Sari la conținut

šŸ˜AndreeašŸ˜TITANā¤ā¤ā¤


Postări Recomandate

  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, meteorunu a spus:

Nu are topic la testate ca sa pot lasa recenzie.

Ā 

Am vizitat-o acum 3 saptamani, dar acum am prins un pic de timp sa vad ce mai e pe aici. Este exact cum arata in poze, no more, no less.

Ā 

Pretul este corect in raport cu ce e ea si ce ofera. Sanii sunt superbi, ea e plinuta, dar eu nu sunt genul care sa-i placa sa futa doar skinny, deci a fost turn on pentru mine. Este ingrijita, epilata, pielea fina.

Ā 

Nu m-am simtit grabit, dar aveti grija, are tendinta sa vorbeasca prea mult. Este o femeie corecta cu o atitudine de femeie(atitudinea aceea pentru care iubim femeile si le iubim calitatile: feminina, grijulie, cochetarie).

Ā 

Oralul a fost slab si nu a fost deep in conditiile in care am pula cam mica. Dar nu m-a deranjat, am venit la ea pentru corpul ei si pentru raportul sexual. Am tinut-o in brate si am facut sex in pozitii basic, nu mai detaliez, fiecare fute cum vrea., A raspuns la initiativa mea si m-a luat si ea in brate si am simtit excitarea, daca esti mai timid, are grija de tine sa nu fii. Pentru cateva momente poti sa te minti singur si sa crezi ca ea apreciaza momentele cu tine(deci am identificat GFE). Nu ne-am pupat pe gura(nici nu am cerut).

Ā 

Ca sa aiba si mai mult sens recenzia: eu am 22 de ani, corp atletic, dar sunt scund(am 1,63), mi-a apreciat igiena si nu s-a simtit dezgustata de felul in care arat si manifestarea mea in timp ce ne sexam(in contextul in care o viziteaza si barbati maturi, trecuti de diferite varste, aceasta este recenzia mea, a unui pustan)

Ā 

De revenit? Da, eu revin. Dar atentie la gusturi, daca sunteti dintr-o bucata si nu vreti sa gustati si ceva mai solid, cum e ea, mai bine nu.

Ā 

Te pwp Andreea, ai grija de tine. Iti doresc clienti corecti si grijulii cu tine. Ne revedem curand.

Ā 

Voua confrati, ciocane tare si purtati-va frumos cu ea. Duce-ti-va la ea cu incredere mai ales daca sunteti diversificati sau va plac fetele mai solide si mai puternice.

Multumesc frumos pt recenzie am topic si la testate acum cu acelasi titlu ca si aici.Te astept cu drag oricand!šŸ˜˜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 27 minute, Uncu77 a spus:

PĆ¢nă la urmă faci finalizare orală CIM.? MULȚUMESC.Ā 

Nu fac CIM poți sa te uiți pe prima pagina am specificat.

Link spre comentariu

Am fost si eu la Andreea, acum cred ca 1 luna, poate 2.

Este o fata draguta si curvy. Fiind amator, mie mi s-a parut foarte atragatoare.

Este foarte stramta si calda, iar cu mine a avut un orgasm doggy.

Ā 

Din ce am observat, este genul de fata care ofera servicii peste medie celor ce se poarta frumos cu ea.

Eu am avut parte de un oral neprotejat senzual, cald si facut fara graba, cu usoare tente de deep.

Ā 

Fiti domni cu Andreea si va va trata ca atare. Daca se simte bine in compania voastra, veti avea parte ce o experiente foarte placuta.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cea mai drăguță fata pe care am Ć®ntĆ¢lnit.o ,Ā  am făcut programare, programarea respectată Ć®n tocmai, o fata cu bun simt, și drăguță din toate punctele de vedere.

Te pupšŸ˜˜ sunt băiatul emoționat šŸ˜˜šŸ˜˜

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
Acum 56 minute, weedx a spus:

fumeaza iarba domnisoara am fost la ea candea in ultimul hal(a marijuana) si era cheaunita rau de tot

Este okā€¦ poate cumpara de unde trebuie šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£

Este mai placut ā€¦.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, weedx a spus:

fumeaza iarba domnisoara am fost la ea candea in ultimul hal(a marijuana) si era cheaunita rau de tot

Eu cred ca ești nebun băiatule oricum comentezi aiurea la toate fetele.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 oră Ʈn urmă, xxxsss a spus:

Cea mai drăguță fata pe care am Ć®ntĆ¢lnit.o ,Ā  am făcut programare, programarea respectată Ć®n tocmai, o fata cu bun simt, și drăguță din toate punctele de vedere.

Te pupšŸ˜˜ sunt băiatul emoționat šŸ˜˜šŸ˜˜

Mulțumesc frumos pentru recenzie și tu ești un drăguț.šŸ˜˜šŸ˜˜šŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum Ʈnchis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

Ɨ
Ɨ
  • Creează nouă...