Sari la conținut

ALESSIA 0732 943 202


Postări Recomandate

  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA

Salut,

Ieri am reusit sa vb cu ea la tel, dar nu am mai putut ajunge (mi-a raspuns la tel cand deja eram aproape de casa🥴)

Pensiunea pelicanul

On + np 100ron 15min

On + np 150ron 30min 250h

On + np + cim 300h

On + np + cim + ap 350h

Daca reusesc sa ajung azi revin si cu o recenzie, daca a fost cineva mai harnic poate ne lasa o recenzie

SPOR!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
La 19.07.2021 la 9:49, dulabai a spus:

Salut,

Ieri am reusit sa vb cu ea la tel, dar nu am mai putut ajunge (mi-a raspuns la tel cand deja eram aproape de casa🥴)

Pensiunea pelicanul

On + np 100ron 15min

On + np 150ron 30min 250h

On + np + cim 300h

On + np + cim + ap 350h

Daca reusesc sa ajung azi revin si cu o recenzie, daca a fost cineva mai harnic poate ne lasa o recenzie

SPOR!!!

Locatia nu o ajuta deloc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut.  

Am contactat pe Alessia  poze reale dar sa fiu sincer nu o ajuta chiar deloc locația este chiar de revenit dar poate in altă locație fincă pe căldurile aste in 4 m pătrați și fără aer condiționat sau macar un geam deschis nu prea merge mai mult de un Nr scurt că sigur mori de cald. Poate sunt eu mai sensibil la căldură . 

Link spre comentariu
  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA
Acum 13 ore, numar89 a spus:

Salut.  

Am contactat pe Alessia  poze reale dar sa fiu sincer nu o ajuta chiar deloc locația este chiar de revenit dar poate in altă locație fincă pe căldurile aste in 4 m pătrați și fără aer condiționat sau macar un geam deschis nu prea merge mai mult de un Nr scurt că sigur mori de cald. Poate sunt eu mai sensibil la căldură . 

Poate de dai si cateva detalii despre actiunea in sine daca tot ai reusit sa ajungi  

Ms

Link spre comentariu
Acum 3 ore, dulabai a spus:

Poate de dai si cateva detalii despre actiunea in sine daca tot ai reusit sa ajungi  

Ms

Ajuns in zona contactez duduia răspuns prompt era afara pe terasa fincă din cate am înțeles nici ei nu ii prea place căldura , am intrat în camera acțiunii o căldură de îți tăia răsuflarea,camera mica cum am mai spus și mai sus din cauza asta am optat și pentru un nr fătuca cam 170 bust generos trecem la acțiune un oral  de 9 cu atenție pe la sateliți   sa trecem la normal pus protectia  și am cerut să se pună deasupra sa conformat dar nu a durat mult fincă era prea cald și  mi-a propus să mă pun eu deasupra că face ea toată treabă zis și făcut și se mișcă sub mine de zici că era deasupra o poziție ce merita incercata .

Oral 9 normal 9 dar as fii vrut tot tacumul dar nu sa putut poate ne vom mai vedea la o altă locație cu tot ce trebuie 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...