Sari la conținut

Blonda siliconata 0747986341


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
Acum 12 ore, Lory.lory a spus:

Bună seara la toată lumea!! 🤗 Din păcate nu am fost in Ct zilele astea… dar de mâine revin , voi fii disponibilă începând cu ora 11:00😍

    Vă pupă Lory pe toți !!💋💋🔥🔥

Raspunde și la telefon 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
On 9/1/2021 at 11:04 PM, Lory.lory said:

Bună seara la toată lumea!! 🤗 Din păcate nu am fost in Ct zilele astea… dar de mâine revin , voi fii disponibilă începând cu ora 11:00😍

    Vă pupă Lory pe toți !!💋💋🔥🔥

hai inapoi la Craiova ca gata, s-a stricat vremea la mare :D

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 02.09.2021 la 12:01, Lory.lory a spus:

daca tot bagi asa un video atunci trebuie sa lucrezi si 24/7 draga lory, ce ma fac eu acum la ora asta cu erectia?????

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bizara interacțiunea cu făptura :

Am sunat-o. Am ajuns la locație (lângă casa de cultura) . Ajuns acolo am nimerit undeva in spate, la alta scara. Ma suna, îmi zice ca e lângă un chioșc de ziare, scara ei. Ii zic “Ok” Și fac cale întoarsă sa îmi corectez greșeala

Cum ma întorceam eu agale, văd un mini bombardier mai brunet cu tricou fake christian Dior  ;). Ma vede, se uita la mine, ma fac ca nu il văd și mi arunc privirea aiurea pe niște blocuri, Momentan in care face și el același lucru:))))) 

Infine, mai merg ce merg- ma suna blonda siliconata. Îmi spune sa mai astept ca acum coboară cineva de la ea cineva și sa mai astept 6-7 minute. 
 

Astept acolo pe o banca …trec 15,nu 7 ,ma suna inapoi și îmi zice : “ gata poti sa suni, dar mai așteaptă un minuțel”

De-al dracu am așteptat 2 minutzele. Sun la Nr ei, suna de vreo 5 ori, NIMIC. 

Plec, după 30secunde ma suna ea: “ ai sunat??” , zic “da, si nu ai răspuns” zice “scuze, cred ca era inchiiis, Vino si mai suna o dată” 

Fac iar cale întoarsă. Și cum trec colțul sa ajung la usa blocului, cine credeți ca iese din scara? EXACT , mini bombardierul de mai devreme :). Se uita la mine si eu la el si îmi văd de drum. M-a urmărit vreo 20-30 secunde, când a văzut ca plec in alta parte, a renunțat.

Habar n am dc a făcut ea tot labirintul asta, voia sa ma întâlnesc cu el pe scări sau ceva, nu știu. Nu ma deranjează ca are patron, dar sa și ia o rabla de mașina și sa urmărească din parcare daca tot vor

Scenarii nasoale sunt multe, imi vin in minte  2 fără sa stau sa ma gândesc prea mult. Nu contest ca are servicii bune, dar mi a futut tot cheful de futut , paznicul ei. 
 

ciocane tari și spor la eschivat 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 27 minute, lilcock a spus:

Bizara interacțiunea cu făptura :

Am sunat-o. Am ajuns la locație (lângă casa de cultura) . Ajuns acolo am nimerit undeva in spate, la alta scara. Ma suna, îmi zice ca e lângă un chioșc de ziare, scara ei. Ii zic “Ok” Și fac cale întoarsă sa îmi corectez greșeala

Cum ma întorceam eu agale, văd un mini bombardier mai brunet cu tricou fake christian Dior  ;). Ma vede, se uita la mine, ma fac ca nu il văd și mi arunc privirea aiurea pe niște blocuri, Momentan in care face și el același lucru:))))) 

Infine, mai merg ce merg- ma suna blonda siliconata. Îmi spune sa mai astept ca acum coboară cineva de la ea cineva și sa mai astept 6-7 minute. 
 

Astept acolo pe o banca …trec 15,nu 7 ,ma suna inapoi și îmi zice : “ gata poti sa suni, dar mai așteaptă un minuțel”

De-al dracu am așteptat 2 minutzele. Sun la Nr ei, suna de vreo 5 ori, NIMIC. 

Plec, după 30secunde ma suna ea: “ ai sunat??” , zic “da, si nu ai răspuns” zice “scuze, cred ca era inchiiis, Vino si mai suna o dată” 

Fac iar cale întoarsă. Și cum trec colțul sa ajung la usa blocului, cine credeți ca iese din scara? EXACT , mini bombardierul de mai devreme :). Se uita la mine si eu la el si îmi văd de drum. M-a urmărit vreo 20-30 secunde, când a văzut ca plec in alta parte, a renunțat.

