Sari la conținut

Rredondoanna


Postări Recomandate

am vizitat-o în  Sibiu, locație foarte accesibilă pe Mihai Viteazu, la telefon voce plăcută, cu râsete și mici giugiuleli într-un final ma convins sa ajung la ea, cadoul a fost 150 lei un număr , la prima înfățișare îți deschide ușa, și pleacă lăsând după ea o dâra de parfum plăcută, creolă fund bombat, mișcări feminine, par întins, pe masa o scrumiera în care era aprinsă o țigară, te alintă mereu țuțu, puiu, puișor, tați chiar în timpul sexului, ceva excitant pentru mine, deja mi se scoală pula, ma grabii sa ii plătesc 150, la care îmi spune stai sa fumam o țigară, sa ne mai cunoaștem puțin, cu toate ca telefonul ii suna,dădea ocupat,după o mica poveste aflu ca a terminat teologicul, puțin surprins, în camera pernele puțin deranjate, miros plăcut șervetele umede la îndemână, nu te lasă să te dezbraci sau te miști, la ea stai cu mâinile la spate și atât, ma desfacut la pantaloni ma șters pe penis cu 3 șervetele, apoi a început cea mai TAREEE MUIEEEE FACUTAAA în viata mea, ma prindea de fund și o bagă pana în gât am simțit gâtul, toată povestea a durat puțin, am tremurat tot și mam terminat. Ești bestiala ești superbă și îți doresc succes în viitor. Merita nota zece din partea mea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 5 ore, Beatcrita a spus:

am vizitat-o în  Sibiu, locație foarte accesibilă pe Mihai Viteazu, la telefon voce plăcută, cu râsete și mici giugiuleli într-un final ma convins sa ajung la ea, cadoul a fost 150 lei un număr , la prima înfățișare îți deschide ușa, și pleacă lăsând după ea o dâra de parfum plăcută, creolă fund bombat, mișcări feminine, par întins, pe masa o scrumiera în care era aprinsă o țigară, te alintă mereu țuțu, puiu, puișor, tați chiar în timpul sexului, ceva excitant pentru mine, deja mi se scoală pula, ma grabii sa ii plătesc 150, la care îmi spune stai sa fumam o țigară, sa ne mai cunoaștem puțin, cu toate ca telefonul ii suna,dădea ocupat,după o mica poveste aflu ca a terminat teologicul, puțin surprins, în camera pernele puțin deranjate, miros plăcut șervetele umede la îndemână, nu te lasă să te dezbraci sau te miști, la ea stai cu mâinile la spate și atât, ma desfacut la pantaloni ma șters pe penis cu 3 șervetele, apoi a început cea mai TAREEE MUIEEEE FACUTAAA în viata mea, ma prindea de fund și o bagă pana în gât am simțit gâtul, toată povestea a durat puțin, am tremurat tot și mam terminat. Ești bestiala ești superbă și îți doresc succes în viitor. Merita nota zece din partea mea. 

Ma bucur foarte mult că te-ai simțit bine,îmi pare rău că nu mai violat îngeraș,dacă ai drum spre Alba Iulia oprește-te la o cafea 😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la ea in urma cu cativa ani. Eram reticent, recunosc..la cate tepe mi’am mai luat. Dar a fost ceva diferit si unic. Am avut o conexiune inca de la inceput, ceea ce pentru mine e foarte important. 
Oral exceptional cu multa pasiune, se observa ca stie meserie. 
vreau sa revin la ea sa mai fiu surprins din nou.

 

merita, recomand cu incredere baieti! O sa reveniti garantat! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 13 ore, Rredondoanna a spus:

Ma bucur foarte mult că te-ai simțit bine,îmi pare rău că nu mai violat îngeraș,dacă ai drum spre Alba Iulia oprește-te la o cafea 😘😘😘😘😘😘

IN CE ORAS AI PLECAT ACUMA...DACA ESTI APROAPE DE SIBIU DAU O FUGA PANA LA TINE....TOT CAUT SI EU O TRANSEXUALA PENTRU PRIMA MEA EXPERIENTA SI NU DAU DE NICI UNA CALUMEA.LA CE RECENZII AI VREAU SA TE VIZITEZ😊

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 12 ore, Ramiran90 a spus:

Am fost la ea in urma cu cativa ani. Eram reticent, recunosc..la cate tepe mi’am mai luat. Dar a fost ceva diferit si unic. Am avut o conexiune inca de la inceput, ceea ce pentru mine e foarte important. 
Oral exceptional cu multa pasiune, se observa ca stie meserie. 
vreau sa revin la ea sa mai fiu surprins din nou.

 

merita, recomand cu incredere baieti! O sa reveniti garantat! 

Off..sa ii pape mami puţa lui..

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 59 minute, Rredondoanna a spus:

Îngeraș ieri am plecat din sibiu,sunt acasă în Alba Iulia acum..

😔😔😔😔 când o sa mai vi la sibiu?sau dacă lucrezi și în alba dau o fuga pana la tine 🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...