Sari la conținut

De sunteti cârcotași?


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am observat ca foarte multi useri il ataca pe mentorul meu @2peu_2peu , legat de faptul ca nu scrie recenzii si se baga peste tot ca musca in curul calului. De fapt el prin prima recenzie pe care a facut-o, a incercat cu bunavainta lui binecunoscuta sa va indrume privind activitatea pe forum, dar vazand ca nu are cu cine discuta a renuntat a va consilia. Experienta lui in ale fututului este extraordinara si nu inteleg de ce voi nu vreti sa profitati de ea. Maestre ai tot respectul din partea mea! Keep going!

 

On 1/20/2018 at 7:53 PM, 2peu_2peu said:

Salut! Nu stiu daca am deschis bine topic aici! Stiu forumul de la un futac de pe aici/din una in alta samd

  Am fost zilele trecute la una de aici de pe forum,recenzi bune/rele(na nu poti multumi pe toti).Sunat, progamat si hai sus la ea , surpriza nu era singura in locatie,ceva suspect in bucatarie,fum de tigara...nici o pereche de pantofi/adidasi de baratii pe acolo.Tipa era imbracata de parca eram iubiti,,,,in halat turcesc si papuci din China(nimica din poze de site) ,nimica din pozele care isi facea reclama pe publi24...cam dezamagit asa..dar presiune in coaie naa...

  Discutat ce ofera.pret-negociat..gata totul aranjat

Baie 7-8 --par pe acolo si miros de haine umede

Dormitor- %% lenjerie de culoare inchisa poate ascunde multe..

GFE--6-7 cat sa nu fit moara ...

Oral-----mecanica..tipa

 Recomandari--NU 

 Locatie: Policlinca 2-Gara_ lic Ovidius

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 47 minute, django2019 a spus:

Am observat ca foarte multi useri il ataca pe mentorul meu @2peu_2peu , legat de faptul ca nu scrie recenzii si se baga peste tot ca musca in curul calului. De fapt el prin prima recenzie pe care a facut-o, a incercat cu bunavainta lui binecunoscuta sa va indrume privind activitatea pe forum, dar vazand ca nu are cu cine discuta a renuntat a va consilia. Experienta lui in ale fututului este extraordinara si nu inteleg de ce voi nu vreti sa profitati de ea. Maestre ai tot respectul din partea mea! Keep going!

 

 

 

se pricepe tipul pacat ca nu a continuat ... ca tot va vad preocupata pe cand o recenzie de a dumneavoastra cu si despre lesbiene sau macar despre impresariatul artistic de pe aici si de prin tara ?

haideti nu fiti rusinoasa ....despre cerceafurile alea va este greu sa vorbiti si sa lamuriti treaba dar despre viata amoroasa sau de impresariat puteti vorbi ? aveti totusi o cariera destul de prodigioasa in spate si cu bune si cu rele si cu cancanuri mai rasuflate si cu povesti inca nespuse .....

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
17 minutes ago, gica 1955 said:

se pricepe tipul pacat ca nu a continuat ... ca tot va vad preocupata pe cand o recenzie de a dumneavoastra cu si despre lesbiene sau macar despre impresariatul artistic de pe aici si de prin tara ?

haideti nu fiti rusinoasa ....despre cerceafurile alea va este greu sa vorbiti si sa lamuriti treaba dar despre viata amoroasa sau de impresariat puteti vorbi ? aveti totusi o cariera destul de prodigioasa in spate si cu bune si cu rele si cu cancanuri mai rasuflate si cu povesti inca nespuse .....

 

Oops.. I did it again! It's working! 😜

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 8 minute, django2019 a spus:

Oops.. I did it again! It's working! 😜

Da..... si daca tot scoatem de la naftalina recenzii de mult uitate poate ne ajutati si cu o recenzie marca django2019   ....eu am tot cautat si nu am gasit niciuna ,una macar asa de samanta ....dumneavostra nu aveti viata sexuala sau aveti dar saitul nu va permite sa o impartasiti colegilor de care faceti bascalie ?

Cat despre aportul dumneavoastra real la acest sait imi este si jena sa vorbesc .....este sublim dar total inexistent .

pana si  @lexluthor ne-a onorat recent cu o recenzie ....dumneavoastra inca mai lucrati la ea sa inteleg ,greu va exprimati .

Bine macar ca stati bine la gramatica .....aveti si dumneavoastra o motivatie pentru a exista pe acest sait .....sa fiti un fel de autocorector .

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
2 hours ago, gica 1955 said:

Da..... si daca tot scoatem de la naftalina recenzii de mult uitate poate ne ajutati si cu o recenzie marca django2019   ....eu am tot cautat si nu am gasit niciuna ,una macar asa de samanta ....dumneavostra nu aveti viata sexuala sau aveti dar saitul nu va permite sa o impartasiti colegilor de care faceti bascalie ?

Cat despre aportul dumneavoastra real la acest sait imi este si jena sa vorbesc .....este sublim dar total inexistent .

pana si  @lexluthor ne-a onorat recent cu o recenzie ....dumneavoastra inca mai lucrati la ea sa inteleg ,greu va exprimati .

Bine macar ca stati bine la gramatica .....aveti si dumneavoastra o motivatie pentru a exista pe acest sait .....sa fiti un fel de autocorector .

 

Bingo! 😜

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...