Sari la conținut

Salut sunt David 🔝👑0732185670👑


Postări Recomandate

  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 30 minute, rvcosin a spus:

Mai cazatura ... te-am trimis undeva ... ce-ai facut ... te-ai intors vesela de acolo :)

ti-a placut sa nu zici ... nebuna fara acte .. sau cine stie ...

am o curiozitate ... cand vin clientii la tine ... cate pastile bagi la bord ... ca sa nu o iei pe aratura ...

si apropo de ce dai tu acolo gratuit ... stai calma ca nu mai iese nimic din tine ... nu te mai screme atat :P 

esti praf ... cred ca dupa tampeniile debitate pe aici ar trebui sa-ti faci domiciliu stabil in elvetia unde te lauzi tu ca o iei cu succes ... 

Pe bune aia va considera acolo marfa ieftina ... ca ale lor sunt scumpe ... 

Cand va laudati ca va duceti afara unde sunteti respectate ma pufneste rasul ... 

nu ai nimic cu ce sa impresionezi ... de altfel si in club nu se uita nimeni la voi ... nici macar un scuipat nu da nimeni pe voi acolo ... atat da-ti roata in jurul barului ... ba unii va mai injura si printre dinti ... s-a saturat lumea de impresiile voastre ...

mai esti si proasta de bubui ... auzi ii discutam viata ... care viata ametito ... au tu viata ... esti beata tot timpul ... :P 

Nu pot înțelege cum o adori după o jignești in ultimul hal 🤔🤔🤔🤔🤔doi la mâna nu pot înțelege ce relevantă are ca ea bea in club🤔🤔🤔și ce nu mai pot înțelege este ca ce legătura are clubul și alcool si ce mai zici acolo cu clienți 🤔🤔🤔🤔întrebarea mea este simpla ??? De ce te interesează viața altuia când tu frumos lejer Ar fi cazul sa te uiți la tine după la altul 🤔🤔🤔🤔 si este urat sa jignești in așa hal nasol comportament 👊👊👊👊

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

La atât s-a rezumat totul, revenim la recenzii 😂😂😂

Eh atunci sa ii mai iau mortii in pulă si toata familia lui rvcosin de la ăl' cu țâța in gură până la ăl cu barba sură 💁🏼‍♀️😂

Noi nu căutăm atenție intr-un club de HOMOSEXUALI ca tine 😂 e si normal ca nu ne suportați HOMALAILOR ca nu va fute nici dracu 😂😂😂 noi fetele trans reprezentam o amenințare pentru voi HOMALAII care primiți pulă cu porția sau plătiți pentru ea 😂😂😂 

Iti dadeam reply mai repede dar am fost înfiptă până acum 🐍😂

Vorba Adrianei sa iti permiți o camera de 1000 de euro pe săptămână in Elveția păi scurge-ma pe mine trebuie sa te țină pula da ce sa stii tu mai ZILIERULE 

HOMOSEXUAL FRUSTRAT DIN UMBRĂ 

Hai sa ma pis pe tine dar nici asa ca iti place pisat show sclav sărac ce ești 

Multă muie ție si tuturor celor ca tine 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 lemne si Pietre după voi de nesătui

Ia si spala-te pe cap cu el Pisi daca iti place circul si se rezuma totul la clickbait aprinde-i si o lumânare la cap 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734766896
  • Oras:București sector 2
  • Telefon: 0734766896
  • Oras:București sector 2
Acum 3 minute, misscristina a spus:

La atât s-a rezumat totul, revenim la recenzii 😂😂😂

Eh atunci sa ii mai iau mortii in pulă si toata familia lui rvcosin de la ăl' cu țâța in gură până la ăl cu barba sură 💁🏼‍♀️😂

Noi nu căutăm atenție intr-un club de HOMOSEXUALI ca tine 😂 e si normal ca nu ne suportați HOMALAILOR ca nu va fute nici dracu 😂😂😂 noi fetele trans reprezentam o amenințare pentru voi HOMALAII care primiți pulă cu porția sau plătiți pentru ea 😂😂😂 

Iti dadeam reply mai repede dar am fost înfiptă până acum 🐍😂

Vorba Adrianei sa iti permiți o camera de 1000 de euro pe săptămână in Elveția păi scurge-ma pe mine trebuie sa te țină pula da ce sa stii tu mai ZILIERULE 

