Sari la conținut

ANDRA 0️⃣7️⃣8️⃣5️⃣8️⃣0️⃣8️⃣7️⃣6️⃣4️⃣❤️


Vizitator Andra22

Postări Recomandate

Vizitator Andra22
Reputație: 0

Buna! Ma numesc Andra si am 20 de ani. Sunt o fata draguta, simpatica si cu simtul umorului. 
Programul este de la 10.00-21.00, programarile se fac pe wapp si am rugaminte as fie confirmate cu 30 min-1h inainte pt a se evita neintelegeri. 
Tarifele mele sunt: 

- o finalizare (30mim) - 200 lei 

- o ora / 2 finalizari ( 60min)- 350 lei 

• Nu accept minori !

• Nu accept pers care au consumat alcool sau alte substante !

• Nu accept cu bile sau alte accesorii !

• Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii !

• Nu ofer anal ! 
• Dus împreuna !

• Sex normal doar protejat ! 

• Sex oral protejat/neprotejat in funcție de igiena ! 
• Masaj de relaxare/erotic ! 

• Finalizare faciala extra 50 lei ! 
• Finalizare orală extra 50 lei ! 
Telefon : 0785.808.764 

Va aștept cu drag ! Rog seriozitate ! 😘❤️😘

D8653307-8F5B-45E6-81E6-B8CC826057BB.jpeg

8F43B2FB-0672-46CA-A76E-675FB8670493.jpeg

4F86FCC3-6D02-4C98-8455-BAF355499CA9.jpeg

A76C3F8D-A4CC-4488-BB2E-419F83F030D8.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Andra22
Reputație: 0
Acum 14 minute, maa5fu1.v1 a spus:

Si locatia pe la primaria sectorului 1, nu? 😂

Buna ! Sunt noua pe aici, nu prea cunosc. Locația este “ Piața Națiunilor Unite”. O seara frumoasa !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 28 minute, Andra22 a spus:

Buna ! Sunt noua pe aici, nu prea cunosc. Locația este “ Piața Națiunilor Unite”. O seara frumoasa !

Pozele iti apartin?

Link spre comentariu
Vizitator Andra22
Reputație: 0
Acum 10 ore, chriiis a spus:

Wow ce bine arati!

Locatia pe unde o ai? 

Mai asteptam si alte poze

Buna! Piața Națiunilor Unite 😚

Link spre comentariu
Acum 16 minute, hedonis91 a spus:

Mamă cum se vede părul ăla pe coapsă😱

Serios bro ? altceva n ai putut remarca ? Toate au acel puf... stați acuma cu lupa să analizați fiecare cm daca are sau nu...Arata bine ,îmi place...am sa incerc sa mi fac o programare . Baftă ! 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 20 minute, hedonis91 a spus:

Mamă cum se vede părul ăla pe coapsă😱

Prietene tu ești epilat permanent? Vorba Danei Budeanu - un fir de par nu a făcut rău nimănui; tu unde trăiești in zona crepusculara? ….vrei sa fie precum spanul…din Harap Alb?

Am văzut ca ai mai avut comenturi cu niște fire de par …chiar asta e găselnița?

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 33 minute, florin2k a spus:

altceva n ai putut remarca ? Toate au acel puf... stați acuma cu lupa să analizați fiecare cm daca are sau nu...Arata bine ,îmi place...am sa incerc sa mi fac o programare . Baftă ! 

Altceva ce ? Tu vezi altceva în poza aia blurată ? Cur ? Cur au toate și toți, și tu, și eu.
Nu am stat deloc cu lupa, sunt alții care văd detalii mult mai multe ca mine, dar mi-a sărit în ochi. Dacă stăteam cu lupa, mai găseam și altceva și pot găsii dacă vrei la piele + altele dar nu-și are rostul.
Bravo ție că îți place, gusturile nu se discută.

Acum 32 minute, 7uuupp a spus:

Prietene tu ești epilat permanent? Vorba Danei Budeanu - un fir de par nu a făcut rău nimănui; tu unde trăiești in zona crepusculara? ….vrei sa fie precum spanul…din Harap Alb?

Am văzut ca ai mai avut comenturi cu niște fire de par …chiar asta e găselnița?

Nu, că eu nu sunt gay și nu mi-o iau pe la spate. Cine se respectă și are bani și timp, arată impecabil în orice secundă (nu vorbesc de mine).
Dar după cum scrii pari genul. Nu e găselință. Pur și simplu îmi e scârbă să văd femeie cu păr înafară de cele 4 locuri.
Știu femei de la 30 până la 60 de ani fără păr. dar la 20 de ani ? Totuși vorbim despre femeie nu de bărbat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 21 minute, hedonis91 a spus:

Altceva ce ? Tu vezi altceva în poza aia blurată ? Cur ? Cur au toate și toți, și tu, și eu.
Nu am stat deloc cu lupa, sunt alții care văd detalii mult mai multe ca mine, dar mi-a sărit în ochi. Dacă stăteam cu lupa, mai găseam și altceva și pot găsii dacă vrei la piele + altele dar nu-și are rostul.
Bravo ție că îți place, gusturile nu se discută.

Nu, că eu nu sunt gay și nu mi-o iau pe la spate. Cine se respectă și are bani și timp, arată impecabil în orice secundă (nu vorbesc de mine).
Dar după cum scrii pari genul. Nu e găselință. Pur și simplu îmi e scârbă să văd femeie cu păr înafară de cele 4 locuri.
Știu femei de la 30 până la 60 de ani fără păr. dar la 20 de ani ? Totuși vorbim despre femeie nu de bărbat.

Ai luat la numărat firele de par și la Adriana de la top…am văzut ca ai o mate problema cu firele …cred ca mai bine le testezi pe fete, apoi scrie și dacă ti-a intrat firul de par unde nu trebuie.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, 7uuupp a spus:

Ai luat la numărat firele de par și la Adriana de la top…am văzut ca ai o mate problema cu firele …cred ca mai bine le testezi pe fete, apoi scrie și dacă ti-a intrat firul de par unde nu trebuie.

La Adriana, am verificat și e un alt conațional, dar pe fond aceeași remarca ieftină ….”mare” problema cu firele …scuze pentru tastatura.

Bafta la ciocane 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...