Sari la conținut

🍑Larisa blonda🥰 0755.306.655👄 noua in orasul tau!!


Vizitator Laryyselll

Postări Recomandate

Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

Bună, sunt Larisa am 20 ani, 1.70 înălțime (fără tocuri) 60kg. Mă prezint ca fiind o blondă fierbinte și frumoasă, fără grabă, fițe și inhibiții care te invită să trăiești o experiență de care fiecare bărbat are nevoie. Te aștept într-o locație de lux, discretă și intimă pentru a da frâu liber plăcerilor si fanteziilor tale. Serviciile mele sunt de calitate, fără grabă iar scopul meu este să-ți satisfac dorințele. Pozele sunt 100% reale, garantez și confirm la locație. Ofer maximă discreție, igienă, punctualitate.

Locație: zona Nufărul 

Serviciile mele:

*Oral protejat / neprotejat (in funcție de igiena)

*Normal DOAR protejat

*diferite poziții / 69 

*mici fantezii ( footfetish/ sărutări corporale/ cunnilingus / anilingus pasiv , etc..)

* finalizare corporală (facială COF ,orală CIM - extra 50)

Cadoul meu: -150 finalizarea(30min) / 250 (60min)

Pentru programări, confirmarea se va face cu 30-60 min înainte la telefon sau mesaje WhatsApp !!

--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL !!
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE, cu BILE sau alte ACCESORII !!
Pentru mai multe detalii si programări răspund doar la telefon si mesaje WhatsApp !! 

20210713_194515.jpg

20210708_174227.jpg

20210714_183607.jpg

20210708_180550.jpg

20210720_225933.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Voi fi disponibilă începând cu ora 11:00 !!👄

Răspund la telefon sau mesaje WhatsApp - 0755.306.655💋 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp)

Locație: zona Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, etc.. )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE, cu BILE sau alte ACCESORII !!

 

Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 😍 👄

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi voi fi disponibilă în intervalul 14:00- 2:00 !!👄

Răspund la telefon sau mesaje WhatsApp - 0755.306.655💋 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp)

Locație: zona Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, etc.. )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE, cu BILE sau alte ACCESORII !!

 

Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 😍 👄

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

 

🍑Astăzi mai sunt disponibilă pentru programări in intervalul de timp 11:30- 16:30 si dupa ora 21:00!!👄

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655💋 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp)

Locație: zona Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, etc.. )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE, cu BILE sau alte ACCESORII !!

 

Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 😍 👄

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

am fost si eu Larisa seara trecuta,am sunat-o a raspuns o voce de copila super placuta care m-a convins din prima.

M-am prezentat la locatie(prima nufarul) unde a raspuns blonda din poze ,era singurica in apartament.

Dupa dush am venit in dormitor unde m-a astepta ,dupa care am trecut la treaba.

A inceput cu un oral de nota 10 putin zgomotos (exact cum trebuie)

tipa este exact cum se vede in poza 

blondina, micuta, cu sani mici dar fermi,nu este ea fit dar carnea sta bine pe ea pe toate zonele.

De revenit cu siguranta!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 9 minute, 1990playboy a spus:

am fost si eu Larisa seara trecuta,am sunat-o a raspuns o voce de copila super placuta care m-a convins din prima.

M-am prezentat la locatie(prima nufarul) unde a raspuns blonda din poze ,era singurica in apartament.

Dupa dush am venit in dormitor unde m-a astepta ,dupa care am trecut la treaba.

A inceput cu un oral de nota 10 putin zgomotos (exact cum trebuie)

tipa este exact cum se vede in poza 

blondina, micuta, cu sani mici dar fermi,nu este ea fit dar carnea sta bine pe ea pe toate zonele.

De revenit cu siguranta!

 

Mersii !!😘 te mai aștept! 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Vizitat d-ra Larisa. Este o fata foarte vorbareata si foarte frumoasa, pozele sunt reale. Nu te grabeste, servit cu apa, foarte faina fata. Relativ noua in domeniu. 