HOMOSEXUAL FRUSTRAT DIN UMBRĂ 

Hai sa ma pis pe tine dar nici asa ca iti place pisat show sclav sărac ce ești 

Multă muie ție si tuturor celor ca tine 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 lemne si Pietre după voi de nesătui

Ia si spala-te pe cap cu el Pisi daca iti place circul si se rezuma totul la clickbait aprinde-i si o lumânare la cap 

Foarte bine soro dale peste nas la homofobii astia săraci și parșivi pisamas pe ei de sclavi 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Iar nu dormi ... rupto ...

ai prestat ... bine pisi ... ai cu ce sa te lauzi ... in lumea ta mica si murdara ... :P

ma bucur ca ti-a inchis cineva gura aia proasta macar o ora ... problema e ca ti-a revenit tampenia ...

la tine prostia e sora cu logoreea ...

stii de ce nu poti sa renunti ... hai sa-ti spun eu ... pentru ca stii ca esti o varza trista si urasti sa ti se reaminteasca asta ...

cu cat dai mai mult din tine cu atat mai penibila si mizerabila esti ...

si faptul ca nu intelegi asta arata cat esti de proasta ... 

oricine poate sa o ia la poponet ... dar se bucura acolo singur daca-i place ... tu pisi urli ca o zdreanta ca esti V.I.P. dupa aia ...

eject ... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, rvcosin a spus:

Iar nu dormi ... rupto ...

ai prestat ... bine pisi ... ai cu ce sa te lauzi ... in lumea ta mica si murdara ... :P

ma bucur ca ti-a inchis cineva gura aia proasta macar o ora ... problema e ca ti-a revenit tampenia ...

la tine prostia e sora cu logoreea ...

stii de ce nu poti sa renunti ... hai sa-ti spun eu ... pentru ca stii ca esti o varza trista si urasti sa ti se reaminteasca asta ...

cu cat dai mai mult din tine cu atat mai penibila si mizerabila esti ...

si faptul ca nu intelegi asta arata cat esti de proasta ... 

oricine poate sa o ia la poponet ... dar se bucura acolo singur daca-i place ... tu pisi urli ca o zdreanta ca esti V.I.P. dupa aia ...

eject ... 

tie tie ciuda ca ea e V.I.P si tu nu ? 😂🤣🤣😃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 5 ore, rvcosin a spus:

Iar nu dormi ... rupto ...

ai prestat ... bine pisi ... ai cu ce sa te lauzi ... in lumea ta mica si murdara ... :P

ma bucur ca ti-a inchis cineva gura aia proasta macar o ora ... problema e ca ti-a revenit tampenia ...

la tine prostia e sora cu logoreea ...

stii de ce nu poti sa renunti ... hai sa-ti spun eu ... pentru ca stii ca esti o varza trista si urasti sa ti se reaminteasca asta ...

cu cat dai mai mult din tine cu atat mai penibila si mizerabila esti ...

si faptul ca nu intelegi asta arata cat esti de proasta ... 

oricine poate sa o ia la poponet ... dar se bucura acolo singur daca-i place ... tu pisi urli ca o zdreanta ca esti V.I.P. dupa aia ...

eject ... 

Uite ca nu oricine poate sa o ia de  exemplu HOMALAII triști ca tine trebuie sa plătească sa o ia in cur ca nu va fute nici dracu 😂😂😂😂 in schimb noi VIP urile suntem si futute si plătite 😂 si bonus mai si futem si suntem plătite... Che vita bella dam din cur si vine banu 😂😂😂😂  

 

Te-am injurat ieri de sf Ilie.... Păcat.... Dar te injur si azi si iti iau mortii in pulă de homosexual trist ce ești 😂  

Puneti-ar pisicuț lumânare la cap 😂 sa plângă tot forumu ca te-ai dus pe ce-am futut 😂 oricum nu ar fi mare pierde un homosexual in minus.... 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 ore, misscristina a spus:

 trebuie sa plătească sa o ia in cur ca nu va fute nici dracu 

 

