Sari la conținut

Salut sunt David 🔝👑0732185670👑


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, horny_gooner a spus:

Cred ca ar fi interesant de petrecut macar o noapte in viata, ca barbat hetero, de curiozitate, intr-un asemenea club. Doar ca nu cred ca barbatii hetero au voie sa intre aici, cred ca daca intra vreun barbat hetero acolo nu-i mai trebuie a doua oara. 🤣 Dar cred ca ar fi ceva interesant. Si nici nu cred ca avem asa ceva in Romania...

 

Eu aș intra într-un asemenea club😯

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

ahhh ... miss antonella ... nu pe contul tau ai postat un film cum scuipi pe sigla unui partid ... monument de toleranta ... dar poate erai beata ... deh la betie totul e scuzat ... sau poate nu :)

asta e tare ... in club veniti sa va vedeti de paharul vostru ... da ce-i faceti, va concentrati pe el sa se umple singur ?...

ai spus chiar tu ca in club vii sa arati cat esti de frumoasa ... sa te vada lumea ... te-am vazut ... ti-am spus ce vad ... fara rautate ... ba chiar te-am rugat ceva daca se poate ... ca esti o frumushica si ai muncit la tine ...

a mai zis cineva pe aici .. doamne fereste sa va zica cineva ceva ca va sare mustarul ... cine are acum frustari ... in loc sa fii multumita ca esti remarcata ... 

Iar asta cu vin in club sa ma fac manga ... poti sa o faci si acasa mai bine ... pai ceva nu suna ok ... vii sa sa te vada cum bei ... ori vii sa arati ca esti o diva ... ori ca esti praf ... cand esti beata nu poti fi diva oricat ti-ai dori.

Cand o sa te vad ok ... o sa te salut ... altfel imi vad de treaba mea ... dar in club oamenii se uita unii la altii ... de aia sunt acolo ... cand o sa ma cunosti o sa te calmezi ... am un efect asa asupra oamenilor hihih :) ...

iar aici e forum de transe si tv ... dar nu e cum va vedeti voi in oglinda ci si cum va vedem noi ... cu parare de rau ... asta face un forum cam scoate adevarul la iveala ... cum ar fi sa apara aici doar ce vreti voi ... eeehhh nu prea ...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 2 minute, rvcosin a spus:

ahhh ... miss antonella ... nu pe contul tau ai postat un film cum scuipi pe sigla unui partid ... monument de toleranta ... dar poate erai beata ... deh la betie totul e scuzat ... sau poate nu :)

asta e tare ... in club veniti sa va vedeti de paharul vostru ... da ce-i faceti, va concentrati pe el sa se umple singur ?...

ai spus chiar tu ca in club vii sa arati cat esti de frumoasa ... sa te vada lumea ... te-am vazut ... ti-am spus ce vad ... fara rautate ... ba chiar te-am rugat ceva daca se poate ... ca esti o frumushica si ai muncit la tine ...

a mai zis cineva pe aici .. doamne fereste sa va zica cineva ceva ca va sare mustarul ... cine are acum frustari ... in loc sa fii multumita ca esti remarcata ... 

Iar asta cu vin in club sa ma fac manga ... poti sa o faci si acasa mai bine ... pai ceva nu suna ok ... vii sa sa te vada cum bei ... ori vii sa arati ca esti o diva ... ori ca esti praf ... cand esti beata nu poti fi diva oricat ti-ai dori.

Cand o sa te vad ok ... o sa te salut ... altfel imi vad de treaba mea ... dar in club oamenii se uita unii la altii ... de aia sunt acolo ... cand o sa ma cunosti o sa te calmezi ... am un efect asa asupra oamenilor hihih :) ...

iar aici e forum de transe si tv ... dar nu e cum va vedeti voi in oglinda ci si cum va vedem noi ... cu parare de rau ... asta face un forum cam scoate adevarul la iveala ... cum ar fi sa apara aici doar ce vreti voi ... eeehhh nu prea ...

