Sari la conținut

💜New girl💜 0762840214


Vizitator BbyNatashaa

Postări Recomandate

Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, bic.c a spus:

Nu că nu ar avea dreptate @Bby dar are asa un ton obraznicuț. Mie-mi place, parca aș lasa-o sa ma tavaleasca putin. Tot așa nervoasă este și înfiptă? 

Nu sunt nici nervoasa nici infipta nu stiu ce te a facut sa crezi asta doar am pus punct unui subiect 😊 te astept cu drag daca doresti sa te convingi singur cum sunt 😙 pupici

Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 4 minute, BbyNatashaa a spus:

Nu sunt nici nervoasa nici infipta nu stiu ce te a facut sa crezi asta doar am pus punct unui subiect 😊 te astept cu drag daca doresti sa te convingi singur cum sunt 😙 pupici

Nu ai înțeles ce am spus, try google translate

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
19 hours ago, BbyNatashaa said:

Nu sunt nici nervoasa nici infipta nu stiu ce te a facut sa crezi asta doar am pus punct unui subiect 😊 te astept cu drag daca doresti sa te convingi singur cum sunt 😙 pupici

Da, oare sa ai tu dreptate sau cealalta persoana?

Iginena sa stii ca nu insemna epilat zero, ras in zona intima. Sa nu facem confuzii.

Daca aveti pretentii de acest gen scrieti clar ca sa nu va deranjam degeaba, nu fiti maradoniste, lasa ca il prin de data asta, de rusine nu pleca si data viitoare sa mearga la alta.  

O fata, putin trecuta, metrul s-a cam lungit de la soare cu 3-4cm, la kg e campe acolo daca mai pui putin de la ...

Probleme legate de agnee si as pune o nota generoasa, generala de 6.  Vrea sa castige banii cat mai usor, sa ofere cat mai putin si ... nu e ceva ce merita mentionat sau punctat. 

In concluzie nimic de pierdut daca dati pagina.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe
13 minutes ago, hedonis91 said:

Da

Nu, fata e retrasa definitiv si nu e ea in poze. Jessy nu se mai ocupa cu curvasareala.....are alte aspiratii, din pacate nu mai stiu nimic de ea. 

Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 50 minute, glavan a spus:

Da, oare sa ai tu dreptate sau cealalta persoana?

Iginena sa stii ca nu insemna epilat zero, ras in zona intima. Sa nu facem confuzii.

Daca aveti pretentii de acest gen scrieti clar ca sa nu va deranjam degeaba, nu fiti maradoniste, lasa ca il prin de data asta, de rusine nu pleca si data viitoare sa mearga la alta.  

O fata, putin trecuta, metrul s-a cam lungit de la soare cu 3-4cm, la kg e campe acolo daca mai pui putin de la ...

Probleme legate de agnee si as pune o nota generoasa, generala de 6.  Vrea sa castige banii cat mai usor, sa ofere cat mai putin si ... nu e ceva ce merita mentionat sau punctat. 

In concluzie nimic de pierdut daca dati pagina.

 

am specificat clar de n ori lucrul acesta , daca tu ai face oral fara cuiva care are o padurice in zona intima mult succes in continuare , daca ti se pare asa o pretentie de neimaginat te poti duce in alta parte , deja exagerati prea mult si ma abtin , subiect inchis . 

 

1 oră în urmă, glavan a spus:

Da, oare sa ai tu dreptate sau cealalta persoana?

Iginena sa stii ca nu insemna epilat zero, ras in zona intima. Sa nu facem confuzii.

Daca aveti pretentii de acest gen scrieti clar ca sa nu va deranjam degeaba, nu fiti maradoniste, lasa ca il prin de data asta, de rusine nu pleca si data viitoare sa mearga la alta.  

O fata, putin trecuta, metrul s-a cam lungit de la soare cu 3-4cm, la kg e campe acolo daca mai pui putin de la ...

Probleme legate de agnee si as pune o nota generoasa, generala de 6.  Vrea sa castige banii cat mai usor, sa ofere cat mai putin si ... nu e ceva ce merita mentionat sau punctat. 

In concluzie nimic de pierdut daca dati pagina.

 

Domnul meu , cu tot respectul am precizat de n ori lucrul acesta ... daca pt dv igiena nu tine cont si de asta va anunt ca parul pubian poate mirosii a diverse ... nici dv nu ati face oral neprotejat cuiva care are o padurice in zona intima haideti sa fim realisti , daca vi se pare o pretentie atat de inimaginabila chiar va rog sa nu ma mai vizitati , aici erati cu totul alta persoana si aveati reactii in extrema cealalta nu dau detalii dar se pare ca un telefon si un anonimat scoate la suprafata rautatea si frustrarea . Eu va doresc numai bine si sa gasiti la alte domnisoare ceea ce cautati , o seara frumoasa 💋

Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu pe Natasha. Programare respectata si locatia usor de gasit, aproape de Universitate. Apartamentul arata bine, modern si curat. Am avut si muzica pentru o atmosfera mai placuta.

Natasha este frumusica (in jur de 8, sau 7 pentru cei mai pretentiosi), slim, cu pielea frumoasa, netonifiata si cu putina burtica (nederanjant pentru mine). Dupa cum spunea cineva intr-un comentariu anterior, are o mica umflatura pe fund ce nu deranjeaza ca aspect.

Are o atitudine placuta, este amabila si in general pro-client. M-a servit cu o bautura rece. Nu este pisicoasa sau perversa, si pastreaza o oarecare distanta. Nu ofera PSE, GFE, FK ori saruturi de orice fel. Nu ofera alte servicii cu extra cost.

Este in mare parte permisiva cu atingerile, nu accepta degete inauntru ori sa-i ating fata.

