublu, sa   vorbești frumos, chiar dacă noi te criticam pentru servicii, atitudine, locație, ca nu ai loc de parcare, ca ai sa nu ai șapcă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...