Sari la conținut

💜New girl💜 0762840214


Vizitator BbyNatashaa

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Contactat pe wapp. Răspunsuri ciudate de genul că nu face fk și o oră este 300. La servicii, mai sus, scrie altceva... Adica noi să nu insistăm cu servicii care nu sunt in listă (n-am insistat) dar ea să poată să spună că lista nu mai conține FK și.... nici prețul nu mai e același! (pt normal) Adică posteaza aici ca sa te agate si pe urma cand o contactezi e alt pret si alte servicii? Pe bune? Poate sa fie și miss univers, dar dacă nu te poti baza pe ea că măcar serviciile postate sunt ALEA, ... atunci față în față  la ce să te mai aștepți? Dezamăgitor... Mai aștept ceva recenzii de la confrați, că mi se pare că a luat-o valul pe prințesă. Cine știe, o fi pe moment și poate revine cu picioarele pe pământ. Numai bine tuturor.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 4 minute, schriber69 a spus:

Contactat pe wapp. Răspunsuri ciudate de genul că nu face fk și o oră este 300. La servicii, mai sus, scrie altceva... Adica noi să nu insistăm cu servicii care nu sunt in listă (n-am insistat) dar ea să poată să spună că lista nu mai conține FK și.... nici prețul nu mai e același! (pt normal) Adică posteaza aici ca sa te agate si pe urma cand o contactezi e alt pret si alte servicii? Pe bune? Poate sa fie și miss univers, dar dacă nu te poti baza pe ea că măcar serviciile postate sunt ALEA, ... atunci față în față  la ce să te mai aștepți? Dezamăgitor... Mai aștept ceva recenzii de la confrați, că mi se pare că a luat-o valul pe prințesă. Cine știe, o fi pe moment și poate revine cu picioarele pe pământ. Numai bine tuturor.

Eu nu stiu unde vezi tu FK in lista mea actualizata de servicii , in recenzii scrie destul de clar ca nu ofer , mi ai spus sa iti spun un pret pt ce ai enumerat tu in mesaj si ti l am spus , preturile de 150/250 sunt strict pt servicii basic sa spunem asa tu ai enumerat mai multe lucruri si ai spus sa iti spun un pret pt ce doresti tu si ti l am spus , ca nu ti a convenit tie este problema ta asta nu inseamna ca aici am un pret si in mesaje altul , daca voiam sa le maresc le maream si anuntam nu stateam sa mint aici ca sa imi pierd clientii este destul de logica treaba zic eu dar nah mai greu pe forum cu intelesul...

Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 3 ore, 7uuupp a spus:

Te-am sunat azi! Ai un program anume?

buna , nu am avut nici un apel nepreluat ... probabil semnalul , ma poti suna acum daca doresti sau mesaj pe whatsapp .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
La 20.07.2021 la 1:23, BbyNatashaa a spus:

este parerea ta si o respect multumesc oricum si legat de oral am specificat clar ca este in functie de igiena , igiena nu consta doar in a fii curat ci si sa fi  complet epilat , imi pare rau ca nu am fost pe gustul tau , data viitoare poti cauta o Angelina Jolie 💋 Seara frumoasa sa ai 😜

Colegul a fost sincer si nu sarcastic!

Probabil cand o va intalni el pe Angelina,tu il vei cunoaste pe Irinel Columbeanu,mai tanar si inca cu multi bani in cont🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Mi-a plăcut:

- cum arată că e slim și e drăguță la chip

- programare făcută ușor prin WhatsApp și a respectat timpul

- apartamentul că e decent

Nu mi-a plăcut:

- oralul a fost slab făcut, nu știu de ce tot ținea penisul de bază când eu eram erect beton

- nu știe sau nu vrea să se implice în actul sexual, cred că aici nu m-am potrivit cu ea, habar n-am

Concluzie:

- e de mers la ea că sunt sigur că va învăța meserie

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator BbyNatashaa
Reputație: 0
Acum 16 ore, vcl_dg a spus:

Mi-a plăcut:

- cum arată că e slim și e drăguță la chip

- programare făcută ușor prin WhatsApp și a respectat timpul

- apartamentul că e decent

Nu mi-a plăcut:

- oralul a fost slab făcut, nu știu de ce tot ținea penisul de bază când eu eram erect beton

- nu știe sau nu vrea să se implice în actul sexual, cred că aici nu m-am potrivit cu ea, habar n-am

Concluzie:

- e de mers la ea că sunt sigur că va învăța meserie

multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...