Sari la conținut

New BBW Clara


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Bună dragi mei numele meu este clara  ,sunt noua în domeniu și sunt dornica sa vă cunosc și  sa petrecem impreună momente de neuitat, ofer companie plăcută, clipe de neuitat  și o satisfacție garantata . Sunt sigura ca timpul petrecut alături de  mine  îți va lăsa amintiri placute și vei dori sa ma revezi din nou .               Servicii:     -sex oral ( neprotejat în funcție de igiena )                                                                                           -sex normal (Doar protejat )                                   - sex între sâni                                                         -FK , MÂNGÂIERI                                                     - FINALIZARE ORALA , CORPORALA SAU FACIALA ( 50 DE LEI EXTRA)                                                                                           - DOMINARE SOFT ( URO 50 DE LEI EXTRA )                                                                                     -FANTEZII                                               

Screenshot_20210605-131629_Gallery.jpg

Screenshot_20210605-131554_Gallery.jpg

Screenshot_20210519-000359_Gallery.jpg

Snapchat-1804316981.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Bună dragilor serviciile mele sunt : sex oral , normal in diferite poziții, sex între sâni, mângâieri, fk, mici fantezi , dominare soft  extra : uro , finalizare orala , faciala sau corporala  50 de lei  pentru programari puteți suna la nr de telefon afisat sau mesaj pe WhatsApp  0763739582 💋💋💋❤❤❤

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
12 minutes ago, Clara98 said:

Bună dragi mei numele meu este clara  ,sunt noua în domeniu și sunt dornica sa vă cunosc și  sa petrecem impreună momente de neuitat, ofer companie plăcută, clipe de neuitat  și o satisfacție garantata . Sunt sigura ca timpul petrecut alături de  mine  îți va lăsa amintiri placute și vei dori sa ma revezi din nou .               Servicii:     -sex oral ( neprotejat în funcție de igiena )                                                                                           -sex normal (Doar protejat )                                   - sex între sâni                                                         -FK , MÂNGÂIERI                                                     - FINALIZARE ORALA , CORPORALA SAU FACIALA ( 50 DE LEI EXTRA)                                                                                           - DOMINARE SOFT ( URO 50 DE LEI EXTRA )                                                                                     -FANTEZII                                               

Screenshot_20210605-131629_Gallery.jpg

Screenshot_20210605-131554_Gallery.jpg

Screenshot_20210519-000359_Gallery.jpg

Snapchat-1804316981.jpg

Ai uitat sa mentionezi tarifele 🤭 sau totul e gratis si doar CIM, COF, COB si URO se plateste? 😂😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Noua in domeniu sau in oras ?? Deoarece ii o diferenta destul de mare !!! Sau la Cluj ai fost noua in domeniu ?? Sau doar noua in oras ?? Ca nu mai inteleg ori esti incepatoare ori noua ii oras ??!!! :))

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 1 minut, xander12 a spus:

Noua in domeniu sau in oras ?? Deoarece ii o diferenta destul de mare !!! Sau la Cluj ai fost noua in domeniu ?? Sau doar noua in oras ?? Ca nu mai inteleg ori esti incepatoare ori noua ii oras ??!!! :))

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Dragi mei sunt noua în domeniu cluj a fost primul oraș am stat doar 2 săptămâni deci ma pot numi noua în domeniu ați inceput sa comentați la fel ca în cluj aceeasi poveste primele comentarii răutăcioase dar dacă va tot uitați la topicul după cluj va rog sa va uitați de la pagina 1 pana la pagina 5 la toate recenziile ❤💋 v-am pupat 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 6 ore, nickname90 a spus:

Ai uitat sa mentionezi tarifele 🤭 sau totul e gratis si doar CIM, COF, COB si URO se plateste? 😂😂😂

Dragule tarifele sunt 150 și 250 dar aceste detalii vi le dădeam în momentul în care eram contactata 😉💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, Clara98 said:

Dragule tarifele sunt 150 și 250 dar aceste detalii vi le dădeam în momentul în care eram contactata 😉💋

Nu am vrut sa fiu rautacios😉

Nu e nevoie sa retii informatii, timpul costa bani iar cu cat stam mai putin la telefon discutand aspecte ale intilnirii cu atat ne ramane mai mult timp ca sa castigi bani iar noua sa te/va........... 😈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Salut tuturor

Inca de ieri seara am observat topicul nou deschis pe sectiunea oradea. Incantat de pozele de pe topic ale domnitei Clara nu am putut ratez o intalnire cu ea. De ieri seama mi-am facut planul ca sa o intalnesc pe Clara incantat placut de pozele de pe topic: grasuna, sani mari, bruneta si prin analogie si fundul mare cu toate ca pe el nu l-am vazut in poze, dar mi l-am imaginat in cap cam cum ar arata. Combinatia perfecta pentru gustul meu!  Intalnirea am stabilit-o usor telefonic, am primit toate informatiile de la telefon cat si adresa. Ca punct de reper a fost cartierul prima onestilor la unul din celebrele blocuri cunoscute de orice curvar care se respecta.