Locatie: 10, totul ok, Prima Nufarul

Oral NP: 9.5, forte bun, umed, ritm ok, pe placul meu, masaj cu mana la OO

Normal P: 9, aici n-am prea insistat eu, terminat repede in misionar dupa oralul foarte bun :D

GFE: 9, foarte vorbareata si dezinvolta, placuta. Cu FK ar fi fost 10.

Cadou: 150 lei pentru 30 de minute.

De revenit? Cu siguranta da, recomand cu incredere. 

Spor colegii!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
1 oră în urmă, yummmy a spus:

Vizitat d-ra Larisa. Este o fata foarte vorbareata si foarte frumoasa, pozele sunt reale. Nu te grabeste, servit cu apa, foarte faina fata. Relativ noua in domeniu. 

Locatie: 10, totul ok, Prima Nufarul

Oral NP: 9.5, forte bun, umed, ritm ok, pe placul meu, masaj cu mana la OO

Normal P: 9, aici n-am prea insistat eu, terminat repede in misionar dupa oralul foarte bun :D

GFE: 9, foarte vorbareata si dezinvolta, placuta. Cu FK ar fi fost 10.

Cadou: 150 lei pentru 30 de minute.

De revenit? Cu siguranta da, recomand cu incredere. 

Spor colegii!

Mersii !💋 te mai aștept!😊

Link spre comentariu
  • Oras:Pe unde apuc
  • Oras:Pe unde apuc

Doamnelor, domnișoareleor și domnilor, v-o prezentăm pe Laaaaaarisaaaa!

Larisa este o tânără blondă, frumoasă, o bucată bine pârguită, cu cărnița tare pe ea și niște sâni feciorelnici mici și fermi. Are o voce plăcută un grad ridicat de "vino-ncoa". Aseară când am sunat-o să planific vizita am auzit atâta bucurie, speranță și căldură în vocea ei tinerească și cristalină că am lăsat munca grea și m-am dus glonț la Larisa. Am ajuns plin de speranță în cartierul Prima din Nufărul de pe Strada Nucetului.

Larisa m-a așteptat într-o ținută provocatoare. Am văzut-o dornică să fie pe plac, plină de bunăvoință și de solicitudine. Cu ce să te servesc? Cu un pahar de apă, mulțumesc! M-am cerut la baie, ea mi-a cerut voie să fumeze o țigară între timp. Locația curată și îngrijită, baia dotată cu cele necesre, prosopul mă aștepta, mașina de spălat funcționa. Igiena la maxim.

Am plătit o oră cu CIM adică 300 lei. Am rugat-o la finalizare să fie CIM ea a fost atât de drăguță când a spus, "Bine, dar nu înghit!".

Am intrat în dormitor unde Larisa s-a arătat din nou dornică să fie pe plac, plină de bunăvoință și de solicitudine. Oralul bunicel, atenție la vecini- am rugat-o eu, de fapt dar ea a răspuns cu bunăvoință la rugămintea mea. Sărutări pe gură nu a acceptat însă pe celelalte buze nu a fost nici o problemă. Chiar a râs când i-am spus că atunci vreau să o sărut pe celelalte buze. A savurat sărutul meu i mi-a arătat că îi place, mi-a și indicat unde: Acolo, mai sus!

La început am întâmpinat mici dificultăți la rularea prezervativului și am încercat un normal protejat unde ea era foarte deschisă și dezinvoltă, dând impresia că i-ar plăcea. Finalizarea a fost CIM, ea a fost răbdătoare, a supt-o mult timp după ce am terminat și m-a întrebat prin gesturi dacă poate să meargă la baie.

După treburile acelea am mai vorbit puțin, fata era foarte deschisă și binevoitoare, nu mi-a dat nici un moment impresia de fast fucking.

Sper să rămână mai mult în Oradea căci vreu să mai revin la Larisa. Dragă Larisa, tu ești noua mea mascotă, acum.

Dragi forumiști vă doresc ciocane tari și hai noroc la mândre!

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 3 minute, karaemir a spus:

Doamnelor, domnișoareleor și domnilor, v-o prezentăm pe Laaaaaarisaaaa!