Habar n am dc a făcut ea tot labirintul asta, voia sa ma întâlnesc cu el pe scări sau ceva, nu știu. Nu ma deranjează ca are patron, dar sa și ia o rabla de mașina și sa urmărească din parcare daca tot vor

Scenarii nasoale sunt multe, imi vin in minte  2 fără sa stau sa ma gândesc prea mult. Nu contest ca are servicii bune, dar mi a futut tot cheful de futut , paznicul ei. 
 

ciocane tari și spor la eschivat 

 

 

9603154D-D1FD-48B2-B1BE-E98630428455.jpeg

Link spre comentariu
Chiar acum, Lory.lory a spus:

 

9603154D-D1FD-48B2-B1BE-E98630428455.jpeg

Buna ziua! Uitați convorbirea cu domnul care ma acuza ca eu am paznic la ușa.ma sunat să-mi zică ca el  a sunat la interfon dar la mine nu a sunat absolut nimeni,îl sun înapoi să-l intrebat ce se întâmpla de ce nu mai suna la interfon și îmi spune îl felu urmator☝️☝️☝️☝️.

Cum poți acuza o persoana din moment ce tu nici nu ai urcat sus,din scara unui bloc pot ieșii și intra 100000de persoane zilnic.Eu eram liberă in momentul acela,nu aveam nici,un client îl asteptam pe el sa urce.

Cine ma cunoaște și a fost la mine știe ca sunt singura îl locație ,am mai avut o colega fiind prietena mea a stat doar câteva zile …

Dezamagire maxima … acuzi un om cand nici măcar nu i-ai călcat pragul …

Link spre comentariu
8 minutes ago, Lory.lory said:

 

9603154D-D1FD-48B2-B1BE-E98630428455.jpeg

Și? Asta e ce am vorbit prin sms. “Suna după un minutel “ mi ai zis la telefon. Ca interfonul era închis și sa sun iar tot la telefon. Pun și eu capturile cu durata apelurilor? Data viitoare îmi iau body cam si filmez sa am dovada :))))) 
 

am luat in calcul ca băiatul sa fie de la glovo / tazz etc dar n avea geanta termoizolantă, nici shaorme , nici rest in mâna. Era un băiat care supraveghea zona ;) Ok, dar hai sa zicem ca nu era fish si mi s a Parut mie. Dc a trebuit sa sun fix după un minutel? De ce nu ai răspuns prima oară? Cum se face ca era cineva la tine care cobora fix când am ajuns eu, dar raspundeai la secunda la mesaje si ma întrebai când vin? :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

S-a confirmat, baieti. M a sunat un nou Nr și era ea care voia sa ma tragă la raspundere. Am blocat o pe primul.

in poza de whatsapp aferentă numărului care m a sunat acum, era o blonda și un Mini bombardier cu tricou givenchy de data asta și ochelari de soare gen Dorian popa. N o sa pun poza aici ca nu Vreau sa le fac reclama, dar ce bine am făcut ca am plecat.  Daca chiar insista cu minciuna , o sa pun poza cu fetzele lor blurate . Mai bn recunoști și gata ;) 
 

si ca sa îți răspund la întrebare, nu am nmc cu tine , doar ca nu mi place sa fiu urmărit. Macar daca o făceati cu discreție..asta m a deranjat. nrul e strict pt activități extra  curriculare. Nu ma suna ca suni degeaba. 
 

Spor 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Salutare!

Urmăresc forumul de câțiva ani de zile dar nu am scris niciodată până acum din diferite motive.

Am sunat-o pe titulara topicului ieri, mi-a comunicat lista de servicii, prețurile (150/300) și am căzut de acord să ne vedem in 15-20 de minute.

M-am urcat in mașină și am fugit repede spre ea. Am revenit cu un telefon după exact 20 de minute de la CDC, doar ca să fiu întrebat ce mi-a spus mai devreme și rugat să mai aștept alte 30 de minute până se eliberează... Nasol, pentru mine este un mare NU.

Numai bine!

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
Acum 4 ore, Lory.lory a spus:

🤣îmi pare rau 💋💋

Salutare colegi 

Din proprie inițiativă am decis să relatez în câteva rânduri cunoscând-o pe Lori de ceva timp și îmi permit să îmi expun o părere despre cele ce se discută...Numai sării pe ea cu acuzațiile...că nu e frumos să blamezi o persoană doar pentru că ai o personalitate dublă 

Acum 1 oră, lilcock a spus:

S-a confirmat, baieti. M a sunat un nou Nr și era ea care voia sa ma tragă la raspundere. Am blocat o pe primul.

in poza de whatsapp aferentă numărului care m a sunat acum, era o blonda și un Mini bombardier cu tricou givenchy de data asta și ochelari de soare gen Dorian popa. N o sa pun poza aici ca nu Vreau sa le fac reclama, dar ce bine am făcut ca am plecat.  Daca chiar insista cu minciuna , o sa pun poza cu fetzele lor blurate . Mai bn recunoști și gata ;) 
 

si ca sa îți răspund la întrebare, nu am nmc cu tine , doar ca nu mi place sa fiu urmărit. Macar daca o făceati cu discreție..asta m a deranjat. nrul e strict pt activități extra  curriculare. Nu ma suna ca suni degeaba. 
 