 

Ce adevăr ma ca deja bati câmpii mult... Ai o problema cred 💁🏼‍♀️ ca sa știi si tu pe oameni ii doare in pula ce fac eu in viata mea privata cum si pe noi ne doare in pulă ce fac ei cat beau, daca își bat nevestele, daca joaca la păcănele si asa mai departe noi nu stalkerim pe nimeni 🤡

Nu ai tu ce sa ma rogi pe mine i m not here to please you si mi se rupe ca ma vezi tu pe mine beata in club ia vezi-ti tu mă de viata ta si lasa-i pe altii sa trăiască 

BEAU UNDE VREA PULA MEA CAT VREA PULA MEA NU BEAU PE BANII TAI!!! 

SI DA VENIM IN CLUB SA NE VEDEM DE PAHARUL NOSTRU DE MASA NOASTRA SI DE DISTRACȚIA NOASTRA NU AVEM TIMP SA NE UITAM LA LUME CAT SI CUM BEA PENTRU CA NU NE INTERESEAZA TU POSIBIL SA FI OBSEDAT OR SOMETHING DE STAI ASA GEANA PE PULELE NOASTRE CE FAC 

Cum ar fi sa apară aici ceea ce vreți voi? Dar ce ai vrea sa apară cum merg la magazin, cum merg la mamaia in vizita 😂 vi tu sa spui ca bem ete pula ochii din umbra sa ne futem in cur acum 😂😂😂 

Nu am nevoie sa te cunosc, chiar te rog sa nu ma saluți asemenea persoane ca tine nu imi doresc sa cunosc ferească Dumnezeu de obsedat ce ești 😂😂😂 sa stai tu sa te uiti la oameni cum beau si ce fac 😂😂😂 cam dubios.... 

 

Pe oameni ii interesează cum o sug, cum ma fut, cum arat si asa mai departe nu cat beau eu in club pe BANII mei 

 

In club la bulangii ma duc sa fac ce vrea pula mea sa ma simt in largul meu sa beau sa ma îmbăt sa dansez 

Cand in mergi in locuri vip si stau între oameni vip unde tu nu vei sta niciodată știu sa ma comport ca atare 

Hai vezi-ti de viata ta si numără-ți paharele tale si uita-te la gunoiul din curtea ta asta care vine în club sa facă pe detectivul si bea 2 pahare stai acasa jhonule si bea doua pahare nu te mai obosi sa vi la club cheltui bani pe taxi bati un drum degeaba stai ca o sărăcie pe un pahar doua ce draq înseamnă asta 😂 vi in club sa faci economie? Ia-ti o bere noroc cumetre pune-ti muzica pe Utv da volum stinge becu și bata esti in club 💁🏼‍♀️

Hai inchide subiectul si fa ceva util cu viata ta si sa nu te mai futa grija altuia 

 

Fi mi ar scârbă 🤡 #CLOWNSHIT 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
30 minutes ago, rvcosin said:

ahhh ... miss antonella ... nu pe contul tau ai postat un film cum scuipi pe sigla unui partid ... monument de toleranta ... dar poate erai beata ... deh la betie totul e scuzat ... sau poate nu :)

asta e tare ... in club veniti sa va vedeti de paharul vostru ... da ce-i faceti, va concentrati pe el sa se umple singur ?...

ai spus chiar tu ca in club vii sa arati cat esti de frumoasa ... sa te vada lumea ... te-am vazut ... ti-am spus ce vad ... fara rautate ... ba chiar te-am rugat ceva daca se poate ... ca esti o frumushica si ai muncit la tine ...

a mai zis cineva pe aici .. doamne fereste sa va zica cineva ceva ca va sare mustarul ... cine are acum frustari ... in loc sa fii multumita ca esti remarcata ... 

Iar asta cu vin in club sa ma fac manga ... poti sa o faci si acasa mai bine ... pai ceva nu suna ok ... vii sa sa te vada cum bei ... ori vii sa arati ca esti o diva ... ori ca esti praf ... cand esti beata nu poti fi diva oricat ti-ai dori.

Cand o sa te vad ok ... o sa te salut ... altfel imi vad de treaba mea ... dar in club oamenii se uita unii la altii ... de aia sunt acolo ... cand o sa ma cunosti o sa te calmezi ... am un efect asa asupra oamenilor hihih :) ...

iar aici e forum de transe si tv ... dar nu e cum va vedeti voi in oglinda ci si cum va vedem noi ... cu parare de rau ... asta face un forum cam scoate adevarul la iveala ... cum ar fi sa apara aici doar ce vreti voi ... eeehhh nu prea ...

