Sari la conținut

Matura-0742 397 181


Postări Recomandate

  • Oras:Eden
  • Oras:Eden

Avand pofta de o matura, am pus mana pe telefon, am vizionat anunțurile și am sunat la duduie.

Comunicat servicii 100 Nr/200 ora fără alte nebunii, locația undeva pe Mureșului langa o spălătorie auto. Fiind cu ponta până la genunchi zic hai sa incerc.

Locația e un fel de pensiune, trebuie sa iasă cucoana să-ți deschidă ea, pe la balcon o fata de fish....In fine... M-a călăuzit într-o cameră de la parter, am schimbat niste vorbe cu ea, se recomanda de la GL și pare de etnie. Ii las cadoul pe o masa, mă deschilotez și îi zic sa trecem la acțiune. Pune duduia prezervativul și când să o ia la molfait suna telefonul, raspunde, vorbește și apoi deschide ușa și începe sa tipe la o colega din camera alaturata🙄  sa se duca sa ia mâncarea....revine in pat începe să ia cocoșelul la supt, când sa se scoale și el puțin, suna iar telefonul, răspunde, era alt futacios dornic sa ia o țeapă. După ce ii comunica toate datele respectivului îi atrag atenția că are deja client și să se concentreze să-mi scoale pula sa pot sa o fut. Imi zice că ea nu vrea sa mai sugă și că vrea futai...stai fata mea așa că săracul e flasca, ia și mai suge și apoi te fut, ii răspund eu. Se mai chinuie puțin cu el mai mult în sila și apoi se pune capra de-a latul patului, eu cu pula semisculata incerc sa o penetrez din picioare dar nu reușesc, patul fiind prea înalt și curul ei prea departe, o trag de craci mai aproape, îmi zice sa nu mai trag că o dor picioarele...mă enervez, o întorc invers, ii frec puțin lindicu ei african cu pula mea caucaziana și o iau la umeri craci, același lucru și aici, ba o dor picioarele, ba sunt prea brutal... Mă ia capul și încep să dau tare în ea că sa termin o data și să plec...am finalizat după vreo 10 minute in prezervativ, m-am îmbrăcat și dus am fost.

Aspect- 4 pt cur

Atitudine-2 prea multe comentarii

OP- 1 din oficiu

NP- 4 că am reușit să finalizez

Locatia e cam nasola- am simțit că ies din pârnaie, a trebuit să deschidă 3 uși duduia că sa ajung pe strada

 

Eu unul nu recomand dar poate nu am fost cu noroc sau nu a fost chimie 😂

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost și eu la ea,la Galați,acolo,lucra singura,și nu avea atât de multe figuri.

Am vizitat-o,și la Focșani...aici dezastru,in plus s-a și mai îngrășat.

Atitudinea,de mahalagioaica penală.

Cati crezi că o să mai păcălească?

Fiecare pasăre,pe limba ei piere!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Mulțumim colegule că ai scris! Am vorbit și eu la telefon cu ea mai demult, părea sictirita, ceva nu e ok, era și pe Leon Kalustian...zonă nașpa tare, am zis pas, a funcționat intuiția. Îmi pare rău de experiența nasoală.  Ca sa facem haz de necaz... lindicul ei e asiatic...India...gipsy.......nu african.🤭 Spor la ciocane!

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Mulțumesc pentru recenzie.

Ne-a ajutat colegul Matrakci cu link-uri, mulțumesc și lui.

Este util să pui un link chiar dacă ulterior expiră, și nr. de telefon să fie fără puncte, pauze, etc. pentru căutarea pe net.

Am sunat și eu pe madam și m-a dat pe spate, voia totul protejat, și fără fin. corp. că cică:"ce, eu m-am dat cu cremă cu aur și tu să dai spermă pe mine?"+ "Totul protejat măi băiatule!". La 40 de ani și 100 finalizarea nu există așa ceva! Plus locația ieftină și cu zero condiții, zero discreție...

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Eu am fost la ea acum 2sau 3 ani la Galati eu zic ca acolo locuia intr-un cartier de case, am facut 2 numere si a fost ok, eu am banuiala ca a fost racolata de baietii buni si nu o face cu toata inima. Cand o facea doar pentru ea erau servicii ok. 

Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden
Acum 55 minute, wot a spus:

Mulțumesc pentru recenzie.

Ne-a ajutat colegul Matrakci cu link-uri, mulțumesc și lui.

Este util să pui un link chiar dacă ulterior expiră, și nr. de telefon să fie fără puncte, pauze, etc. pentru căutarea pe net.

Am sunat și eu pe madam și m-a dat pe spate, voia totul protejat, și fără fin. corp. că cică:"ce, eu m-am dat cu cremă cu aur și tu să dai spermă pe mine?"+ "Totul protejat măi băiatule!". La 40 de ani și 100 finalizarea nu există așa ceva! Plus locația ieftină și cu zero condiții, zero discreție...

Mulțumesc pt sfat,o să țin cont la următoarea

Spor la babardit

 

 

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0
Acum 1 oră, Nadia a spus:

Si nu are 40 de ani, are 59 de ani 

Va cunoașteți sau esti tocmai tu persoana in cauză? La varsta asta nu ar strica pensionarea? 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 6 minute, matrakci76 a spus:

Va cunoașteți sau esti tocmai tu persoana in cauză? La varsta asta nu ar strica pensionarea? 

 

Am muncit si eu anu trecut  la vila acolo si le cunosc pe majoritatea.... 

Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Salut...este cam nasol la capitolul "fete de bine"in oras..mai ales ptr noi care avem joburi statice...cele "bune"sunt puține,pe cale de dispariție,căprițe negre...și acestea,daca văd că sunt "râvnite"incep sa fie "obraznice"...asta e,cum este târgul,de "doi lei",așa și cu "metresele"... nașpa...daca au mai rămas "vedete"cât degetele la o mână...va îmbrățișez,seara in regulă frați cu ciocanele tari...ce dor îmi este de o recenzie,tip narațiune,nu prea exista ...muza...🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...