Larisa este o tânără blondă, frumoasă, o bucată bine pârguită, cu cărnița tare pe ea și niște sâni feciorelnici mici și fermi. Are o voce plăcută un grad ridicat de "vino-ncoa". Aseară când am sunat-o să planific vizita am auzit atâta bucurie, speranță și căldură în vocea ei tinerească și cristalină că am lăsat munca grea și m-am dus glonț la Larisa. Am ajuns plin de speranță în cartierul Prima din Nufărul de pe Strada Nucetului.

Larisa m-a așteptat într-o ținută provocatoare. Am văzut-o dornică să fie pe plac, plină de bunăvoință și de solicitudine. Cu ce să te servesc? Cu un pahar de apă, mulțumesc! M-am cerut la baie, ea mi-a cerut voie să fumeze o țigară între timp. Locația curată și îngrijită, baia dotată cu cele necesre, prosopul mă aștepta, mașina de spălat funcționa. Igiena la maxim.

Am plătit o oră cu CIM adică 300 lei. Am rugat-o la finalizare să fie CIM ea a fost atât de drăguță când a spus, "Bine, dar nu înghit!".

Am intrat în dormitor unde Larisa s-a arătat din nou dornică să fie pe plac, plină de bunăvoință și de solicitudine. Oralul bunicel, atenție la vecini- am rugat-o eu, de fapt dar ea a răspuns cu bunăvoință la rugămintea mea. Sărutări pe gură nu a acceptat însă pe celelalte buze nu a fost nici o problemă. Chiar a râs când i-am spus că atunci vreau să o sărut pe celelalte buze. A savurat sărutul meu i mi-a arătat că îi place, mi-a și indicat unde: Acolo, mai sus!

La început am întâmpinat mici dificultăți la rularea prezervativului și am încercat un normal protejat unde ea era foarte deschisă și dezinvoltă, dând impresia că i-ar plăcea. Finalizarea a fost CIM, ea a fost răbdătoare, a supt-o mult timp după ce am terminat și m-a întrebat prin gesturi dacă poate să meargă la baie.

După treburile acelea am mai vorbit puțin, fata era foarte deschisă și binevoitoare, nu mi-a dat nici un moment impresia de fast fucking.

Sper să rămână mai mult în Oradea căci vreu să mai revin la Larisa. Dragă Larisa, tu ești noua mea mascotă, acum.

Dragi forumiști vă doresc ciocane tari și hai noroc la mândre!

Mersii !💋 te aștept cu drag !😊

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi sunt disponibilă începând cu ora 17:30 și voi lucra până la ora 5:00 (voi lucra toată noaptea !!👄

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: zona  Prima Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 😍 👄

Link spre comentariu

Am ajuns și eu după masa pe la d-soara aceasta. Printr-o imprejurare de situații am prins.o chiar la o ora ok.

Locația e prima nufarului. Thank God , ca deja era satul de Onestilor. 

Dsoara declara o vasta apropiata celei de 18 ani, ceea ce se confirma prin look-ul ei teen. Fata nu e o slabanoaga, dar nici bbw. Poze sunt reale, conforme cu realitatea. Ai de ce apuca. E amabila și nu te grăbește. Ceva mai rar la fete de varsta ei, care ți.ar arata doar usa dupa ce au luat banul.

Apartamentul ok, fara zapuseala, prosop curat, servit cu apa, totul ok. O poveste scurta pt spart gheata. 

M.a așteptat în rosu, dar hainele au început sa cada odata cu începerea oralului. Suge cuminte, poți sa o ții de cap, încearcă sa o bage cat poate, doar nu e cu deepthroath. Executa ce o rogi, în limita bunului simt. Adica eu am rugat-o sa insiste și pe oua și s.a descurcat bine. Totul e făcut cu saliva suficienta, lux. Nu știu, pentru mine e ceva aparte sa ma suga o puștoaică asa cruduta.

N.am stat mult la normal, cat sa simt și interiorul ei. Geme placut, chiar dacă se face (pt ca nu cred ca am fost asa bun), e cat trebuie :)

Finalizarea adanc în ea în poziția mama iedului, cat ca venisem pregatit pentru cim. A stat asa pana m.am liniștit și m.am tras afara din ea. 