 

 

Link spre comentariu
13 minutes ago, antonellatx said:

 

say what? scuip pe afisele conservatorilor pentru ca imi permit😎,toleranta zero pentru rasism si fascism,🖕 bine te depasesc subiectele si ideologiile politice, nu vei reusi sa ai un dialog coerent cu mine.

1.Repet,poate se aude si in spate, lasati-ne cu respectabilitatea asta a voastra de moralisti cinstiti si privilegiati, eu vreau sa beau pana ma tarasc in patru labe, beau pe banii mei nu pe banii tai, nu iti convine te uiti in alta parte.

2.aici e un site de recenzi, tu esti aici sa ne spui cat de mult bea x si y , we actualy dont care, are vreo legatura ce ai scris tu cu acest site? nu deci paraseste-ne.

3.Mi se pare ca tu cauti doar atentie si nimic altceva, du-te fa o manuela si racoreste-te💁‍♂️

Cu tine sau fara tine tot noi ramanem in picioare si drepte in lupta cu ignoranta cand e necesara si in patru labe cand e vorba de disctractie 😎nu iti convine, cui ii pasa? cui ii pasa cu adevarat de parerea ta, ca ne vezi tu bete? de aia crezi tu ca nu mai vin clientii la noi ? pentru ca ne imbatam in cluburi?? tu te auzi cat de penibil poate suna? un tip intra pe un site de curve, se duce la un topic, si brusc zumzaie despre cum beau fetele trans exagerat in cluburi?? realy? i mean ? really??

 

@pisicut  sterge mizeria asta de postare 🥰RECOMAND CITIREA REGULILOR ACESTUI FORUM

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Nu inteleg de ce ar interesa pe cineva ce face Miss Cris sau Antonella sau Adriana sau whatever in club sau in afara clubului. Viata privata de aia e personala, intima si este (sau ma rog ar trebui sa fie) respectata. Nici macar VIP-urile celebre din Romania nu sunt staker-ite chiar la tot pasul, sunt momente mult prea intime ca sa intrii in intimitatea cuiva purtand cizme pescaresti cu care umblii in mlastina ! Pe sotia sau prietena oare tot la fel o spionezi/stalkeresti/trollezi, daca vrea sa faca un girls-night intr-un club cu prietenele ??? ;)

Cand o sa incetam sa ne mai intereseze viata intima a altora, cand vom renunta la sportul asta national, abia atunci vom incepe sa ne mai cizelam, ca natie. Dar pentru ca romanul a cam uitat ce inseamna rusinea si bunul simt, iata, se intampla cazuri penibile gen "ma duc in club sa ma uit cat bea ala de la masa din colt sau cate pungi de Doritos mananca grasul ala de la masa de langa pupitrul DJ-ului". ! ;) E trist, dar din pacate, asta e realitatea romaneasca de astazi.

Heh, daca tot veni vorba, nu e un singur partid romanesc care ar merita scuipat pe sigla, simbol, etc. ci cam TOATE partidele mizerabile din Romania, pentru ca cam toate ne-am dezamagit, merita scuipate sau tras pe sigla lor un jet maaareee de sloboz !

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
3 minutes ago, horny_gooner said:

Nu inteleg de ce ar interesa pe cineva ce face Miss Cris sau Antonella sau Adriana sau whatever in club sau in afara clubului. Viata privata de aia e personala, intima si este (sau ma rog ar trebui sa fie) respectata. Nici macar VIP-urile celebre din Romania nu sunt staker-ite chiar la tot pasul, sunt momente mult prea intime ca sa intrii in intimitatea cuiva purtand cizme pescaresti cu care umblii in mlastina ! Pe sotia sau prietena oare tot la fel o spionezi/stalkeresti/trollezi, daca vrea sa faca un girls-night intr-un club cu prietenele ??? ;)

Cand o sa incetam sa ne mai intereseze viata intima a altora, cand vom renunta la sportul asta national, abia atunci vom incepe sa ne mai cizelam, ca natie. Dar pentru ca romanul a cam uitat ce inseamna rusinea si bunul simt, iata, se intampla cazuri penibile gen "ma duc in club sa ma uit cat bea ala de la masa din colt sau cate pungi de Doritos mananca grasul ala de la masa de langa pupitrul DJ-ului". ! ;) E trist, dar din pacate, asta e realitatea romaneasca de astazi.

