Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 13 minute, alexandruftw a spus:

Un punct de reper ceva ca nu sunt din bacau

Drumul spre Onești,  este un sens giratoriu cu un avion în mijloc la ieșire în Bacău și le găsești înainte de giratoriu sau după 

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 4 ore, alexandruftw a spus:

Cam pe la ce ora apar?

Le-am văzut și dimineața pe la 9 și după amiaza  , dar fiind căldură mare zilele astea cred ca ai șanse sa le găsești doar dimineața 

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 2 ore, florinbidi a spus:

Le-am văzut și dimineața pe la 9 și după amiaza  , dar fiind căldură mare zilele astea cred ca ai șanse sa le găsești doar dimineața 

Asa e colegu. Mai mult le gasesti dimineata

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Azi pe la 1 jumate...la caldura aia era doar una la pista de karting... sictirita tare...cam la 27 de ani...in videocall cu barbatul sau ceva de genu...cu castile in urechi. Nu deosebita, si plictisita maxim...dar foarte slim. Cu o rochita mulata gen tricou pana pe tibie..in dungi orizontale. Nu arata nasol la fata. 70 ron pe combinat, doar protejat. Nu am incercat-o...nu stiu daca e pe graba sau nu... speram doar la un oral neprotejat facut ca lumea. Poate pe viitor

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

am aruncat o tura si pe la avion cu intoarcere pe centura pe drumul spre Sarata...dar nu misca nimic. era deja ora 14 si caldura apasa. Aviz... pe publi 24 a reaparut anuntul Adelei cu sex gratis doar pe whatsapp...apoi te pune la cont pe alt site dubios... Sper sa nu se tepuiasca prea tare romanii nostri.  Asta mai lipsea in Bacau... la saracia generala si senzatia depresiva generala.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
7 minutes ago, Redeemer77 said:

am aruncat o tura si pe la avion cu intoarcere pe centura pe drumul spre Sarata...dar nu misca nimic. era deja ora 14 si caldura apasa. Aviz... pe publi 24 a reaparut anuntul Adelei cu sex gratis doar pe whatsapp...apoi te pune la cont pe alt site dubios... Sper sa nu se tepuiasca prea tare romanii nostri.  Asta mai lipsea in Bacau... la saracia generala si senzatia depresiva generala.

reverse image search la pozele anuntului ma trimit la un profil de pe viper girls .lizzy din 11 sept 2018. ...e Fake caci lizzy e in profil din Ecuador. https://vipergirls.to/threads/154871-Lovely-Lizzy   Interiorul ala nu parea mioritic. Grija mare baieti. Una e sa nu te futa cum vrei...alta e sa te futa la bani fara sa apuci sa futi :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am trecut iar la zonele cunoscute. De la avion pleca una de etnie dar foarte capucino...trecuta in 40 de ani, cu cur gras si trunchiuri cu celulita...la un oral neprotejat a zis ca e mai scump de 60 ron... nu am acceptat...a luat-o subit altul. Pe la pista de karting e o tipa de etnie ...dar frumusica tare la fata. Atarna burta semn ca a slabit brusc vreo 10 kg. Din cat am discutat...pare ok. Zice ca sta cu inca 2 tipe... una din care e babeta superslim de ieri. Avand cu ce sa se compare, a umflat si ea preturile. Vrea 80 ron pe oral neprotejat cu finalizare...50 cu balonas ...si un total 100 ron... s-a simtit sa faca oferta... incepe cu oral np si termin in balonas la normal. Nu vor anal.  Daca o tatuez la schimb pe un numar... va las recenzie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...