Sari la conținut

A fost cineva in G8 brazda.


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare futiciosilor! Am fost aseara cu mai multi si cateva domnite la o bere, sa adus asa ambigu o discutie despre una de la G8 brazda. Eram la o distanta deatul de marere si erea mult zgomot de fundal nu am inteles mai nimic ca este sau a fost ceva interasant...

Cunoaste cineva despre ce este vorba mai exact si daca chiar merita vizitata daca este in acest moment...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 1 oră, Suvraj a spus:

Salutare futiciosilor! Am fost aseara cu mai multi si cateva domnite la o bere, sa adus asa ambigu o discutie despre una de la G8 brazda. Eram la o distanta deatul de marere si erea mult zgomot de fundal nu am inteles mai nimic ca este sau a fost ceva interasant...

Cunoaste cineva despre ce este vorba mai exact si daca chiar merita vizitata daca este in acest moment...

Și te-ai gândit tu că o să te lămurim noi în legătură cu ce ai auzit și nu prea ai înțeles. Cu siguranță colegii de forum se vor mobiliza și, în  scurt timp, vei avea toate informațiile. Norocosule!

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

4 hours ago, Suvraj said:

Salutare futiciosilor! Am fost aseara cu mai multi si cateva domnite la o bere, sa adus asa ambigu o discutie despre una de la G8 brazda. Eram la o distanta deatul de marere si erea mult zgomot de fundal nu am inteles mai nimic ca este sau a fost ceva interasant...

Cunoaste cineva despre ce este vorba mai exact si daca chiar merita vizitata daca este in acest moment...

Ba esti nebun? Si iti facusi cont special pentru treaba asta? Pai nu era mai ok sa postezi de pe contul "original"? Ca pare ca nu esti chiar nou pe aici.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...