Sari la conținut

Masaj 0734848362


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj

Am ajuns si eu la cea din anunt. Locatia e  la fosta pizzerie valentino,  tipa are undeva la 37-38 ani, arata binisor, eu am dorit un masaj de relaxare  executat destul de ok, te lasa sa stai nud iar cand am intrebat si de finalizare a zis ca e contra cost inca 80 lei, am refuzat   deoarece nu mi-a permis atingeri sau sa se dezbrace si ea, de futut nici nu se pune problema.Sedinta a durat 50-55 minute si am dat 80 lei. Poate altii sunt mai norocosi si reusesc sa obtina mai mult sa sa o dezbrace si pe ea macar, eu unu nu o sa mai revin.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj
6 minutes ago, cosmin1989 said:

Am ajuns si eu la cea din anunt. Locatia e  la fosta pizzerie valentino,  tipa are undeva la 37-38 ani, arata binisor, eu am dorit un masaj de relaxare  executat destul de ok, te lasa sa stai nud iar cand am intrebat si de finalizare a zis ca e contra cost inca 80 lei, am refuzat   deoarece nu mi-a permis atingeri sau sa se dezbrace si ea, de futut nici nu se pune problema.Sedinta a durat 50-55 minute si am dat 80 lei. Poate altii sunt mai norocosi si reusesc sa obtina mai mult sa sa o dezbrace si pe ea macar, eu unu nu o sa mai revin.

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-IDesfAs.html#0d728428d1 Asta este linku, am uitat sa il pun.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 19 ore, cosmin1989 a spus:

Am ajuns si eu la cea din anunt. Locatia e  la fosta pizzerie valentino,  tipa are undeva la 37-38 ani, arata binisor, eu am dorit un masaj de relaxare  executat destul de ok, te lasa sa stai nud iar cand am intrebat si de finalizare a zis ca e contra cost inca 80 lei, am refuzat   deoarece nu mi-a permis atingeri sau sa se dezbrace si ea, de futut nici nu se pune problema.Sedinta a durat 50-55 minute si am dat 80 lei. Poate altii sunt mai norocosi si reusesc sa obtina mai mult sa sa o dezbrace si pe ea macar, eu unu nu o sa mai revin.

Tu ai întrebat la fata locului de finalizare? Caci mie la telefon cand am întrebat-o a spus ca nu face finalizare

Link spre comentariu
La 06.10.2021 la 17:02, ElComisar a spus:

Salut, locatia langa pizzeria valentino, masaj nota 10+, face si masaj inghinal, dar doar o laba si doar daca te duci acolo si ii spui, la telefon neaga ca ar face. Halatul 150 cu totul

Salut ea cum arata cum este? Vb si eu cu ea acum si zise ca de luni... mai mult decat o laba face?

Link spre comentariu

Auzi nota de 10+... e clar ca unii nu au habar ce inseamna un masaj, tipa asta mai mult te managaie, nu te lasa sa o atingi pe tate, nici macar laba nu o face cum trebuie, mai mult asa in plictiseala. Sedinta nu dureaza o ora cum zice la telefon, maxim 50 minute. Daca unii nu au ce face cu banii si vor sa dea 150 lei pentru 50 minute dintre care 5 minute pentru o laba nu au decat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...