Sari la conținut

💜New girl💜 0762840214


Vizitator BbyNatashaa

Postări Recomandate

Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
La 24.09.2021 la 19:09, BbyNatashaa a spus:

UPDATE !!

PROGRAM :

LUNI-SAMBATA   12.00-00.00
DUMINICA             13.00-23.00

SERVICII :

✘Sex normal
✘ON -> doar daca igiena este IMPECABILA si sunteti EPILATI ( max 3-4 zile)
✘Masaj de relaxare
✘69 (+alte diferite pozitii)
✘Mici fantezii (in functie de gradul lor si compatibilitate)
✘Handjob
✘Footjob

Va rog nu insistati asupra serviciilor ce nu se regasesc in lista de mai sus , multumesc 

PRETURI :

✘150 lei - 30min (1 finalizare) (ON 50lei extra )
✘300lei - 1h (2 finalizari / 1finalizare+masaj) (ON este inclus in pret)

✴DUSUL este obligatoriu  (nu accept "mi-am facut dus acasa , etc)

✴NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE SAU SUB INFLUENTA ALTOR SUBSTANTE .

✴NU PRIMESC PERSOANE CU ACCESORII SAU ALTE MODIFICARI ALE PARTII INTIME .

Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientii 💋!!!
 

Activez in zona SHERATON .

Contactarea doar pe whatsapp sau telefonic !

0762840214

Pupici , va astept cu drag💋

 

Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
La 24.09.2021 la 19:09, BbyNatashaa a spus:

UPDATE !!

PROGRAM :

LUNI-SAMBATA   12.00-00.00
DUMINICA             13.00-23.00

SERVICII :

✘Sex normal
✘ON -> doar daca igiena este IMPECABILA si sunteti EPILATI ( max 3-4 zile)
✘Masaj de relaxare
✘69 (+alte diferite pozitii)
✘Mici fantezii (in functie de gradul lor si compatibilitate)
✘Handjob
✘Footjob

Va rog nu insistati asupra serviciilor ce nu se regasesc in lista de mai sus , multumesc 

PRETURI :

✘150 lei - 30min (1 finalizare) (ON 50lei extra )
✘300lei - 1h (2 finalizari / 1finalizare+masaj) (ON este inclus in pret)

✴DUSUL este obligatoriu  (nu accept "mi-am facut dus acasa , etc)

✴NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE SAU SUB INFLUENTA ALTOR SUBSTANTE .

✴NU PRIMESC PERSOANE CU ACCESORII SAU ALTE MODIFICARI ALE PARTII INTIME .

Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientii 💋!!!
 

Activez in zona SHERATON .

Contactarea doar pe whatsapp sau telefonic !

0762840214

Pupici , va astept cu drag💋

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut dragi confrați de futai
Pot să confirm că pozele sunt reale, în realitate e mai nașpa, un corp obișnuit și fata obosită cu un che mic de  futai
despre locatie, vis a vis de liceuil Madgearu, locuri de parcare găsiti doar seara prin zonă, după 20:00 destule in timpul zili nu găsiti decat departe (am locuit in zona 2 ani si stiu clar potentialul de parcare)
Mi-am declarat intentia dinainte pe wpp, programare respectata si m-am pregatit sa fac dus la ea, un dus prost, rablagit cu o unșă cu un sampon bărbătesc ok Nivea. Prospopul pe care mi l-a dat a zis că e nefolosit, dar am dubii, așa că atunci când am ajuns acasă am mai făcut un duș ca să fiu sigur.
Pretul cerut este de 150 lei pentru oral protejat, cu care a si debutat actiunea, executat corect, apăsat cu joc de limbi  stil fast fuck.
Pasarica e normala, nici stramta nici largă, a folosit lubrifiant.
se fute corect, fără implicare, distantă departe de GFE sau FK sau saruturi pe cort
Per ansamblu, 150 lei cam nu prea ar merge, pretul corect de finalizare 100 de lei, la față nu e este asa de frumoasă cum zice lumea pe aici are o față comună nimic remarcabil
De revenit, nu în nici un caz

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 38 minute, inconfundabil a spus:

Salut dragi confrați de futai
Pot să confirm că pozele sunt reale, în realitate e mai nașpa, un corp obișnuit și fata obosită cu un che mic de  futai
despre locatie, vis a vis de liceuil Madgearu, locuri de parcare găsiti doar seara prin zonă, după 20:00 destule in timpul zili nu găsiti decat departe (am locuit in zona 2 ani si stiu clar potentialul de parcare)
Mi-am declarat intentia dinainte pe wpp, programare respectata si m-am pregatit sa fac dus la ea, un dus prost, rablagit cu o unșă cu un sampon bărbătesc ok Nivea. Prospopul pe care mi l-a dat a zis că e nefolosit, dar am dubii, așa că atunci când am ajuns acasă am mai făcut un duș ca să fiu sigur.
Pretul cerut este de 150 lei pentru oral protejat, cu care a si debutat actiunea, executat corect, apăsat cu joc de limbi  stil fast fuck.
Pasarica e normala, nici stramta nici largă, a folosit lubrifiant.
se fute corect, fără implicare, distantă departe de GFE sau FK sau saruturi pe cort
Per ansamblu, 150 lei cam nu prea ar merge, pretul corect de finalizare 100 de lei, la față nu e este asa de frumoasă cum zice lumea pe aici are o față comună nimic remarcabil
De revenit, nu în nici un caz

