Sari la conținut

Cami 0735662052


Postări Recomandate

Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Hai ca este de bine , alta minciuna nu gaseai ? Defapt ce mai conteaza , las-o asa !

bianca8

ULTIMA VIZITA

Duminică la 14:27

 

Camielena

Membru Premium

ÎNREGISTRAT

Duminică la 14:25

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 14 minute, bic.c a spus:

Hai ca este de bine , alta minciuna nu gaseai ? Defapt ce mai conteaza , las-o asa !

bianca8

ULTIMA VIZITA

Duminică la 14:27

 

Camielena

Membru Premium

ÎNREGISTRAT

Duminică la 14:25

 

Si se jura ca nu futa si-ai prins-o cu .... in gura🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 minut, hotzu2014 a spus:

Si se jura ca nu futa si-ai prins-o cu .... in gura🤣🤣🤣

Din cate stiu fata este mai mult decat ok , nu inteleg de ce atatea minciuni.

Pula mea , ce mai conteaza !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 minute, bic.c a spus:

Hai ca este de bine , alta minciuna nu gaseai ? Defapt ce mai conteaza , las-o asa !

bianca8

ULTIMA VIZITA

Duminică la 14:27

 

Camielena

Membru Premium

ÎNREGISTRAT

Duminică la 14:25

 

Cami sau bianca mă fut la fel cine vrea vine cine nu se duce la alte nume hahaha🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 4 minute, Camielena a spus:

Cami sau bianca mă fut la fel cine vrea vine cine nu se duce la alte nume hahaha🤣🤣

"hahaha" Cami sau bianca , nu stiu de ce dar am sentimentul ca surprizele abia sunt la inceput

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 20 minute, bic.c a spus:

"hahaha" Cami sau bianca , nu stiu de ce dar am sentimentul ca surprizele abia sunt la inceput

Cel mai probabil din cauza scandalului de pe topicul din Ploiesti a decis sa isi schimbe numele. 

  • Like 1
Link spre comentariu

O cunosc așa că am mers la sigur. Locație decenta ușor de ajuns, baie curata cu tot ce trebuie. Fata înaltă frumoasa, vesela și sociabila. Acțiunea a început cu un ON bine executat, cu lins de coaie supt înghițit pana la cotor, fără mâini. Urmat NP unde te fute bine, accepta orice poziție, geme da contre. Trecut capra unde excitat de curul senzațional întrat și în el unde s a futut de m a rupt și am finalizat în balonas. DTD 30 min cotizat 200 lei cu analul extra. Recomand și revin. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 minute, capruciu a spus:

O cunosc așa că am mers la sigur. Locație decenta ușor de ajuns, baie curata cu tot ce trebuie. Fata înaltă frumoasa, vesela și sociabila. Acțiunea a început cu un ON bine executat, cu lins de coaie supt înghițit pana la cotor, fără mâini. Urmat NP unde te fute bine, accepta orice poziție, geme da contre. Trecut capra unde excitat de curul senzațional întrat și în el unde s a futut de m a rupt și am finalizat în balonas. DTD 30 min cotizat 200 lei cu analul extra. Recomand și revin. 

Te mai aștept  pupicii 🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 13 minute, dogeatkitkat a spus:

Eu as studia si ultimele pagini de aici. 

 

Am crezut că în sfârșit s a înțeles că o infecție se transmite și la alții ori pana acum nimeni nu s a îmbolnăvit decât la minte (care probabil ca era deja bolnava) Probabil unii au nevoie de un psihiatru deși prostia nu se tratează. 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 8 minute, laury a spus:

E buna de pula Bianca, ce conteaza contul. Important ca nu pleci fara sa te termine. Ii place pula deci mergeti!

De acord cu tine colega mai cu seama că la experienta ta nu poți greși. Fata e buna și nu trebuie ratata. Eu unul ma voi tot duce mai ales pentru anal. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...