Acum ma simt lezat direct, ca nici pe mine nu ma fute nici dracu', nici cu pizda, nici cu pula, nici cu curul, nici cu gura. :( Ultima persoana la care am fost acasa (nu conteaza sexul, ca nu intra in subiectul sectiunii forumului dar reactie e cam aceeasi) se ascundea dupa pat si ma ruga sa nu-i fac rau 😢 Eu voiam sa o ling in fund asa, in loc de "Buna!" si prezentari. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 8 minute, biliape a spus:

Acum ma simt lezat direct, ca nici pe mine nu ma fute nici dracu', nici cu pizda, nici cu pula, nici cu curul, nici cu gura. :( Ultima persoana la care am fost acasa (nu conteaza sexul, ca nu intra in subiectul sectiunii forumului dar reactie e cam aceeasi) se ascundea dupa pat si ma ruga sa nu-i fac rau 😢 Eu voiam sa o ling in fund asa, in loc de "Buna!" si prezentari. 

Ai fost sarcastic 😂🔝

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, misscristina a spus:

Uite ca nu oricine poate sa o ia de  exemplu HOMALAII triști ca tine trebuie sa plătească sa o ia in cur ca nu va fute nici dracu 😂😂😂😂 in schimb noi VIP urile suntem si futute si plătite 😂 si bonus mai si futem si suntem plătite... Che vita bella dam din cur si vine banu 😂😂😂😂  

 

Te-am injurat ieri de sf Ilie.... Păcat.... Dar te injur si azi si iti iau mortii in pulă de homosexual trist ce ești 😂  

Puneti-ar pisicuț lumânare la cap 😂 sa plângă tot forumu ca te-ai dus pe ce-am futut 😂 oricum nu ar fi mare pierde un homosexual in minus.... 

 

Ce limbaj aveti, ce agresivitate,ce dispute pe aici . De la un anunt amarat uite la ce s-a ajuns, v-ati oparit de zici ca cine stie ce s-a intamplat. Amenintari, injuraturi, blesteme, iar baiatul de a postat nici nu mai intra pe aici. Daca sunteti asa sigure pe frumusetea voastra, pe maciuca voastra, ce v-a deranjat asa tare anuntul asta. Fiecare are clientela lui. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 39 minute, omanid a spus:

Ce limbaj aveti, ce agresivitate,ce dispute pe aici . De la un anunt amarat uite la ce s-a ajuns, v-ati oparit de zici ca cine stie ce s-a intamplat. Amenintari, injuraturi, blesteme, iar baiatul de a postat nici nu mai intra pe aici. Daca sunteti asa sigure pe frumusetea voastra, pe maciuca voastra, ce v-a deranjat asa tare anuntul asta. Fiecare are clientela lui. 

Aici nu este vorba despre anuntul băiatului daca tot comentezi citește si de ce ma iau de ghertoiul asta parfumat de rvcosin care ma stalkareste pe mine ce fac eu în club si vine si imi vorbeste mie viata privată pe forumul asta de 💩

Cumva vreuna din noi a intrat aici sa scrie despre unul dintre voi ca v-a văzut acolo si acolo si ca făceați aia sau aia NU... De asta vorbesc cum vorbesc pentru ca voi vreți PRIVACY si totul se rezuma la FUTAI la fel vreau si EU si oricare dintre noi nu sa vina un homosexual trist sa comenteze de toate cat beau in cluburi, cat botox își baga si etc nu acesta este scopul forumului iar daca PISICUT nu are nimic de spus in legătură cu asta atunci ii iau eu mortii si familia și nepoții si tot ce are mai scump direct in pulă lui rvcosin 💁🏼‍♀️ sper ca te am lămurit si pe tine daca nu citește in paginile anterioare si vei vedea ca nu înjur degeaba si nu te mai mira atat vaii ce limbaj vai ce agresivitate de zici ca nu ai auzit o înjurătură in viata ta de parca acum ai coborât de pe muntele Athos se injura de când lumea si pământul 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

@omanideste ca si cum m-as trezi eu acum sa scriu aici sa vada toti oamenii

"L am văzut pe omanid la păcănele si cati bani băga vaiiii mai nu se poate asa ceva te rog eu sa mai bagi atatia bani in halul asta si erai agresiv cu nevasta ta vaiii si nu e singurul pe care l am văzut mai sunt inca destui eu nu înțeleg cum puteți sa faceți asta "

Ti se pare normal? Iti cade bine? Acesta este scopul forumului ca cineva sa vina sa iti vorbească ție viata PRIVATA si tu sa ii explici frumos odată de 2x de 3x și tot sa se continue intr una, pai nu te saturi si ii iei toti mortii la hora?  

