Sari la conținut

Raisaa New Girl 👅❤


Postări Recomandate

  • Telefon: ‪+40 734 430 841‬
  • Oras:București
  • Telefon: ‪+40 734 430 841‬
  • Oras:București
La 10.05.2022 la 11:25, ionxxx1 a spus:

Dupa mai multe ezitari (din partea mea) am reusit sa ajung si eu la Raisa fiind atras de pozele ei foarte incitante.

Programarea a fost facuta usor pe whatsapp, confirmata cu o ora inainte si respectata intocmai.

Locatia este usor accesibila, super centrala, pe Calea Victoriei, aproape de Universitate, iar garsoniera este dotata cu tot ce trebuie, geluri de dus la baie, prosoape curate, pahare si apa de gura, etc. Chiar am remarcat ca lenjeria de pe pat mirosea a curat si a proaspat, ceea ce nu am prea am intalnit la alte fete.

Raisa este o miniona superba, slim, cu niste trasaturi foarte fine. M-a primit intr-o rochita neagra, mulata, care ii scotea in evidenta funduletul acela mic si bombat dar si sanii, perfecti pentru corpul ei, machiata si parfumata frumos. Are un par lung pana la fund, natural, fara extensii, ceva wow pentru mine si o fantezie mai veche.

Dupa ce am facut cunostinta ne-am asezat la o tigara (ea) iar eu am fost servit cu ciocolata si cola (nu fumez). E foarte vorbareata si comunicativa, stie sa te faca sa te simti confortabil si sa fie o gazda buna. Am aflat ca are experienta prin alte tari ceea ce am simtit inca de cand m-a intampinat din atitudinea ei foarte calda, relaxata si deloc grabita. Consider asta un plus. Discutia intre noi s-a legat foarte repede, eu unul nu ma mai saturam sa o ascult povestind, cu mult umor si gesticuland frumos. Totusi n-am uitat scopul vizitei asa ca dupa cateva minute am mers la dus, apoi a mers si ea, revenind in camera doar intr-un prosop de care am scapat imediat.

Actiunea a debutat cu cateva atingeri, mangaieri si sarutari pe corp „soldatul” fiind imediat in pozitie de „drepti” ceea ce a facut-o si pe ea sa il salute cu un “buna!” inainte de a se apuca de oral. Desi am ales OP iar ce face ea nu este ceva spectaculos sau cu cine stie ce artificii s-a simtit foarte misto, presiunea si viteza sunt bune, acorda si ceva atentie cu mana si unghiutele la zonele adiacente si rezista fara probleme destul de mult la oral, chiar mi-a zis ca ar putea sa-mi faca si o ora oral asa ca am profitat si am cerut sa mai continue 😈.  

Dupa ce m-am bucurat cateva minute bune de oral am zis sa trecem si la “lucruri serioase” adica NP. A aplicat lubrifiant si am inceput in misionar. Fata este stramta, geme frumos si discret, zambeste, te trage in ea, te mangaie… apoi am schimbat in pozitia “mama iedului” unde m-a incantat funduletul ei micut si cat de frumos se simte cand il cuprinzi in palme 🥰, din nou ea a fost foarte implicata, se misca odata cu tine, da contre, ba chiar poti sa o lasi doar pe ea sa se miste, ii place sa fie activa. Am fost foarte aproape sa termin asa dar pentru ca luasem o ora am zis sa fie o finalizare mai lunga si am rugat-o sa vina ea deasupra, reverse cowgirl, unde imaginea a devenit chiar spectaculoasa cu parul acela lung pana peste fund cu care ma tot jucam 😁. Simtind ca sunt aproape de finalizare am rugat-o sa se intoarca in LOT unde se misca chiar foarte energic, cu schimbari de ritm, iar mainile mele nu se mai dezlipeau de sanii ei. Asa am si finalizat cu imaginea sanilor ei si a corpului super slim in toata splendoarea 😍. Tin minte ca dupa finalizare a avut o exclamatie de entuziasm ceva gen “uuuuu!”.

Am mers la dus, a mers si ea in timp ce eu ma imbracam, am mai schimbat cateva cuvinte, am lasat cadoul (desi recomand sa fie lasat la inceput), ne-am luat la revedere si am plecat super incantat de “descoperirea” facuta.

Sincer din ce citisem pe forum pe topicul ei imi facusem o impresie putin gresita dar la fata locului am gasit o persoana foarte placuta cu care eu chiar am facut “click” si cu siguranta voi mai reveni la ea.

Niste note:

Aspect 9,5
Locatie 9
Oral 8,5
Normal 9
Igiena 10+

Cadoul a fost 250 de lei pentru o ora, totul protejat.

P.S. Sa nu mai spuneti la nimeni 🤫 dar eu am fost atat de incantat de experienta cu Raisa incat am revenit la ea pentru inca o finalizare chiar in aceeasi seara 😉.

Multumesc Raisa!!! 😘

Mulțumesc ! 😚

Link spre comentariu
  • Telefon: ‪+40 734 430 841‬
  • Oras:București
  • Telefon: ‪+40 734 430 841‬
  • Oras:București

Bună ! Disponibilă  19:00 - 20:30 


Serviciile mele :

Sex normal ( doar protejat )

OP

ON ( In funcție de igiena ta - 50 lei extra ) 

Masaj de relaxare 

Footjob 

Handjob

COB

Sărutări corporale 

Diferite poziții 


Nu ofer anal , fin orală / facială

Nu fac deplasări 

Cadoul

150  lei - 30 min 

250 lei - 1 h

Pentru programări mă găsiți pe whatsApp la nr . 0734 430 841

Locație - calea victoriei 

Link spre comentariu
  • Telefon: ‪+40 734 430 841‬
  • Oras:București
  • Telefon: ‪+40 734 430 841‬
  • Oras:București

Bună ziua ! 
Disponibilă pentru programări +40 734 430 841

Sex normal ( doar protejat )

OP

ON ( In funcție de igiena ta - 50 lei extra ) 

Masaj de relaxare 

Footjob 

Handjob

COB

Sărutări corporale 

Diferite poziții 


Nu ofer anal , fin orală / facială

Nu fac deplasări 

Cadoul 

150  lei - 30 min 

250 lei - 1 h

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
2 hours ago, Raissaaaaa said:

Buna Raissa , încerc sa te contactez pe WhatsApp dar nu reușesc ( 844 la sfarsit ) , sunt blocat ? Nu as avea Dc , într-adevăr ți-am scris de câteva ori dar niciodată nu ne-am sincronizat ca ore …. Dar tot as vrea sa îți fac o vizita . Mersi 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...