Heh, daca tot veni vorba, nu e un singur partid romanesc care ar merita scuipat pe sigla, simbol, etc. ci cam TOATE partidele mizerabile din Romania, pentru ca cam toate ne-am dezamagit, merita scuipate sau tras pe sigla lor un jet maaareee de sloboz !

made my day :inlovee

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

hahah ... bea tata cat vrei nu te opreste nimeni ... dar mai ia si cu paine ca ti se apleaca ... si faci urat ... vezi mai sus ...

de cati ani vin in club si te-am vazut pe acolo n-am avut niciodata macar intentia sa te salut ,,, iti dai seama cat de mult  imi pasa de tine si de ce faci tu acolo ... :)

antonella ... papushica ... nu era un partid extremist .. era unul astea doua mari care se lupta pt putere ... macar ceilalti, pentru care ai si candidat, te-au trimis undeva frumos ?

cam antisociala iesirea ... uupps ... se pare ca am atins o coarda sensibila ... hihih ... si ce daca :)

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
5 minutes ago, rvcosin said:

hahah ... bea tata cat vrei nu te opreste nimeni ... dar mai ia si cu paine ca ti se apleaca ... si faci urat ... vezi mai sus ...

de cati ani vin in club si te-am vazut pe acolo n-am avut niciodata macar intentia sa te salut ,,, iti dai seama cat de mult  imi pasa de tine si de ce faci tu acolo ... :)

antonella ... papushica ... nu era un partid extremist .. era unul astea doua mari care se lupta pt putere ... macar ceilalti, pentru care ai si candidat, te-au trimis undeva frumos ?

cam antisociala iesirea ... uupps ... se pare ca am atins o coarda sensibila ... hihih ... si ce daca :)

 

PMP nu e extremist? ha ce gluma buna

 https://www.libertatea.ro/stiri/de-ce-vrea-un-senator-pmp-sa-interzica-discutiile-despre-gen-din-scoli-ati-fi-de-acord-sa-li-se-spuna-copiilor-ca-pamantul-e-plat-2816445

https://turdanews.net/senatorul-pmp-cluj-cristian-lungu-amenintat-de-un-transexual/

Se pare ca nu esti la curent cu stirile, candidatura mea a fost si va ramane istorie si independenta, nu m-am lasat cumparata de nici un partid.

 

te plictiseti grav tu............

  • Like 2
Link spre comentariu

Da acolo si tu un serch pe google.....lerca antonella duda sa vezi cam la ce nivel sunt deasupra ta 🥰kiss:inloveesi deja ti-am dat mai multa atentie decat meriti, lasati copilul asta david sa aiba un topic linistit unde sa faca banuti, chiar nu vad legatura intre a si b in discutiile generate 😝seara faina

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Ai atins coarda de la coaie 😂 iacă m-ai dat cu lindicu de pământ ăsta gros și cu rădăcină 😂

Daca mi se apleacă are cine sa ma ridice 

Iti dai seama ca de asta nu ma mai fut in seara asta ca nu m-ai salutat tu pe mine 😂😂😂 salutul vieții 😂😂😂 

Daca nu iti păsa de ce fac eu acolo nu te trezeai ca boul la poarta noua sa imi detaliezi mie viata privată (de care nimeni nu e curios BTW) 😂 nu vrei sa imi ți si lumânarea cand ma fut? 🤡🤡 

Stay pressed 🐍🐍🐍

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 12 minute, rvcosin a spus:

hahah ... bea tata cat vrei nu te opreste nimeni ... dar mai ia si cu paine ca ti se apleaca ... si faci urat ... vezi mai sus ...

de cati ani vin in club si te-am vazut pe acolo n-am avut niciodata macar intentia sa te salut ,,, iti dai seama cat de mult  imi pasa de tine si de ce faci tu acolo ... :)

antonella ... papushica ... nu era un partid extremist .. era unul astea doua mari care se lupta pt putere ... macar ceilalti, pentru care ai si candidat, te-au trimis undeva frumos ?