Deci te rog frumos 💁🏼‍♀️

Link spre comentariu
Acum 20 minute, misscristina a spus:

@omanideste ca si cum m-as trezi eu acum sa scriu aici sa vada toti oamenii

"L am văzut pe omanid la păcănele si cati bani băga vaiiii mai nu se poate asa ceva te rog eu sa mai bagi atatia bani in halul asta si erai agresiv cu nevasta ta vaiii si nu e singurul pe care l am văzut mai sunt inca destui eu nu înțeleg cum puteți sa faceți asta "

Ti se pare normal? Iti cade bine? Acesta este scopul forumului ca cineva sa vina sa iti vorbească ție viata PRIVATA si tu sa ii explici frumos odată de 2x de 3x și tot sa se continue intr una, pai nu te saturi si ii iei toti mortii la hora?  

Deci te rog frumos 💁🏼‍♀️

Am citit , nu mi se pare normal, fiecare face ce vrea cu viata lui. Pe de alta parte am mai citit si alte comentarii ale tale , tot asa pline de injuraturi, amenintari la alte subiecte, esti printre putinele transe care e asa agresiva si nu stiu de ce, pacat . Vreti sa fiti tratate ca niste femei, dar o femeie nu vorbeste asa. Nu o sa rezolvi nimic ca il injuri atat, parerea mea. Am si eu la munca unele persoane care arunca cate o vorba si apoi se distreaza cand ceilalti se enerveaza si mai baga o vorba, tot asa de distractie. In fine faci ce vrei, dar nu iti sta bine. Cel mai rau doare daca il ignori.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Chiar acum, omanid a spus:

Am citit , nu mi se pare normal, fiecare face ce vrea cu viata lui. Pe de alta parte am mai citit si alte comentarii ale tale , tot asa pline de injuraturi, amenintari la alte subiecte, esti printre putinele transe care e asa agresiva si nu stiu de ce, pacat . Vreti sa fiti tratate ca niste femei, dar o femeie nu vorbeste asa. Nu o sa rezolvi nimic ca il injuri atat, parerea mea. Am si eu la munca unele persoane care arunca cate o vorba si apoi se distreaza cand ceilalti se enerveaza si mai baga o vorba, tot asa de distractie. In fine faci ce vrei, dar nu iti sta bine. Cel mai rau doare daca il ignori.

Ai dreptate ce spui chiar foarte mare dreptate si stiu ca nu îmi face cinste deloc dar eu nu pot ignora unele chestii 💁🏼‍♀️ si imi fac dreptate singura daca nu se face din partea cui trebuie 😴crede-ma pe mine toți oamenii care citesc aici 80 % din ei m-au vizitat și ma vizitează în continuare pentru ca nu ii intereseaza cu cine am eu beef uri aici si pe cine înjur ci pentru ca ei cunosc omul Cristina din spatele cortinei 💯chiar ii lasa rece, oamenii vin la mine cu un scop si anume sa se simtă bine restul este can-can daca as sta sa atașez tot ce imi scriu oamenii in privat ai vedea ca este asa cum zic eu 

O femeie vorbeste strict cum vrea ea nu exista niste standarde despre cum ar trebui sa vorbească o femeie sau un bărbat dar aici deja intram in alt subiect si sa nu uitam ca sunt o doamna cu pula 😂 ca sa fac si o glumiță 😝

Uneori sunt agresiva pentru ca in viata trebuie sa te impui altfel ramai prost si vei fi călcat in picioare la fiecare pas 

Te pup cu drag si iti multumesc pentru vorbele frumoase ❤️ si ii pup pe toti cei ce ma urmaresc si m-au vizitat și o cunosc pe real Cristina ❤️💋 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
Acum 2 minute, misscristina a spus:

