Sari la conținut

Doar adevăr...


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bun, ca să nu mai zică lumea ca nu e ok sa postam pe topicele altor fete, am decis ca ar fii mai bine sa scriu aici. 

Așadar, nu făceam lucrul asta dacă nu se umplea paharul.. sa se ajungă la a spune ca am trimis eu pe nu știu cine sa o alunge pe ea din Brașov. 🤣🤣🤣

Deci...dupa ce îmi cere ajutorul, cu poze, semnătura...etc..domnișoara @andreeakvl98, începe sa îmi dea 280 de minusuri, de pe diferite conturi 🤣💩. Am tăcut din gura ca deh..ce ii poți cere unei copile..însă m a călcat pe nervi când a început sa scrie, ca i as fii trimis eu pe nu știu cine la ușa sa o alunge din Brașov în condițiile în care, eu nu mai sunt în Bv de o luna, nici măcar în tara și nu știu când ma voi întoarce...

Draga mea, ai atâtea conturi false, @viciusanac, @Rbtrobert, @antilab, @andbalan@andbalan, +încă vreo 3 de pe care lași recenzii false și negative altor fete, minusezi fetele și alți useri, îți lași recenzii singura și aprecieri, ștergi absolut orice comentariu urat doar sa pari o victima. Încerci sa ma pui pe mine într-o lumina proasta dar cu mine nu îți merge...daca ai nevoie de reclama.. Nici asa nu îți merge 🤣🤣🤣 ești de tot 💩💩💩...aici e pt oameni maturi nu pt copii fara minte.. 

 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, giulia0 a spus:

Bun, ca să nu mai zică lumea ca nu e ok sa postam pe topicele altor fete, am decis ca ar fii mai bine sa scriu aici. 

Așadar, nu făceam lucrul asta dacă nu se umplea paharul.. sa se ajungă la a spune ca am trimis eu pe nu știu cine sa o alunge pe ea din Brașov. 🤣🤣🤣

Deci...dupa ce îmi cere ajutorul, cu poze, semnătura...etc..domnișoara @andreeakvl98, începe sa îmi dea 280 de minusuri, de pe diferite conturi 🤣💩. Am tăcut din gura ca deh..ce ii poți cere unei copile..însă m a călcat pe nervi când a început sa scrie, ca i as fii trimis eu pe nu știu cine la ușa sa o alunge din Brașov în condițiile în care, eu nu mai sunt în Bv de o luna, nici măcar în tara și nu știu când ma voi întoarce...

Draga mea, ai atâtea conturi false, @viciusanac, @Rbtrobert, @antilab, @andbalan@andbalan, +încă vreo 3 de pe care lași recenzii false și negative altor fete, minusezi fetele și alți useri, îți lași recenzii singura și aprecieri, ștergi absolut orice comentariu urat doar sa pari o victima. Încerci sa ma pui pe mine într-o lumina proasta dar cu mine nu îți merge...daca ai nevoie de reclama.. Nici asa nu îți merge 🤣🤣🤣 ești de tot 💩💩💩...aici e pt oameni maturi nu pt copii fara minte.. 

 

Mai fetita, imi era greu sa cred ce zicea Andreea ca ai pus pe cineva. Asta imi este clar ca ai probleme la cap. De ce ma implici pe mine in problemele voastre? Cum nu este cineva cu parerea voastra imediat o bagati pe aia " e cont fals". Nu stiu ce probleme ai tu cu fata asta dar nu ma implica pe mine. 
Daca zici ca nu sunt eu, da-mi un nr de telefon sa vin la tine sa vedem daca sunt Andreea sau nu. Am citit acolo ca tu nu esti in tara, sincer nu te cred. Eu daca as fi plecat in alta tara nu as avea ce sa fac decat sa ma futa grija ce fac celalti membri pe acest forum. 
Daca o vezi ca bate campii, de ce te pui la mintea ei?

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@giulia0 acum te dai victima conturilor multiple!?🤔😁😁😁

Daca stateai cuminte in banca ta si nu incalcai "deontologia", acum erai bine merci acolo unde zici tu ca esti!😁

Asa, culegi ce ai semanat!

PS: baga si acum un "minus"😁😁😁

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 13 minute, altadata a spus:

@giulia0 acum te dai victima conturilor multiple!?🤔😁😁😁

Daca stateai cuminte in banca ta si nu incalcai "deontologia", acum erai bine merci acolo unde zici tu ca esti!😁

Asa, culegi ce ai semanat!

PS: baga si acum un "minus"😁😁😁

Cu tine nu discut...esti sub nivelul meu de când am aflat, ca ceri servicii gratis, în schimbul recenziilor..

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...