Spor 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, lilcock a spus:

Bizara interacțiunea cu făptura :

Am sunat-o. Am ajuns la locație (lângă casa de cultura) . Ajuns acolo am nimerit undeva in spate, la alta scara. Ma suna, îmi zice ca e lângă un chioșc de ziare, scara ei. Ii zic “Ok” Și fac cale întoarsă sa îmi corectez greșeala

Cum ma întorceam eu agale, văd un mini bombardier mai brunet cu tricou fake christian Dior  ;). Ma vede, se uita la mine, ma fac ca nu il văd și mi arunc privirea aiurea pe niște blocuri, Momentan in care face și el același lucru:))))) 

Infine, mai merg ce merg- ma suna blonda siliconata. Îmi spune sa mai astept ca acum coboară cineva de la ea cineva și sa mai astept 6-7 minute. 
 

Astept acolo pe o banca …trec 15,nu 7 ,ma suna inapoi și îmi zice : “ gata poti sa suni, dar mai așteaptă un minuțel”

De-al dracu am așteptat 2 minutzele. Sun la Nr ei, suna de vreo 5 ori, NIMIC. 

Plec, după 30secunde ma suna ea: “ ai sunat??” , zic “da, si nu ai răspuns” zice “scuze, cred ca era inchiiis, Vino si mai suna o dată” 

Fac iar cale întoarsă. Și cum trec colțul sa ajung la usa blocului, cine credeți ca iese din scara? EXACT , mini bombardierul de mai devreme :). Se uita la mine si eu la el si îmi văd de drum. M-a urmărit vreo 20-30 secunde, când a văzut ca plec in alta parte, a renunțat.

Habar n am dc a făcut ea tot labirintul asta, voia sa ma întâlnesc cu el pe scări sau ceva, nu știu. Nu ma deranjează ca are patron, dar sa și ia o rabla de mașina și sa urmărească din parcare daca tot vor

Scenarii nasoale sunt multe, imi vin in minte  2 fără sa stau sa ma gândesc prea mult. Nu contest ca are servicii bune, dar mi a futut tot cheful de futut , paznicul ei. 
 

ciocane tari și spor la eschivat 

 

Am fost si eu acum ceva timp la ea, si intr-adevar era un mini bombardier la scara. Nu era vreo ceafa lata, exact mini cum zici tu cu un tricou negru de la o firma din asta smechera.

Lory cumpara-i o masina baiatului ca vine frigu. 

P.S.: Atata timp cat nu deranjeaza e totul ok. Macar zii si tu sa fie mai discret cand se uita pe clienti. Si eu l-am ginit imediat ca era pe mine la fel ca pe @lilcock Asa pierzi clientii cum a fugit baiatu asa fug si altii.

Serviciile ok as zice, e ea mai pe viteza cand o suge si lasa o mica impresie de fast-fuck, dar in rest nu m-am simtit grabit. Merita incercata o data ca arata bine si aspect/pret e o alegere buna.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salut colegii!

am fost la Lory de câteva ori,o singura data am găsit-o cu colega iei chiar mi-a arătat-o întrebându-ma dacă doresc cu amândouă ,în rest de fiecare data am găsit-o singura,nici’un fel de deranj din partea iei.
În fața blocului la Lory se afla un mini părculeț …care este vizitat de către locatari … 

Cum va puteți da seama cei care acuzati și săriți cu gura ca ar avea Badyguard.?din moment ce este o zona foarte circulată …daca locația era mai retrasă putea bate ceva la ochi… despre ce vorbim … ,acuzați lumea numai ca bănuiți …

Pentru mine este o fata suuper,deea am revenit la ea de atatea ori.

Bafta Lory și stai liniștita,cine a mai fost la tine a vazut ce fel de persoană ești.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Coco011 said:

Salut colegii!

am fost la Lory de câteva ori,o singura data am găsit-o cu colega iei chiar mi-a arătat-o întrebându-ma dacă doresc cu amândouă ,în rest de fiecare data am găsit-o singura,nici’un fel de deranj din partea iei.
În fața blocului la Lory se afla un mini părculeț …care este vizitat de către locatari … 

Cum va puteți da seama cei care acuzati și săriți cu gura ca ar avea Badyguard.?din moment ce este o zona foarte circulată …daca locația era mai retrasă putea bate ceva la ochi… despre ce vorbim … ,acuzați lumea numai ca bănuiți …

Pentru mine este o fata suuper,deea am revenit la ea de atatea ori.

Bafta Lory și stai liniștita,cine a mai fost la tine a vazut ce fel de persoană ești.

 

Bine ai venit pe site, minibombardierule. 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 8
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Bai da uni chiar nu realizeaza cat de penibili-idioti sunt?🤣🤣 gata brusc si deodata isi face unu cont nou sa ne explice noua cum stau treburile cu managerii 🤣🤣🤣

  • Haha 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...