Sari la conținut

Informații blonda Steaua Nordului


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut. Am trecut azi(ieri) pe Centură și în parcarea de peste drum de Steaua Nordului am remarcat o blondină într-o rochie albă care, de la distanță și din viteza mașinii,  mi s-a părut interesantă. Nu am putut opri pentru a-i cere informații deoarece eram cu o tăntică în vârstă. Aveți careva vreun număr de telefon,  este din cele de pe publi24  sau gazeta de Sud?🤔

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost eu cu ea în urma cu o luna-doua,70 de lei finalizarea. La fata nu e cine știe ce , avea ochelarii de soare când am luat-o, rochie, sânii "împachetați" foarte frumoas dar când își da sutienul jos sunt foarte moi(a zis ca alăptează, nu m a lăsat sa pun gura pe ei). Un mare plus îl are pentru pizda care este foarte frumoasă, și pare îngrijită, nu e prea strâmtă dar merge. Ca și atitudine în timpul actului sexual nu prea mi-a plăcut, îți cam piere cheful. Despre oral nu știu ce sa zic ca nu am făcut. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Merçi de informații.  Eram săptămâna viitoare "home alone" și mă gândeam să îmi fac puțin de cap cu ea😀. Ai idee, are și un tarif la oră ? Locație nu cred că are de vreme ce stă pe Centură 🤔? Ți-a dat și vreun număr de telefon  ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...