Sari la conținut

šŸ˜AndreeašŸ˜TITANā¤ā¤ā¤


Postări Recomandate

  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

BunaĀ dragii mei sunt noua aici pe forum.Numele meu este AndreeaĀ am 24 de ani miniona cu forme voluptoase nu sunt slim.Daca sunt ceea ce cauti nu ezita sa ma contactezi!

SERVICIILE MELE:

100 fin oral normal(ambeleĀ protejat)

120 fin oral (neprotejat)Ā normal (protejat)

200 ora oral(neprotejat)normal(protejat) 69,cunnilingus,intre sani,diferite pozitii,masaj.

NU FAC FINALIZARE ORALAĀ SAU FACIALA!!!

VA ROG SA NU INSISTATI CU SEX ANAL SAU NORMAL NEPROTEJAT PENTRU CA NU FAC!!!

PROGRAMARI DOAR PE WHTASAPP SAU APEL SI SPECIFICATI CA SUNTETI DEĀ PE FORUM PT CA AM ANUNT SI PE PUBLI24!

0790548436Ā 

Zona Policlinica Titan

20210802_170600.jpg

Link spre comentariu

Nu are topic la testate ca sa pot lasa recenzie.

Ā 

Am vizitat-o acum 3 saptamani, dar acum am prins un pic de timp sa vad ce mai e pe aici. Este exact cum arata in poze, no more, no less.

Ā 

Pretul este corect in raport cu ce e ea si ce ofera. Sanii sunt superbi, ea e plinuta, dar eu nu sunt genul care sa-i placa sa futa doar skinny, deci a fost turn on pentru mine. Este ingrijita, epilata, pielea fina.

Ā 

Nu m-am simtit grabit, dar aveti grija, are tendinta sa vorbeasca prea mult. Este o femeie corecta cu o atitudine de femeie(atitudinea aceea pentru care iubim femeile si le iubim calitatile: feminina, grijulie, cochetarie).

Ā 

Oralul a fost slab si nu a fost deep in conditiile in care am pula cam mica. Dar nu m-a deranjat, am venit la ea pentru corpul ei si pentru raportul sexual. Am tinut-o in brate si am facut sex in pozitii basic, nu mai detaliez, fiecare fute cum vrea., A raspuns la initiativa mea si m-a luat si ea in brate si am simtit excitarea, daca esti mai timid, are grija de tine sa nu fii. Pentru cateva momente poti sa te minti singur si sa crezi ca ea apreciaza momentele cu tine(deci am identificat GFE). Nu ne-am pupat pe gura(nici nu am cerut).

Ā 

Ca sa aiba si mai mult sens recenzia: eu am 22 de ani, corp atletic, dar sunt scund(am 1,63), mi-a apreciat igiena si nu s-a simtit dezgustata de felul in care arat si manifestarea mea in timp ce ne sexam(in contextul in care o viziteaza si barbati maturi, trecuti de diferite varste, aceasta este recenzia mea, a unui pustan)

Ā 

De revenit? Da, eu revin. Dar atentie la gusturi, daca sunteti dintr-o bucata si nu vreti sa gustati si ceva mai solid, cum e ea, mai bine nu.

Ā 

Te pwp Andreea, ai grija de tine. Iti doresc clienti corecti si grijulii cu tine. Ne revedem curand.

Ā 

Voua confrati, ciocane tare si purtati-va frumos cu ea. Duce-ti-va la ea cu incredere mai ales daca sunteti diversificati sau va plac fetele mai solide si mai puternice.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum Ʈnchis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

Ɨ
Ɨ
  • Creează nouă...