Daca ai si stii sa scrii corect gramatical... In primul rand nu as da niciodata un prosop folosit cuiva cred ca nu gandesti ce vorbesti , la dus sunt cel putin 3 feluri diferite de gel  , in al doilea rand nu scrie nicaieri in serviciile mele ca ofer GFE , FK sau sarutari pe corp asa ca incetati cu subiectul ca deja exagerati , singura problema a dusului este usa care nu vad cu ce te incurca dar ma rog . Scuza ma ca nu aveam "chef de futai" atata timp cat tu spui ca ti ai facut dus dar miroseai a transpiratie si nu numai la subrat... lucrurile astea de ce nu le mai mentionezi ? asa ca te rog lasa tupeul asta din anonimat de mascul alfa inchipuit si daca nu iti convine si nu iti permiti te poti duce in alta parte linistit . Numai continua subiectul ca il continui degeaba , eu am vrut doar sa fac lumina in mentiunile pe care tu le ai facut si cu care nu ai dreptate dar nah vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii ;) . O seara buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, BbyNatashaa a spus:

Daca ai si stii sa scrii corect gramatical... In primul rand nu as da niciodata un prosop folosit cuiva cred ca nu gandesti ce vorbesti , la dus sunt cel putin 3 feluri diferite de gel  , in al doilea rand nu scrie nicaieri in serviciile mele ca ofer GFE , FK sau sarutari pe corp asa ca incetati cu subiectul ca deja exagerati , singura problema a dusului este usa care nu vad cu ce te incurca dar ma rog . Scuza ma ca nu aveam "chef de futai" atata timp cat tu spui ca ti ai facut dus dar miroseai a transpiratie si nu numai la subrat... lucrurile astea de ce nu le mai mentionezi ? asa ca te rog lasa tupeul asta din anonimat de mascul alfa inchipuit si daca nu iti convine si nu iti permiti te poti duce in alta parte linistit . Numai continua subiectul ca il continui degeaba , eu am vrut doar sa fac lumina in mentiunile pe care tu le ai facut si cu care nu ai dreptate dar nah vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii ;) . O seara buna.

Am fost băiat finuț și nu am menționat nenumărate lucruri care nu mi-au plăcut.
Ești doar una mediocră care nu merită bifată nici la portofoliu. Ești și nesimțită să spui că puțeam după ce mi-am făcut duș.
Încă o dată, notele:
- Față - 5
- Corp - 7
- Acțiune - Fast fuck - 7
- GFE - neutru, merge banda - 6
 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.09.2021 la 22:28, ose92 a spus:

Vad anunțul de la fată, mi se pare drăguță, o sun și asa spontan, ne și vedem în jumătate de ora. Tipa arata ca în poze, foarte curata și îngrijită. E atenta cu tine, un pic cam timida. Corpul e slim, sani drăguți. Nu s a plâns la poziții, și e un pic tandra. Mai mult gen girlfriend 

Nu e deloc GFE si nu e deloc noua in domeniu, e obosita rau si prapadita, nu merita 150 lei finalizarea, am fost si confirm ca e de maxim 100 lei fin

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 27.08.2021 la 19:08, ionelsimanco a spus:

am ajuns si eu.

programare prin whatsapp, respectata.

locatie langa piata romana, nu f greu de nimerit. o garsoniera cu ce e necesar, poate doar holul luuung si usa de la dus ar scadea nota, in caz de interes imobiliar,,, 8

EA - tanara, blonda, frumoasa bine la fata, cu ochi f frumosi si zambet cald, cu picioare, fund si talie de tip slim, tate cam mici si moi, per total o aratare dupa care intorci capul pe strada 9 - 9,5 (depinde de gusturi)

dupa dusul meu (eram pe mare graba) si al ei (curatenie exemplara), a venit peste mine in pat si mi-a montat preze (gigi era deja ridicat, ca ii placuse ce vazuse|) si a trecut la treaba (avertizata si de graba mea anuntata)

OP de 8, pt ca e prot si nu foarte divers, dar cu ceva presiune si mici variatii.

apoi 

NP in pozitii diverse, pe care le accepta si le schimba fara probleme, am facut treaba si pe birou (una din pozitiile mele preferate), si pe la spate din picioare, si ea deasupra, unde m-a si terminat. 8 (pt ca si-a pus gel, nu putin - desi este destul de stramta, dupa ce mai trece din gelul initial...)

altfel, fata prietenoasa, simpatica, cu mintea acasa, m-a intrerupt sa raspunda la un mesaj (poate era important)....

halat 150  / 1 fin  / 25 min

OK, merita cunoscuta, cred ca am sa revin cand voi avea timp suficient si cand poate o conving sa nu mai foloseasca gel...

per total, o experienta placuta, pe care nu o regret

Unde vezi tu la ea frumoasa la fata? Arata ca moartea in vacanta, majoritatea fetelor de pe forum sunt mai dragute ca ea la fata

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 31.08.2021 la 14:56, enriqe68 a spus:

am vizitat și eu caprioara acum o saptamana... fata arata f bine, pozele sunt reale și reflecta realitatea, garsoniera în bloc nou cu tot ce trebuie, ca și servici oral neprot bunicel ( eu nu am simțit dințilori) cu cim ...(un plus)... destul de  lipicioasa sta cum vrei ... carnea tare, tinerica, păsărica bună, strâmtă ... mie unul mi a plăcut as nota cu un 9 per general . spor

Fata nu arata deloc foarte bine si nici bine

e cat de poate de comuna, spre nasoala so nu e deloc GFE

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...