Sari la conținut

Rbk 0725662476🎀 Prima data in Oraș 🥰 vizita scurta ❤️


Vizitator RebecaRebby

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 minute, aladin122 a spus:

Am sperat sa fie Baia Mare de mâine 🥰

Aste e, așteptăm 😍

Pai …😁 am sa anunt mai târziu pentru ca nu găsesc cazare la mures 😁 anunt mai târziu ce și cum 😘😘poate vin direct acolo 😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La vizita din 12 octombrie am văzut anunțul pe ninfomane și i-am scris.

A răspuns și a fost prima programare pe care mi-a făcut-o de cum a ajuns în oraș. Apartamentul drăguț, baie cu de toate în centrul orașului. 

Domnișoara înaltă, bine făcută  am cerut să mă aștepte pe tocuri și cu niște sânii imenși... 

A început cu un oral foarte plăcut, cu priviri în timp ce o sugea cu plăcere... Am intrebat-o de anal și a zis că e prea groasă...

Apoi nu am rezistat și am sărutat-o pe sânii imenși și am trecut la piersicuță unde am muncit vreo 20 de minute fără să respir. Sa excitat maxim, sa udat incredibil de bine și mă îndemna să nu mă opresc... sa prins cu mâinile de pat și efectiv se freca ca nebuna de gura mea până a ajuns la orgasm. Am luat o mică pauză și am trecut la normal în poziția misionar ca să mă bucur de imensitatea de sâni. După 5 minute am finalizat excitat de sânii numărul 6, am mai stat câta la bârfă și am plecat cu promisiunea să ne mai întâlnim,  data viitoare urmând să folosim și un vibrator pentru senzații superioare.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 21 minute, straponfist a spus:

Buna! Cand revii in Resita? O poza cu jucariile din dotare se poate?

Cu mare drag vreau sa vin dar găsesc fff greu regim 😳 nu știu ce se întâmpla in aceasta perioada … 

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
La 08.12.2021 la 17:08, straponfist a spus:

Sper din tot sufletul sa gasesti. Nu am fost niciodata la tine dar...in baza recenziilor si serviciilor oferite de tine...vreau neaparat sa te vizitez! Esti draguta sa pui o poza si cu jucariilepe care le detii?

Tu in loc s-o rogi, sa-ti arate ce buci dementiale are, si alte cele, esti mai interesat de jucarii?... gad demit

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 20.12.2021 la 19:00, Rbyrbk a spus:

sarbatori fericite tuturor !!! ❤️🤗💋

In Ianuarie după 10-15 revin la voi in oraș 💋

 

am încheiat activitatea mea de azi pana in Ianuarie 🤗💋 

Mai ajungi în Reșița?

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare colegi ,frumoasa doamnă Rebeca este la noi in oraș, disponibilă și pregătită pentru a ne bucura.Cine dorește o poate găsii pentru alte informații la noul său număr  ...0790295527.Baftă și ciocane tari !!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 05.04.2023 la 17:14, rosssi21 a spus:

Salutare colegi ,frumoasa doamnă Rebeca este la noi in oraș, disponibilă și pregătită pentru a ne bucura.Cine dorește o poate găsii pentru alte informații la noul său număr  ...0790295527.Baftă și ciocane tari !!!

Mai are anunț? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...