Ai dreptate ce spui chiar foarte mare dreptate si stiu ca nu îmi face cinste deloc dar eu nu pot ignora unele chestii 💁🏼‍♀️ si imi fac dreptate singura daca nu se face din partea cui trebuie 😴crede-ma pe mine toți oamenii care citesc aici 80 % din ei m-au vizitat și ma vizitează în continuare pentru ca nu ii intereseaza cu cine am eu beef uri aici si pe cine înjur ci pentru ca ei cunosc omul Cristina din spatele cortinei 💯chiar ii lasa rece, oamenii vin la mine cu un scop si anume sa se simtă bine restul este can-can daca as sta sa atașez tot ce imi scriu oamenii in privat ai vedea ca este asa cum zic eu 

O femeie vorbeste strict cum vrea ea nu exista niste standarde despre cum ar trebui sa vorbească o femeie sau un bărbat dar aici deja intram in alt subiect si sa nu uitam ca sunt o doamna cu pula 😂 ca sa fac si o glumiță 😝

Uneori sunt agresiva pentru ca in viata trebuie sa te impui altfel ramai prost si vei fi călcat in picioare la fiecare pas 

Te pup cu drag si iti multumesc pentru vorbele frumoase ❤️ si ii pup pe toti cei ce ma urmaresc si m-au vizitat și o cunosc pe real Cristina ❤️💋 

 

 

Pai nu vezi ca nimeni din ce te a vizitat nu scrie ce scrie acest User ,face Spam aici 

ignoră l 

Ca tot continua de nu ajunge nicăieri 

Pacat de David ,ca a avut așa primire aici 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Păcat de david da sincer... Dar si pisicuț poate șterge tot dintr un singur click dar nu dorește pentru ca ii place circussss globuss si la cât mai mult clickbait 💁🏼‍♀️

Link spre comentariu
17 minutes ago, omanid said:

Am citit , nu mi se pare normal, fiecare face ce vrea cu viata lui. Pe de alta parte am mai citit si alte comentarii ale tale , tot asa pline de injuraturi, amenintari la alte subiecte, esti printre putinele transe care e asa agresiva si nu stiu de ce, pacat . Vreti sa fiti tratate ca niste femei, dar o femeie nu vorbeste asa. Nu o sa rezolvi nimic ca il injuri atat, parerea mea. Am si eu la munca unele persoane care arunca cate o vorba si apoi se distreaza cand ceilalti se enerveaza si mai baga o vorba, tot asa de distractie. In fine faci ce vrei, dar nu iti sta bine. Cel mai rau doare daca il ignori.

Femeile CIS-gender nu vorbesc asa ? Ow-boy ! Ia intra pe cateva topice pe cateva orase pe unde sunt trollate unele fete sa vezi ce fel vorbesc cand le scoti din pepeni ! ;)

10 minutes ago, misscristina said:

Ai dreptate ce spui chiar foarte mare dreptate si stiu ca nu îmi face cinste deloc dar eu nu pot ignora unele chestii 💁🏼‍♀️ si imi fac dreptate singura daca nu se face din partea cui trebuie 😴crede-ma pe mine toți oamenii care citesc aici 80 % din ei m-au vizitat și ma vizitează în continuare pentru ca nu ii intereseaza cu cine am eu beef uri aici si pe cine înjur ci pentru ca ei cunosc omul Cristina din spatele cortinei 💯chiar ii lasa rece, oamenii vin la mine cu un scop si anume sa se simtă bine restul este can-can daca as sta sa atașez tot ce imi scriu oamenii in privat ai vedea ca este asa cum zic eu 

O femeie vorbeste strict cum vrea ea nu exista niste standarde despre cum ar trebui sa vorbească o femeie sau un bărbat dar aici deja intram in alt subiect si sa nu uitam ca sunt o doamna cu pula 😂 ca sa fac si o glumiță 😝

Uneori sunt agresiva pentru ca in viata trebuie sa te impui altfel ramai prost si vei fi călcat in picioare la fiecare pas 

Te pup cu drag si iti multumesc pentru vorbele frumoase ❤️ si ii pup pe toti cei ce ma urmaresc si m-au vizitat și o cunosc pe real Cristina ❤️💋 

 

 

Criss, nu-i vorba de asta pui, te inteleg foarte bine ca esti nervoasa, dar incearca sa ignori si sa lasi de la tine macar un picut, stiu ca ti-e greu, dar daca o sa continui sa-i raspunzi nici el nu o sa se opreasca sa-ti raspunda. Este un cerc vicios pe care cineva trebuie sa se opreasca in a-l tot rotunji, daca ma intelegi. In fine, doar parerea mea, sper sa nu te superi. Pup !

