Sari la conținut

Noua la tine in oraș 0729540164


Postări Recomandate

Vizitator Claudia86sex
Reputație: 0

Bună,  într-adevăr am închis telefonul ieri după amiaza,  și am fost neserioasa cu băiatul,  am ieșit și eu în oraș și nu am mai lucrat deloc pe data de 8 fiind ziua femeii,  scz , o seară plăcută tuturor....

Link spre comentariu
Acum 3 ore, patriotul11 a spus:

Apropo colegu poate o Fost 8 martie si nu o lucrat fata ca si eu am vorbit cu o fata sa o zis ca nu lucreaza ca e 8 martie, unele fete nu lucreaza DUMINICA de exemplu , nu stiu poate exista o explicatie ca ti-am zis eu ma fost de mai multe ori la fata si totul a descurs snur programare ( cu o ora inainte) intinire super (te pup inca o data CLAUDIA)

Cred-ca nu ai citit bine ce am scris. Aceasta NESERIOASA a ales ora când sa ne vedem, dacă nu lucra nu alegea ora....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Ba da am vazut ca ai zic ca dimineata ai vorbit pt ora 14 .Eu nu tin cu fata si te cred si pe tine colegu situatia e nasoala ca si eu fac exchibitii cu timpul cind ma duc si ma enervez cind iau plasa si am luat destule crede-ma , dar eu am fost de mai multe ori la ea  si totul a descurs normal .

 

Link spre comentariu
Vizitator Claudia86sex
Reputație: 0
Acum 20 ore, OneMike a spus:

Salut, ii adevărat ca unele lucrează cu "primul venit, primul servit " dar repet faptul ca eu am vorbit cu ea în jurul orei 9 și aveam de gând sa merg la ea atunci sau cât mai repedede dar ea a zis ca are liber numai la ora 14 sau 15 și arunci am fost deacord sa merg la ora 14. Deci lucrează pe programări sau cel puțin asa mi-a zis mie. Culmea și prietenul meu a pățit la fel dar si mai rău a vb cu ea înainte sa ajungă la locație și dupăia nu a mai răspuns.

Asta este,

Ciocane tari Deveni!

 

Nici lumea nu respectă programările...în general știți ca idee câte persoane fac programări și nu vin ? Eu dacă nu am fost corecta gata ați găsit sa va supărați,  dar eu ce pot face acelor persoane neserioase sa ii pun și eu aici oare ? Zilnic sunt peste 5 persoane care nu respectă...cei care au o programare la 13:00 exemplu și vin la 14 ...nu sunt primiți deoarece nu au respectat și poate eu atunci am pe altcineva 

Link spre comentariu
Vizitator Claudia86sex
Reputație: 0
Acum 20 ore, OneMike a spus:

Salut, ii adevărat ca unele lucrează cu "primul venit, primul servit " dar repet faptul ca eu am vorbit cu ea în jurul orei 9 și aveam de gând sa merg la ea atunci sau cât mai repedede dar ea a zis ca are liber numai la ora 14 sau 15 și arunci am fost deacord sa merg la ora 14. Deci lucrează pe programări sau cel puțin asa mi-a zis mie. Culmea și prietenul meu a pățit la fel dar si mai rău a vb cu ea înainte sa ajungă la locație și dupăia nu a mai răspuns.

Asta este,

Ciocane tari Deveni!

 

Nici lumea nu respectă programările...în general știți ca idee câte persoane fac programări și nu vin ? Eu dacă nu am fost corecta gata ați găsit sa va supărați,  dar eu ce pot face acelor persoane neserioase sa ii pun și eu aici oare ? Zilnic sunt peste 5 persoane care nu respectă...cei care au o programare la 13:00 exemplu și vin la 14 ...nu sunt primiți deoarece nu au respectat și poate eu atunci am pe altcineva.  Mai sunt aici azi și mâine,  ultimele zile ...Va aștept cu drag!! Va pup sa aveți o zi plăcută 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Si eu mi-am incercat norocul cu domnisoara zilele trecute. Am vorbit pe wats up si am stabilit ora 1 . Am insistat sa fie serioasa treaba pentru ca vin din alta localitate.  Ajuns in Deva sun pe domnisoara.  Nimic. Dau mesaj . Nimic. Si tot asa mai bine de o ora. 

Nu inteleg de ce dracului mai incurca oamenii. Putea sa spuna de la inceput ca nu lucreaza cu programari si era ok. 

