Sari la conținut

caut recomandari in Pitesti


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Eu ti o pot recomanda pa Alessia,Andreea,Erika Carmen.Acum na,or mai fi si altele,is ferm convins,dar eu in trecere dr multe ori prin Pitesti,am reusit sa le vizitez pe domnisoarele,si zau de fiecare data foarte bine a fost.Bafta si la cat mai multe pizde frumoase regulate.

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 14 ore, delimitator a spus:

Eu ti o pot recomanda pa Alessia,Andreea,Erika Carmen.Acum na,or mai fi si altele,is ferm convins,dar eu in trecere dr multe ori prin Pitesti,am reusit sa le vizitez pe domnisoarele,si zau de fiecare data foarte bine a fost.Bafta si la cat mai multe pizde frumoase regulate.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 minute, Alex123al a spus:

maria cu numarul ce se termina in 489. hai sa vedem. revin cu feedback

Da ea este eu garantez pt ea .are servici foarte bune .oral dep cu atentie la oute.te lasă să o ti de cap .normal bun te calareste si ii cam place ceea ce face

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0

Maria este de recomandat pentru faptul ca face anal, în rest este departe de a fi de vis, sa fim serioși. 

De vis în acest oraș este doar Alessia și mai sunt câteva de top, gen Alina Sibiu, Andreea, Crystinutza. 

Dacă și Maria mai e de vis, nu vreau sa ma gândesc ce aveți acasă 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 23.07.2021 la 19:01, Alex123al a spus:

salut,

caut o experienta de vis in Pitesti! Ceva recomandari?

 

iti recomand cu caldura  @Alessia10 nu o sa regreti alegerea facuta, este cam singura momentan care se ridica asteptarilor :mellow:

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
La 25.07.2021 la 11:53, bogdan icx a spus:

iti recomand cu caldura  @Alessia10 nu o sa regreti alegerea facuta, este cam singura momentan care se ridica asteptarilor :mellow:

Te puuup❤🙈💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

am uitat sa mentionez ca dupa Alessia care este top 1 acum, va mai pot recomanda pe @RANYA1  @18andreea @Ericaa18 pe care le-am vizitat personal.

                                                                                                                                                                          Va salut !

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

@Alessia pleacă duminică 😥.

@Andreea este plecată 😓.

@Erica o așteptăm cu drag😊.

@Ranya pleaca luni🙄.

Grăbește-te încet, ce sa zic...😅

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
1 oră în urmă, Vladescu86 a spus:

@Alessia pleacă duminică 😥.

@Andreea este plecată 😓.

@Erica o așteptăm cu drag😊.

@Ranya pleaca luni🙄.

Grăbește-te încet, ce sa zic...😅

😂 are timp destul 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 minut, Alessia10 a spus:

😂 are timp destul 

Timp, da. Loc, nu stiu ce sa zic. Vad ca se face "coada"🤣😍🤣

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 2 minute, Vladescu86 a spus:

Timp, da. Loc, nu stiu ce sa zic. Vad ca se face "coada"🤣😍🤣

🥳🥳🥳 tot stau lungită pe canapea și citesc "minunătiile" acestea pe aici..întrebarea e când mă mai duc și eu la dus? 🤷‍♀️🤦‍♀️ Haide paaa.. am fugit 😂

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 minut, Alessia10 a spus:

🥳🥳🥳 tot stau lungită pe canapea și citesc "minunătiile" acestea pe aici..întrebarea e când mă mai duc și eu la dus? 🤷‍♀️🤦‍♀️ Haide paaa.. am fugit 😂

😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...