Sugestia mea amicala pentru ea este sa încerce analul. Neapărat. Va durea primele dați, apoi se va obisnui. Larisa, ai un curulet ultra futabil, păcat sa nu faci niște bani în plus la un nr cu analul inclus. Exersează și baga analul în meniu. 

Zice ca sigur sta pana mâine, apoi mai vede dacă prelungește. 

Eu o recomandat pentru oral facut de o puștoaică. 

 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi sunt disponibilă începând cu ora 11:30 și voi lucra până la ora 24:00 !!👄

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: zona  Prima Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 😍 👄

Link spre comentariu
Vizitator pilacs33
Reputație: 0

Ladies and gentlemen

 Let me present you, my opinions about this beautiful creature! 

Deci buna oameni buni. Rare ori dau cu pareri, dar in cazul Larisei am simtit repede ca o sa scriu. 

Legatura luata prin WhatsApp ceea ce ar trebui sa fie ceva normal in 2021! (Deci de aicea deja un punct in plus.)

Domnisoara e foarte inteligenta. Daca tu te comporti ca om, ai cei 7ani de acasa.. atunci o sa ai o experienta placuta!!!

Apartamentul e ok. Spatios, baia e dotat cu de toate.

Dupa ce am facut dus m-a servit cu apa si am intrat in camera de "joc". E foarte adaptiva. Am avut in gand ce as dori dar dupa cateva minute m-am rasgandit spontan si totusi a fost ok, nu a comentat. Pentru ca cum am mai scris e inteligenta! Dupa prima partida, am stat de vorba, dupa ce eu i-am facut un masaj la spate.( asta fac doar cand ma simt bine, e un fel de apreciere din partea mea)

 Pentru mine per total a fost o experienta buna, si dupa cum am observat a fost o intalnire placuta si pentru ea.

Ca aspect e o femeie frumoasa chiar si fara machiaj (punct forte ptr. mine, nu-mi plac fetele din plastic)

In pat era placuta, si daca mai ramane in oras va fi si mai si intre noi doi. As putea sa intru in detalii dar nu are rost. Daca sunteti in stare si aveti vointa sa o satisfaceti o sa vedeti, daca nu nu.

GFE cum am citit pentru voi a fost de nota 9 si era 10 daca faces fk. Pentru mine standardele si ceea ce inseamna cu adevarat GFE e cu totul altceva. Nu intru in detalii ca majoritatea ori cum nu intelegeti. In plus, despre asta am discutat cu Larisa, ea m-a inteles pe mine si eu inteleg pe ea.

Eu recomand pentru domni care stiu cum sa se comporta pentru ca Larisa NU e o tarfa de 2 lei!

Cu siguranta o sa mai am rendez-vous cu ea, si abia astept! 😈

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 1 oră, pilacs33 a spus:

Ladies and gentlemen

 Let me present you, my opinions about this beautiful creature! 

Deci buna oameni buni. Rare ori dau cu pareri, dar in cazul Larisei am simtit repede ca o sa scriu. 

Legatura luata prin WhatsApp ceea ce ar trebui sa fie ceva normal in 2021! (Deci de aicea deja un punct in plus.)

Domnisoara e foarte inteligenta. Daca tu te comporti ca om, ai cei 7ani de acasa.. atunci o sa ai o experienta placuta!!!

Apartamentul e ok. Spatios, baia e dotat cu de toate.

Dupa ce am facut dus m-a servit cu apa si am intrat in camera de "joc". E foarte adaptiva. Am avut in gand ce as dori dar dupa cateva minute m-am rasgandit spontan si totusi a fost ok, nu a comentat. Pentru ca cum am mai scris e inteligenta! Dupa prima partida, am stat de vorba, dupa ce eu i-am facut un masaj la spate.( asta fac doar cand ma simt bine, e un fel de apreciere din partea mea)

 Pentru mine per total a fost o experienta buna, si dupa cum am observat a fost o intalnire placuta si pentru ea.