Dar se pare ca singurul ei neuron nu funcționează cum trebuie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, Claudia86sex a spus:

Nici lumea nu respectă programările...în general știți ca idee câte persoane fac programări și nu vin ? Eu dacă nu am fost corecta gata ați găsit sa va supărați,  dar eu ce pot face acelor persoane neserioase sa ii pun și eu aici oare ? Zilnic sunt peste 5 persoane care nu respectă...cei care au o programare la 13:00 exemplu și vin la 14 ...nu sunt primiți deoarece nu au respectat și poate eu atunci am pe altcineva.  Mai sunt aici azi și mâine,  ultimele zile ...Va aștept cu drag!! Va pup sa aveți o zi plăcută 😘😘😘

Neseriozitatea ta nu se justifica astfel.  Noi suntem clienți și nu toți suntem la fel, suntem unii care ne dam programul peste cap sa venim la tine sau venim din alte orașe (cum ii cazul colegului de mai sus) nu trebuie sa ne bagi în aceiași oala pe toți. Dacă vrei sa ai o reputație bună, fi tu cea corecta, puteai da un mesaj în care sa anulezi programarea nu sa ai comportamentul acesta. Intodeauna am fost corect și generos acolo unde este cazul, dar persoanele genul tău sunt de  EVITAT.

* DE EVITAT*

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 22 ore, Claudia86sex a spus:

Bună,  într-adevăr am închis telefonul ieri după amiaza,  și am fost neserioasa cu băiatul,  am ieșit și eu în oraș și nu am mai lucrat deloc pe data de 8 fiind ziua femeii,  scz , o seară plăcută tuturor....

Acum am văzut ce ai scris, puteai da un mesaj sa anulezi programarea...asa as fi făcut eu ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Claudia86sex
Reputație: 0
1 oră în urmă, OneMike a spus:

Neseriozitatea ta nu se justifica astfel.  Noi suntem clienți și nu toți suntem la fel, suntem unii care ne dam programul peste cap sa venim la tine sau venim din alte orașe (cum ii cazul colegului de mai sus) nu trebuie sa ne bagi în aceiași oala pe toți. Dacă vrei sa ai o reputație bună, fi tu cea corecta, puteai da un mesaj în care sa anulezi programarea nu sa ai comportamentul acesta. Intodeauna am fost corect și generos acolo unde este cazul, dar persoanele genul tău sunt de  EVITAT.

* DE EVITAT*

Evitama atunci,  nu este nici o problema,  nu ai de unde știi motivele mele , pe lângă ceea ce fac exista și viata personala,  poate nu am avut cum sa ii scriu domnului...ca nu poți vb despre munca oriunde mergi ...eu asa sunt,  cine a fost la mn știe mai bn , deci nu ma justific doar am răspuns la ceea ce se scrie...o seară frumoasă!!

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
1 oră în urmă, Claudia86sex a spus:

pe lângă ceea ce fac exista și viata personala

Viața personală are toată lumea, deci nu prea e bun argumentul acesta al tău

Și noi restu, care ne pierdem vremea pe aici, mergem la muncă de la 8 la 16 iar dacă chiar intervine 'viața personală', ne luam o învoire/cerere concediu și plecăm, nu dispărem de capul nostru. 

Minima decență, care se pare că nu o ai, spune că era politicos să dai un mesaj prin care să anunți că anulezi vizita/vizitele.

Răspunsurile de genul evitama atunci, cu regret o spun, sunt cam de mahala. Tu singură alegi unde vrei să fie nivelul tău...deocamdată e maxim de micro 15 (bejan) & peste linie. 

Spor la treabă și tine-o tot așa 👍

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Buna colegi.

Vizitat domnisoara Claudia , stabilit detalii plus programare pe watap foarte promta in detalii (servicii, preturi), respectiv programare

Locatie garsoniera bine cunoscuta vis a vis de cocosul de aur, baie cu de toate , singura in locatie.

Luat o finalizare ON cu NP.

Achitat 150 lei.

Camera Ok , atmosfera super relaxanta, fata stie cum sta treaba , GFE si sarutari La greu (multumesc )

Igiena OK , parfum discret , subtil .

Eu m-am simtit excelent (fiind la a n intinire cu Claudia), de fiecare data parca e mai bine (desi a fost foarte bine si la prima ca altfel nu mai recidivam).

Nu fac reclama , pt mine de revenit.

Te pup Caludia si te astept data viitoare.Spor sa ai in tot ce faci

Mersi mult pt timpul acordat.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Bună din nou tuturor!! Îmi cer scuze dar nu știu când voi reveni în Deva...in curând iar plec în Cipru, pe 16.08. ; deci peste alte 2-3 luni ...daca voi reveni.... Va pup pe toți !! Multă sănătate și să ne revedem când voi avea timp liber .... sigur voi reveni în Deva ptr că sunteți foarte respectoși , .... Va pup 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...