Oral protejat, simplu, bunicel si de durata (nu trece repede la normal). Eu nu eram proaspat ras in zona intima (aveam 1-2 milimetrii), ceea ce nu a fost ok pentru ca ea sa-mi faca oralul neprotejat. Probabil trebuie sa va radeti chiar inainte de intalnire ori sa fiti epilati ceara (nu am cerut detalii).

Normal ok, accepta mai multe pozitii (inclusiv "reverse cowgirl"), este ascultatoare, dar fara erotism si pasiune.

Igiena foarte ok. A facut dus la inceput, dupa mine.

Am stat o ora. Halat 250.

Eu m-am simtit bine dar ma asteptam la mai mult si nu intentionez sa revin. Nu stiu daca sa recomand, nu vreau sa ma injurati dupa. Daca va intereseaza doar aspectul, igiena si serviciile de baza (fara "sare si piper"), toate protejate si oferite de o fata cuminte, atunci poate fi o alegere buna.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

am fost la Natasha.

arata binisor (corp si fata) si face un oral bun, doar ca este protejat. La normal nu exceleaza.

am platit o ora (300 lei), iar locatia este pe la Universitate.

Merita macar o data.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
21 minutes ago, gabreil said:

Salutare,

am fost la Natasha.

arata binisor (corp si fata) si face un oral bun, doar ca este protejat. La normal nu exceleaza.

am platit o ora (300 lei), iar locatia este pe la Universitate.

Merita macar o data.

 

Ora nu era 250?

Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 54 minute, delusione a spus:

Toata lumea aproape ca face oralul protejat .. pana la urma tind sa cred ca nu face neprotejat deloc ...si e doar pretext ... 

Daca nu ofeream ON spuneam clar ca nu ofer , nu inteleg de ce atatea comentarii de la persoane care nici macar nu m au vizitat dar pt linistea dumneavoastra fac sa stiti doar sub conditiile date de mine si asta nu de "fite si figuri" cum spun unii ci pt ca este dreptul meu sa aleg ce si cum fac cum este si dreptul vostru al tuturor sa nu veniti daca nu doriti si nu va sunt pe plac serviciile oferite de mine . Va doresc o seara linistita in continuare . 😙

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Daca vin maine la tine, imi faci o "inspectie" prealabila si daca "nu trec testul" de O/N si FK plec fara sa platesc nimic? Pt O/P si fara FK nu vreau sa stau la tine. Nu vreau sa platesc servicii protejate decat cui vreau eu. 

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

fost si eu la natasha acum ceva seri si pot sa spun ca e misto per total , ai ce sa vorbesti cu ea , e frumusica , zambitoare .

 

Nu o sa dau note pentru ca mi se pare superficial si oricum fiecare are o parere diferita.

 

Garsoniera in care lucreaza are un mood misto care se preteaza pt genu asta de activitati :)) , cand ma intorc vreau sa incercam canapeaua aia natasha :)) , singura chestie e ca blocul e destul de dubios desi e central , cand am urcat am simtit ca se tot deschid usi in urma mea , zicea si ea ca are radare batrane pe scara .

 

Legat de oral ca vad ca toti va scandalizati pe aici , si mie mi-a facut tot OP , desi eram oarecum proaspat ras in zonele de interes :)) dar NU total , oricum nu voiam ON si sincer o inteleg , nimanui nu cred ca ii face placere sa ia par pubian in gura , ea chiar are o igiena ireprosabila , e normal sa vrea aceiasi chestie inapoi (a facut dus inainte si dupa, si oarecum a insistat sa fac si eu desi facusem acasa inainte cu 15 min ) .

 

Purtati-va frumos cu ea si mai mult ca sigur o sa plecati multumiti , regula care cred ca e in general aplicabila . 

 

Ps : @BbyNatashaa caz ca ai uitat parfumul e Victor & Rolf - Spicebomb :D

 

Eu personal cred ca o sa mai revin .

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 4 ore, suddenly246 a spus:

fost si eu la natasha acum ceva seri si pot sa spun ca e misto per total , ai ce sa vorbesti cu ea , e frumusica , zambitoare .

 

Nu o sa dau note pentru ca mi se pare superficial si oricum fiecare are o parere diferita.

 

Garsoniera in care lucreaza are un mood misto care se preteaza pt genu asta de activitati :)) , cand ma intorc vreau sa incercam canapeaua aia natasha :)) , singura chestie e ca blocul e destul de dubios desi e central , cand am urcat am simtit ca se tot deschid usi in urma mea , zicea si ea ca are radare batrane pe scara .

 

Legat de oral ca vad ca toti va scandalizati pe aici , si mie mi-a facut tot OP , desi eram oarecum proaspat ras in zonele de interes :)) dar NU total , oricum nu voiam ON si sincer o inteleg , nimanui nu cred ca ii face placere sa ia par pubian in gura , ea chiar are o igiena ireprosabila , e normal sa vrea aceiasi chestie inapoi (a facut dus inainte si dupa, si oarecum a insistat sa fac si eu desi facusem acasa inainte cu 15 min ) .

 

Purtati-va frumos cu ea si mai mult ca sigur o sa plecati multumiti , regula care cred ca e in general aplicabila . 

 

Ps : @BbyNatashaa caz ca ai uitat parfumul e Victor & Rolf - Spicebomb :D

 

Eu personal cred ca o sa mai revin .

 

 

 

multumesc frumos 💋 😙

Link spre comentariu

Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0

Dragii mei , va rog contactarea doar pe whatsapp sau telefonic , nu pot raspunde mesajelor normale nu stiu din ce cauza iar daca nu mi se spune ca este ok sa revin eu fara probleme nu deranjez ... Multumesc 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...