Ca aspect e o femeie frumoasa chiar si fara machiaj (punct forte ptr. mine, nu-mi plac fetele din plastic)

In pat era placuta, si daca mai ramane in oras va fi si mai si intre noi doi. As putea sa intru in detalii dar nu are rost. Daca sunteti in stare si aveti vointa sa o satisfaceti o sa vedeti, daca nu nu.

GFE cum am citit pentru voi a fost de nota 9 si era 10 daca faces fk. Pentru mine standardele si ceea ce inseamna cu adevarat GFE e cu totul altceva. Nu intru in detalii ca majoritatea ori cum nu intelegeti. In plus, despre asta am discutat cu Larisa, ea m-a inteles pe mine si eu inteleg pe ea.

Eu recomand pentru domni care stiu cum sa se comporta pentru ca Larisa NU e o tarfa de 2 lei!

Cu siguranta o sa mai am rendez-vous cu ea, si abia astept! 😈

 

 

 

 

 

😊Mersii💋!! Te mai aștept!!💋

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi sunt disponibilă până la ora 2:00 !!👄

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: zona  Prima Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 😍 👄

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi sunt disponibilă până la ora 1:3!!👄

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: zona  Prima Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Locatia: Prima Nufarul, apartament nou curat, pat bun, baie curata, prosop, aer conditionat dar cam slab

Caprioara: tinerica, naturala, cu 4-5 kg in plus nederanjant poate ar putea fi mai tonifiata, sanii mici

Actiunea: foarte degajata, naturala, fara graba, dar nici nu as zice ca are mare experienta. Oral placut fara artificii, normal la fel, face ce ii zici daca ii ceri ceva dar se vede tineretea si lipsa de experienta. Eu pot sa spun ca am petrecut o ora intr-un mod foarte placut, a fost pe gustul meu si o recomand... asta nu inseamna ca nu se opoate mai bine.

Amenda: 150/fin  250/ora

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0
Acum 15 minute, discret74 a spus:

Locatia: Prima Nufarul, apartament nou curat, pat bun, baie curata, prosop, aer conditionat dar cam slab

Caprioara: tinerica, naturala, cu 4-5 kg in plus nederanjant poate ar putea fi mai tonifiata, sanii mici

Actiunea: foarte degajata, naturala, fara graba, dar nici nu as zice ca are mare experienta. Oral placut fara artificii, normal la fel, face ce ii zici daca ii ceri ceva dar se vede tineretea si lipsa de experienta. Eu pot sa spun ca am petrecut o ora intr-un mod foarte placut, a fost pe gustul meu si o recomand... asta nu inseamna ca nu se opoate mai bine.

Amenda: 150/fin  250/ora

Mersii💋 te mai aștept!

Link spre comentariu
Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi mai sunt disponibilă în intervalele de timp 13:30- 15:30 și după ora 18:0!!👄

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: zona  Prima Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

Link spre comentariu

Vizitator Laryyselll
Reputație: 0

🍑Astăzi sunt disponibilă până la ora 2:00 !! 💋💋 20210731_123442.jpg.eb32937705766ebe732617b752176b7c.jpg

Răspund la telefon sau (de preferat) mesaje WhatsApp - 0755.306.655 (daca nu sunt disponibilă la telefon, lasă mesaj pe WhatsApp și voi răspunde in cel mai scurt timp 💋)

Locație: zona  Prima Nufărul
Serviciile mele:
*Oral protejat / neprotejat (în funcție de igienă)
*Normal DOAR protejat
*diferite poziții / 69 
*mici fantezii ( footfetish, cunnilingus, anilingus pasiv, deepthroat, URO ,etc... )

*sărutări corporale
* finalizare corporală ( COF, CIM extra 50 )
Cadoul meu: este de 150 finalizarea(30min) sau 250 ora (60min)  --- (perioada de timp alocată programării începe după efectuarea dușului !!)


--Efectuez deplasari DOAR la HOTEL!! ( minim 2 ore)
--EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE,  BILE sau alte ACCESORII !!

 

💋Pentru programări, confirmarea se va efectua cu 30-60min înainte (telefonic sau mesaj WhatsApp) !! 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...