cam antisociala iesirea ... uupps ... se pare ca am atins o coarda sensibila ... hihih ... si ce daca :)

 

Da te gandeai daca te baga cineva in seama ? 😂😂

  Ariana frumoasa mea eu cred ca acest domn sa indragostit de tine si nu stie cum sati atraga atentia !! ❤️

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Sa înnebunesc daca nu e antonella si pe wikipedia franta est une militante roumaine antiraciste rom, féministe, travailleuse du sexe et trans. Elle est la fondatrice de l'organisation de travailleuses et travailleurs du sexe Sex Work Call, première dans le pays. En 2020, elle devient la première candidate trans roumaine à une élection, à l'occasion des élections locales, auxquelles elle ne parvient finalement pas à se présenter.

 

Hai mai ziceți ceva 😂😂😂❤️❤️❤️

Ai vol iuuuu Anto pai uite cine a făcut ceva pentru noi nu ce a zis amețitu asta "datorita noua aveți un loc in blah blah"  

🐍🐍❤️💋 SARPILIIIII

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

mi-a placut asta cu lumanarea ... dar nu e treaba mea sa-ti tin lumanarea ... 

te rupi de ras ... daca sta lumea sa va asculte ar zice ca cine stie ce mari vip-uri sunteti ...

eu va stiu de ani de zile ... nu e nimic de capul vostru ... am mai scris eu de grupul vostru si pe alt topic ... 

doar trancaneala trista pe la voi ... tari in gura ... doar atat ...

antonella ... ai valoare ? ... no shit ... deep shit ... mai bine zis :) ... ai valoare cat un bilet de tramvai ... tot cv-ul tau incape acolo ... ba mai ramane si loc ...

David .. cat timp noi vorbim dulce aici macar tu ai facu treaba ... nu te lasa impresionat de ce e aici ... circ ieftin :)

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
4 minutes ago, rvcosin said:

mi-a placut asta cu lumanarea ... dar nu e treaba mea sa-ti tin lumanarea ... 

te rupi de ras ... daca sta lumea sa va asculte ar zice ca cine stie ce mari vip-uri sunteti ...

eu va stiu de ani de zile ... nu e nimic de capul vostru ... am mai scris eu de grupul vostru si pe alt topic ... 

doar trancaneala trista pe la voi ... tari in gura ... doar atat ...

antonella ... ai valoare ? ... no shit ... deep shit ... mai bine zis :) ... ai valoare cat un bilet de tramvai ... tot cv-ul tau incape acolo ... ba mai ramane si loc ...

David .. cat timp noi vorbim dulce aici macar tu ai facu treaba ... nu te lasa impresionat de ce e aici ... circ ieftin :)

 

 

mda....atat sa putut😁😁, cand ramai fara argumente scoti vulgaritatea la inaintare, trist, nu valorezi nimic in fata mea, eu nu am valoare, valoarea mea sunt fetele astea ale mele pe care le iubesc si le sustin neconditionat, :inloveedar ce sa priceapa porcul ce sunt alea margaritare, hai lasa-ne deja intri singur in penibil.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Pai la cât de mult ma urmărești chiar sunt very important person for you adică VIP 😂😂😂 si ce crezi chiar sunt, nu imi cunoști viața privata ca sa știi ce reușite am 💁🏼‍♀️ si da chiar sunt VIP in comunitatea mea sunt, un exemplu pentru fete i mean look at me 😂 dar te-ai uitat destul 

Vad ca ti-a surâs asta cu lumanarea 😂😂😂😂😂😂😂 ai ganduri perverse 😂😂😂😂😂😂

Daca nu e treaba ta sa imi ți Lumânarea atunci vezi-ti de viataaaaa ta aia nefericita si lasa-ma pe mine care am o viata atat de frumoasa ohhh maiiii gaiiii 😂😂😂😂

Ceea ce faci tu se numește CLOWN SHIT si duci lipsa de atenție si vad ca nu ai cu cine sa vorbești 😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

doar atat?

ma asteptam la mai mult ... adica si in topicul trecut tot cristina si antonella au sarit ca arse ...