M-am prezentat la P2, am urcat la etajul cu pricina si am fost intampinat la usa de Clara. Este frumoasa pentru gustul meu, o bruneta de vreo 23 de ani, cam la 160 inaltime, grasuna bine, fund mare si voluptoasa. M-a asteptat intr=un body negru care ii puneau formele in evidenta si niste chilotei negrii. Am facut cunostinta si am stat la o tigare impreuna. Am intrat la dus dupa care am revenit in dormitor.
Am ales oralul neprotejat, nu il baga adauc in gurita dar il suge si il strange inauntru. Am mai schimbat cateva pozitii la oral ca sa ii pot vedea sanii sau fundul in timpul actiunii. Mi-a placut ca nu este brutala la oral, il face incet si lent.
Dupa aceea, am trecut la normal unde am testat doar o pozitie si anume pe la spate. A fost o adevarata placere sa-i pot vedea fundul mare cum se misca inainte si inapoi! Am finalizat in prezervativ in aceasta pozitie.

Notele de final:

Locatie:9/10 - locatie curata, apartament doua camere modern, dotat cu tot ce trebuie. Mai are o colega pe care nu am apucat sa o vad
Aspect:8/10 - Clara este doar pentru iubitorii de BBW.Micuta de inaltime, sani medii spre mari, ceva burtica mare, fund mare draguta la fata
Atitudine 9/10 - nu m-am simtit grabit pe intreg parcursul intalnirii, am putut fuma in liniste o tigara
Oral :9/10
Normal 9/10
Cadou 150 ron 1 finalizare

De revenit ? Poate

  • Like 11
  • Mersi 2
  • Inimioara 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 13 ore, pisicuts a spus:

Salut tuturor

Inca de ieri seara am observat topicul nou deschis pe sectiunea oradea. Incantat de pozele de pe topic ale domnitei Clara nu am putut ratez o intalnire cu ea. De ieri seama mi-am facut planul ca sa o intalnesc pe Clara incantat placut de pozele de pe topic: grasuna, sani mari, bruneta si prin analogie si fundul mare cu toate ca pe el nu l-am vazut in poze, dar mi l-am imaginat in cap cam cum ar arata. Combinatia perfecta pentru gustul meu!  Intalnirea am stabilit-o usor telefonic, am primit toate informatiile de la telefon cat si adresa. Ca punct de reper a fost cartierul prima onestilor la unul din celebrele blocuri cunoscute de orice curvar care se respecta.

M-am prezentat la P2, am urcat la etajul cu pricina si am fost intampinat la usa de Clara. Este frumoasa pentru gustul meu, o bruneta de vreo 23 de ani, cam la 160 inaltime, grasuna bine, fund mare si voluptoasa. M-a asteptat intr=un body negru care ii puneau formele in evidenta si niste chilotei negrii. Am facut cunostinta si am stat la o tigare impreuna. Am intrat la dus dupa care am revenit in dormitor.
Am ales oralul neprotejat, nu il baga adauc in gurita dar il suge si il strange inauntru. Am mai schimbat cateva pozitii la oral ca sa ii pot vedea sanii sau fundul in timpul actiunii. Mi-a placut ca nu este brutala la oral, il face incet si lent.
Dupa aceea, am trecut la normal unde am testat doar o pozitie si anume pe la spate. A fost o adevarata placere sa-i pot vedea fundul mare cum se misca inainte si inapoi! Am finalizat in prezervativ in aceasta pozitie.

Notele de final:

Locatie:9/10 - locatie curata, apartament doua camere modern, dotat cu tot ce trebuie. Mai are o colega pe care nu am apucat sa o vad
Aspect:8/10 - Clara este doar pentru iubitorii de BBW.Micuta de inaltime, sani medii spre mari, ceva burtica mare, fund mare draguta la fata
Atitudine 9/10 - nu m-am simtit grabit pe intreg parcursul intalnirii, am putut fuma in liniste o tigara
Oral :9/10
Normal 9/10
Cadou 150 ron 1 finalizare

De revenit ? Poate

Ma bucur ca team fost pe plac și ca teai simțit bine în prezenta mea ești un scump mulți pupici😘😘💋💋💋

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna dragilor astept mesajele și apelurile voastre la numărul de tel 0763739582 sau pe WhatsApp 💋 ultimele zile la voi în oraș va pupacesc și va astept sa petrecem momente minunate impreuna ❤❤🤗🤗🤗 . Serviciile mele sunt : sex oral și normal în diferite poziții, masaj de relaxare sau erotic ,saruturi pe corp și fk , sex între sânii, mângâieri, mici fantezi ,69 . Oralu poate fi neprotejat în funcție de igiena 150 finalizarea sau 250 ora ( extra 50 de lei : uro , finalizare corporala ,faciala sau  orala ) 0763739582 💎🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...