Sari la conținut

0749 649 923 Ema servicii totale


Postări Recomandate

  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Buna a fost cineva la fa tuca asta? Am sunat azi fiind tentat de poze, intreb de ser vicii si imi comunica urmatoarele: oral si normal 100 lei finalizarea o intreb de anal si imi spune 150 doar anal  voi ce spuneti se merita?

 

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Cea mai proasta alegere din viata mea fratilor, sunat la cunostintele mele mai vechi unele nu au raspuns, una era pe picior de plecare si tentat de pozele fetei sun si raspunde relativ repede, intreb de servicii, pret si unde are locatie. 100/200 O /N in functie de igiena si N /P si locatie Bdul Unirii nr37, sc1, ap5 am dat adresa completa si o sa intelegeti de ce. Ajung in zona usa era deschisa, langa scara doi pustani la vreo 20-25 de ani stateau pe niste scari, trec pe langa ei, urc si din trei usi nu o gaseam pe 05,sun din nou si ii zic sa deschida. Dupa usa o tipa vopsita roscata, intru in dormitorul din fata usei, intreb din nou cat e o finalizare si incep sa ma dezbrac, eu fiind dusat de acasă, pizdulina uda la par se parea că iesise din dus recent, imi cere banii inainte, ii duce in alta parte si incepe swoul, ma asez cu fata in sus si ii zic sa inchida geamul, prima surpriza vorbeste cu cei doi handralai pe langa care trecusem eu, o intreb dacă sunt alde iubi ca ea mai are o colegă pe care nu am văzut-o ca era la dus. Si incepe un oral banal in afara ca a futut un scuipat pe instrument a molfait dar e mult 5 min, incerc sa ii pun mana in par si ma repede sa nu ii pun mâna in par si sa nu o trag in pula, deja ma luase nervii, in orice caz multa laba putina muie nota 2.Scoate un prezervativ, il pune pe pula si imi zice ridicate in picioare, fata mea nu vreau pe la spate mai bine urca tu deasupra, fratilor se uita cu un sictir la mine de ziceai ca ea ma platit pe mine si nu invers, se urca în cele din urmă dar scartia patul am zis ca se rupe cu noi, am mai dat eu usor cu ea deasupra, am mameito un pic nici sanii nu prea sunt cine stie ce dar are sfarcuri mari, a vazut ea ca nu ma termina nici asa si zice hai treci pe la spate sa termini mai repede. Zic pula mea banii mi ia luat macar sa imi dau drumul si o iau pe la spate si in timp ce pompam imi fute o basina, nu scuze, nu nimic, mai dau de vreo cateva ori si ii suna telefonul care era prin pat, ce credeți a raspuns la apel, eu o futeam si ea vb cu un coleg de al nostru si ii zice sa o sune peste 2 min, aici mi s-a rupt film am dat in ea sa ejaculez sa plec dracu mai repede de acolo. Concluzia daca ma credeți este de Evitat fatuca si colega sunt puse pe japca, eu sper sa nu aiba clienti si sa plece cat mai repede din Focsani, rețineți si evitati Bulevardul Unirii nr37, sc1, ap05, aruncati banii pe fast fuck. La sex normal ii dau tot nota 2,atitudine de tot rahatul 2,locatie 2 si cu asta am zis tot. Cei mai prost 100 de lei cheltuiti de mine in ultima perioadă, sper sa n-o patiti la fel si voi. 

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Și totuși, de ce ai dat adresa completă?

Să știe vecinii care mai aveau vreo îndoială despre activitățile din bloc? 😁

Sau ca să le dea viteză la pești de acolo?

😂

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0
Acum 8 ore, wot a spus:

Și totuși, de ce ai dat adresa completă?

Să știe vecinii care mai aveau vreo îndoială despre activitățile din bloc? 😁

Sau ca să le dea viteză la pești de acolo?

😂

Nu cred ca stiu vecinii din scara aceea ce activitati cultural educative au loc la ei sau poate da, sa le dea viteza nu numai pestilor dar poate le da viteza si celor doua pupuze. Sincer adresa completă am dat-o pentru unul ca tine sa iti ramana un milion in portofel 🤔

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Parcă era împotriva regulamentului să dai  nume, profile de cont social și adrese atât timp cât nu sunt publice (adică puse în anunț). În tot cazul, corect nu este.

In altă ordine de idei te felicit pentru recenzie și îți doresc mai multă baftă la alegere!

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0
Acum 11 ore, wot a spus:

Parcă era împotriva regulamentului să dai  nume, profile de cont social și adrese atât timp cât nu sunt publice (adică puse în anunț). În tot cazul, corect nu este.

In altă ordine de idei te felicit pentru recenzie și îți doresc mai multă baftă la alegere!

Daca este impotriva un modetator poate sterge, eu am zis ca va ajut pe voi sa evitati cuiburile astea numite pescarii, am eu cateva pe lista iar pe asta chiar nu il stiam. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...