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Acum 54 minute, misscristina a spus:

Ai dreptate ce spui chiar foarte mare dreptate si stiu ca nu îmi face cinste deloc dar eu nu pot ignora unele chestii 💁🏼‍♀️ si imi fac dreptate singura daca nu se face din partea cui trebuie 😴crede-ma pe mine toți oamenii care citesc aici 80 % din ei m-au vizitat și ma vizitează în continuare pentru ca nu ii intereseaza cu cine am eu beef uri aici si pe cine înjur ci pentru ca ei cunosc omul Cristina din spatele cortinei 💯chiar ii lasa rece, oamenii vin la mine cu un scop si anume sa se simtă bine restul este can-can daca as sta sa atașez tot ce imi scriu oamenii in privat ai vedea ca este asa cum zic eu 

O femeie vorbeste strict cum vrea ea nu exista niste standarde despre cum ar trebui sa vorbească o femeie sau un bărbat dar aici deja intram in alt subiect si sa nu uitam ca sunt o doamna cu pula 😂 ca sa fac si o glumiță 😝

Uneori sunt agresiva pentru ca in viata trebuie sa te impui altfel ramai prost si vei fi călcat in picioare la fiecare pas 

Te pup cu drag si iti multumesc pentru vorbele frumoase ❤️ si ii pup pe toti cei ce ma urmaresc si m-au vizitat și o cunosc pe real Cristina ❤️💋 

 

 

Eu nu te-am vizitat si sincer arati super, esti draguta si poate as veni, dar daca te enervezi din vine stie ce si ma iei la injuraturi? 🙂 Ca daca ma iei in pula nu e o problema. Pupici.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Șoseaua Nordului
  • Oras:Șoseaua Nordului

:)))))))) doamne ce am citi pe topicul asta :)))))

baieti cu peruca cearta un băiat fără peruca ca s’a postat aici, bai băieți de ce vorbiți ca la USA cortului? 
No homo shit, da pe bune? Va certați ca niște fatalai :)))

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Frumos ca va ganditi si la david ... ca despre el este vorba in acest topic ...

un baiat curajos care a postat exact ce au postat si ceilalti ...

chiar m-a deranjat valul de ura care a urmat din partea unor personaje ...

ce am facut dupa aia a fost sa raspund fara macar sa scot o singura injuratura ... 

Nu urasc pe nimeni ... ca sa  fie clar ... cand raspunzi in halul in care o fac unele personaje atunci inseamna ca se urasc singure ... 

Ai auzit ariano ... nu te urasc tati ... n-am nici un sentiment pentru tine ... nu te cunosc ca persoana ...

dar pot sa te tin in comentarii oricat daca nu stii cand sa te opresti ... problema e la tine ... 

cat despre ce comentam noi despre ce vedem la voi ... pai nu asta vreti ... sa va remarcam ... nu d-aia puneti poze si filme ...

unii dintre noi va vedem si prin cluburi ... si da am o parere in legatura cu ce vad ... care-i problema 

nu-ti place ce zic ... fuck off ... e parerea mea :) sau altfel poti sa aduci argumente si poti schimba o parere prin comportament ...

pe topicul cristinei chiar am scris la un moment dat ca-mi place ca pare ca si-a schimbat atitudinea in bine si a lucrat la ea ... 

ati ales sa fiti persoane publice in momentul in care v-ati expus aici si ati chemat oamenii la voi ... fara suparare ... fiecare va vede intr-un fel ... ce faci? .. te apuci sa-i injuri pe aia care nu te lauda ... pai ajungi la balamuc  ... nu e clar?

si inca o data asta e topicul unui baiat care si-a anuntat serviciile ... a pus si poze ... si a dat si niste raspunsuri catorva care s-au intepat imediat ... fara sa injure ... a vorbit frumos si corect ... din punctul meu de vedere baiatul a aratat caracter ... 

no hard feelings ...

  • Minus 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Acum 15 minute, singur eu a spus:

Săracul om... a fugit în lume. Cred că a renunțat. Are telefonul închis de mult timp și nu se livrează nici mesajele pe whatsapp. 

Dacă are pula mare, l-o fi luat de muncitor sexual cu contract permanent cineva bogat, sau s-a băgat pe filme porno

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...