dar nu stiu .. credeam ca scot mai mult ... 

cristina ... daca cineva vrea sa te cunoasca ... trebuie sa te vada in club ...

chiar mi-ar placea sa vina asa cativa pe la tine sa-ti spuna " ce faci cristina iar bei !" ... cred ca dai tot din tine 

antonella este o militanta ... corect ... dar ce a facut mai exact ... a vorbit, a strigat, a scuipat ... si cam atat ... de facut ... cam  nimic ...

sa nu ne lasam pacaliti de aparente ... ca aparentele sunt cam tot ...

sa le iei apararea ... frumos ... si nu prea ... make shure u know who you vouch for ... 

cauza e buna ... personajele in schimb ... nu prea ...

astept inca o schimbare majora in lumea lgbt din romania ... nu fitze triste ... si frustrate care pleaca in afara "scarbite" de ce e aici ... 

plecati fetelor ... vine david :) ... are cine veni in locul vostru ...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 2 minute, rvcosin a spus:

doar atat?

ma asteptam la mai mult ... adica si in topicul trecut tot cristina si antonella au sarit ca arse ...

dar nu stiu .. credeam ca scot mai mult ... 

cristina ... daca cineva vrea sa te cunoasca ... trebuie sa te vada in club ...

chiar mi-ar placea sa vina asa cativa pe la tine sa-ti spuna " ce faci cristina iar bei !" ... cred ca dai tot din tine 

antonella este o militanta ... corect ... dar ce a facut mai exact ... a vorbit, a strigat, a scuipat ... si cam atat ... de facut ... cam  nimic ...

sa nu ne lasam pacaliti de aparente ... ca aparentele sunt cam tot ...

sa le iei apararea ... frumos ... si nu prea ... make shure u know who you vouch for ... 

cauza e buna ... personajele in schimb ... nu prea ...

astept inca o schimbare majora in lumea lgbt din romania ... nu fitze triste ... si frustrate care pleaca in afara "scarbite" de ce e aici ... 

plecati fetelor ... vine david :) ... are cine veni in locul vostru ...

Vorbești cu "tz" si "sh"  in 2021... Ouhh... A apus 2010 demult dar tu ai rămas tot acolo vad... 

Nu isi permite nimeni sa îmi zica mie ceva in club pt ca nu intereseaza pe nimeni ce fac eu cum vad ca te interesează pe tine like fr... You a fan

Get him a ticket Sir he's a FAN Sir 😂

Tu esti un bulangiu frustrat care cred ca vrei sa iti dea la muie David gratis 😂

Esti un timid ce sta in fundul clubului singuratic acolo cu un pahar de bautură in mana pasionat de gay si ts 😂si observi si iei seama tuturor.... Yyyyikkessss🤡 penibil si cringe 😵

 

Nu aștept sa vina cineva sa îmi spună Cristina iar bei te aștept pe tine sa imi zici sa vezi atunci ce dau din mine 💁🏼‍♀️ daca tot esti curios încearcă-ti norocul 🐍  vei fi  scos in șuturi in fund din club pt ca eu sunt ARIANA 💣 

Daca vrea cineva sa ma cunoască ma vede in Face la vip table mă vede la Nuba la oxya nu in Q unde vin obsedați ca tine țăcăniti care cauta atenție pe forum ca irl sunt niste pizde 

Daca cineva vrea sa ma cunoască ma cauta pe nr de telefon ma fute imi da la muie si invers si cam asta este scopul cunoașterii 😂 NU INTERESEAZA PE NIMENI CUM MA DISTREZ EU CUM BEAU CUM ETC ETC tu nu reții asta ori esti prost ori ești tâmpit din 2 una 😂

"sa nu ne lasam păcăliți de aparente" care aparente unchiule? 😂 Tu te îmbeți cu apă rece fara sa mai bei e de la căldură jhonuleee 😂 aici asta facem aparente ne prezentam drăguțe on fleek ca asa este o sexworker-iță si viața ei PRIVATĂ este a ei nu a ta si a niciunuia de aici iti tot repet asta dar vad ca faci pe prostul si ai facut o obsesie pt mn i guess ahahaha 

Hai da-ti delete ca deja furi mult curent tu si tu faci economie 😂😂😂😂

Get lost!!!! 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Si care credeam ca la ora asta esti beata ...

