Sari la conținut

+40 767 113 334 Nu știu cum o cheamă


Vizitator Hatreaktive

Postări Recomandate

Vizitator Hatreaktive
Reputație: 0

Locație pe Nicolae Labiș, în capăt, pe o porțiune de drum neasfaltat. Mi - am murdărit mașina, gropi la greu, dar a meritat. 

25 de ani are tipa, înaltă, bine proporționată, bine alcătuită fizic, mi s-a pus pe muie un zâmbet larg când am văzut-o. (hahaha). Reacția ei a fost similară. 

Comunicarea cu ea în schimb e defectuoasă, ori a stat prin străinătate un timp și a uitat cuvinte-n limba română, ori are ceva la creieraș(s-a întâmplat să o mai întreb câte ceva după partidă și îmi răspundea cu avioane pe lângă subiect ). 

Mi-am luat o oră, am muncit la ea o oră și ceva fără să mă simt presat, dimpotrivă. Dă contre, îi place, gemetele sunt reale, nu se forțează. 

ON 8 (surprinzător de bun)

NP 9

300 de lei ora cu CIM

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 49 minute, Hatreaktive a spus:

Locație pe Nicolae Labiș, în capăt, pe o porțiune de drum neasfaltat. Mi - am murdărit mașina, gropi la greu, dar a meritat. 

25 de ani are tipa, înaltă, bine proporționată, bine alcătuită fizic, mi s-a pus pe muie un zâmbet larg când am văzut-o. (hahaha). Reacția ei a fost similară. 

Comunicarea cu ea în schimb e defectuoasă, ori a stat prin străinătate un timp și a uitat cuvinte-n limba română, ori are ceva la creieraș(s-a întâmplat să o mai întreb câte ceva după partidă și îmi răspundea cu avioane pe lângă subiect ). 

Mi-am luat o oră, am muncit la ea o oră și ceva fără să mă simt presat, dimpotrivă. Dă contre, îi place, gemetele sunt reale, nu se forțează. 

ON 8 (surprinzător de bun)

NP 9

 

300 de lei ora cu CIM

Un link nu pui ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...