Sari la conținut

0765827939


Postări Recomandate

  • Oras:Soseau pantelimon nr233
  • Oras:Soseau pantelimon nr233

Buna ! Numele meu este Miriam ! Profesionalismul și discreția ma reprezinta! Dacă vrei sa ai parte de un oral de neuitat te astept la locația mea ! Îmi plac bărbații manierați si curati ! Te aștept!         

Link spre comentariu
Acum 12 minute, Miriam0795 a spus:

Buna ! Numele meu este Miriam ! Profesionalismul și discreția ma reprezinta! Dacă vrei sa ai parte de un oral de neuitat te astept la locația mea ! Îmi plac bărbații manierați si curati ! Te aștept!         

Bine ai venit, dar va trebui sa detaliezi serviciile, tarif, locatie, poze ca altfel nu vei avea clienți și eventual un program de lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:Soseau pantelimon nr233
  • Oras:Soseau pantelimon nr233
Acum 6 minute, 7uuupp a spus:

Bine ai venit, dar va trebui sa detaliezi serviciile, tarif, locatie, poze ca altfel nu vei avea clienți și eventual un program de lucru.

Buna multumesc sunt noua nu prea ma descurc pe aplicatie 

Link spre comentariu
  • Oras:Soseau pantelimon nr233
  • Oras:Soseau pantelimon nr233

photo_2021-07-22_11-09-27.png.68665ccdbccf347ce2676b8a735df2cf.pngCa locație sunt pe pantelimon Nr233::     preturi 100de lei o finalizare .200de lei o oră..100de lei extra anal :::::       Serviciile sunt de sex oral protejat și /neprotejat .sex normal doar protejat .sarutari .si mici fantezii .masaji de relaxare 0765827939

Link spre comentariu
  • Oras:Soseau pantelimon nr233
  • Oras:Soseau pantelimon nr233
Acum 3 minute, neiberr a spus:

Miriam ce inaltime ai...? esti blonda...bruneta...faci finalizare orala....?

Buna sunt blonda am 1.60.înălțime ochi căprui..Fac și finalizare orală da .

Link spre comentariu

Nuștiu de ce am impresia că e rebrend. Am mai văzut poza de profil undeva, dar acum pe primul număr și-a schimbat-o.
Posibil să fie:

Din ce știam, parcă făcea și nepro, pozele de pe topicul 2 sunt false.
Posibil să greșesc, dacă greșesc, cineva să mă corecteze.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...