Cred ca ai ramas fara "ieuro" ... mai da o tura prin afara ... numai bine cand te intorci mai faci o betie adevarata ...

recunoaste ca tot aici te imbeti cel mai ieftin ... :P

da lasa ma .. ca tu bei de fericire :) ... cred ca esti cea mai fericita prin cluburi ... naiba stie de ce .. asa de nebunie :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 3 minute, rvcosin a spus:

Si care credeam ca la ora asta esti beata ...

Cred ca ai ramas fara "ieuro" ... mai da o tura prin afara ... numai bine cand te intorci mai faci o betie adevarata ...

recunoaste ca tot aici te imbeti cel mai ieftin ... :P

da lasa ma .. ca tu bei de fericire :) ... cred ca esti cea mai fericita prin cluburi ... naiba stie de ce .. asa de nebunie :)

 

Are balta peste cât nu vei avea tu niciodată zilierule 😂 salariul tău il fac intr o zi daca imi surâd astrele vrei sa te mint 😂😂😂😂 am si heeuroo in portofel vrei sa ti adaug o poza sa iti dau temelie? 😵 Eu inafara am crescut, merg când vreau eu este a doua a mea casa capisci? Mai nou m-am dat pe franci elvețieni daca iti zic cât fac intr-o luna ti-o ia gaoza razna 💁🏼‍♀️ fac bani oriunde pt ca ce crezi 😈 sunt frumiiii rău de tot 💁🏼‍♀️ 

Tu stay pressed 🐍🐍🐍

 

Nu știu cat de ieftin ma îmbăt  ca la face club e 1500 de lei o sticla mare de vodca  plus ce mai trb pe lângă plus altele 😂🤷‍♀️ dar nu știi tu d'astea... Tu stai pe un pahar, doua in Q club 😂😂 dar si acolo trb sa iti permiți 250 lei sticla plus un suc de mere o maslina o cutare plus intrarea, taxiul dus intors ohoo... tu cu banii astia mănânci 2 sapt 🤷‍♀️ nu iti mai dau curs ca se vede clar ca ai o problema cu mine deși eram "preferata ta"  pââârț 🤡 😂 

Si ca sa fiu aroganta pana la capăt..... Uatafacccc 😂

NU VORBESC SĂRĂCEZA 🥱🐍💋

Link spre comentariu

Bai eu tot nu pot sa inteleg, adica tu te simti femeie dar ai pula? Bai frate atata timp cat ai pula esti doar un barbat schimbat/operat/hormonat etc. Te simti femeie? Vrei ca lumea sa te priveasca ca atare? Taie-ti nene pula jos! Ai rezolvat problema. Defapt asta e si definita reala a termenului de trans. Adica TRANS. Ai facut tranzitie de SEX. Pana atunci tot un baiat gay ramai. Voi excludeti total ca femeile au PIZDA. Barbatii hetero sunt inebuniti dupa PIZDA si doar pizda. Una e sa arati a femeie si alta e sa fi femeie. Asa ca lasa hateul pt gay pt ca voi de pe astia mancati o paine. Ia fa o proba sa vedem cat de hetero sunt clientii tai. Taie ti pula si vezi cati te mai cauta. Deci?? Te cauta pt ca ai pula nu pt altceva relax

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Na-are curaj mai de asa ceva ... "s-a facut" transa ca sa faca bani ... nu ca se simte femeie ... 

pisi ... 1500 e maruntis ... vezi ca recunosti ca esti vai de capul tau ... 300 "ieuroi" tanti ... 

Dar esti ata de beata ca ai uitat ca aici nu e topicul tau ... si te-ai trezit vorbind aici ca proasta in targ ... ca a venit baiatul asta sa faca ce nu poti tu ... si a trebuit sa te simti frustrata ...

cei mai multi "cetateni" lgbt nu vin sa se imbete manga in q ... vin sa se distreze, sa danseze, sa se bucure cu altii ca ei ... iar esti beata ... si trista ...

Pe bune du-te pe topicul tau si bea acolo in fata oglinzii ... ce, ti-au plecat laudatorii ?  :)

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...