Sari la conținut

‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 5 minute, alint76 a spus:

Pai intre "maine seara" si "peste vreo doua saptamani" mai exista saptamana viitoare! 

Mi s-a facut putin dor de tine. Putin.

Alint,mâine o voi săruta ,şi o voi ține în brațe,şi din partea ta,🤣😜,aşa că prieteni se ajută la greu😋,ce zici batem👋,,😅🤣😜

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, calatorul00 a spus:

Alint,mâine o voi săruta ,şi o voi ține în brațe,şi din partea ta,🤣😜,aşa că prieteni se ajută la greu😋,ce zici batem👋,,😅🤣😜

Credeam ca ai tinut-o in brate azi la cafea. Ca era fierbinte.... cafeaua sau domnisoara.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 3 minute, calatorul00 a spus:

Ok,cu drag,încă un sărut în plus👍🤣

Eu data trecuta am primit doar 2, si saruturile alea la plecare. Cred ca am gresit eu cu ceva. 

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 30 minute, alint76 a spus:

Credeam ca ai tinut-o in brate azi la cafea. Ca era fierbinte.... cafeaua sau domnisoara.

Nu,sau ,aliniat astrele astăzi,dar dimineață,la prima oră sunt la cafea,şi sigur şi mâine va fi la fel de fierbinte🙃

Link spre comentariu
Acum 11 ore, alice23 a spus:

Păi săptămâna viitoare.... noi, femeile, suntem mai diferite, așa că avem 3 zile in care e necesar să stam în pat la televizor și să mâncăm multă, multă ciocolată 🤣 și după ciocolata aia multă, avem nevoie de multă dragoste în toate pozițiile pentru a arde caloriile depuse ! 🤭🤣 Așa că săptămâna viitoare îmi iau pauza bine meritată,  apoi vin la Arad să ard calorii ! 🤗😘

😅

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Astăzi încă de la prima oră am ajuns la Alice💓,cu o cafea mare şi cremoasă, am luat-o,pe Alice puţin mai matinal,de acee mă scuz faţă de ea🙏,era puţin somnoroasă,dar să ştiti că este foarte simpatică,şi aşa la prima oră.

Am stat puţin la vorbă,cu aceasta a sorbit şi Alice o cafea,şi a mai alungat puţin somnul,,mers la un duş ,apoi pe patul cald şi moale am început cu o mângăiere reciprocă,apoi continuat cu un oral wow,care chiar mia trezit tot corpul,a fost cu tot ce trebuie,şi asortat cu sărutări,are nişte buze fenomenale,şi foarte gustoase,am echipat cu protecţie, la piersicuță,🍑nu sa putut,gusta,am înţeles,şi rămâne cu datorie pentru data viitoare,🙈dacă nu am avut acces la gustat,am zis ca măcar cu gigel să o simt,şi a fost super,cu sărut şi strângeri în brațe,şi multă pasiune,şi cum toate lucrurile frumoase nu țin mult,,am capitulat,.o întâlnire reuşită cum dealt fel au fost toate,căci Alice 😘e o fată ,superbă...

Ps,La început,iam cerut lui Alice🍒 ,să-mi dea 4 ,săruturi pentru Alint,şi Futăciosul,😜câte 2 pentru fiecare,şi am primit,ba mai mult şi la plecare am mai furat câteva,deci colegi ,am alinat dorul vostru pentru Alice🤣🙈.

Mulţumesc Alice💓🍒,eşti o fată minunată,şi mă bucur că te-am cunoscut,şi sigur că voi veni cu drag la tine ,ori când voi putea,,baftă sănătate,şi fă cumva să se ,,coacă piersica 🍑,,pupici😘💋💋💓🍒

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
1 oră în urmă, calatorul00 a spus:

Salutare.

Astăzi încă de la prima oră am ajuns la Alice💓,cu o cafea mare şi cremoasă, am luat-o,pe Alice puţin mai matinal,de acee mă scuz faţă de ea🙏,era puţin somnoroasă,dar să ştiti că este foarte simpatică,şi aşa la prima oră.

Am stat puţin la vorbă,cu aceasta a sorbit şi Alice o cafea,şi a mai alungat puţin somnul,,mers la un duş ,apoi pe patul cald şi moale am început cu o mângăiere reciprocă,apoi continuat cu un oral wow,care chiar mia trezit tot corpul,a fost cu tot ce trebuie,şi asortat cu sărutări,are nişte buze fenomenale,şi foarte gustoase,am echipat cu protecţie, la piersicuță,🍑nu sa putut,gusta,am înţeles,şi rămâne cu datorie pentru data viitoare,🙈dacă nu am avut acces la gustat,am zis ca măcar cu gigel să o simt,şi a fost super,cu sărut şi strângeri în brațe,şi multă pasiune,şi cum toate lucrurile frumoase nu țin mult,,am capitulat,.o întâlnire reuşită cum dealt fel au fost toate,căci Alice 😘e o fată ,superbă...

Ps,La început,iam cerut lui Alice🍒 ,să-mi dea 4 ,săruturi pentru Alint,şi Futăciosul,😜câte 2 pentru fiecare,şi am primit,ba mai mult şi la plecare am mai furat câteva,deci colegi ,am alinat dorul vostru pentru Alice🤣🙈.

Mulţumesc Alice💓🍒,eşti o fată minunată,şi mă bucur că te-am cunoscut,şi sigur că voi veni cu drag la tine ,ori când voi putea,,baftă sănătate,şi fă cumva să se ,,coacă piersica 🍑,,pupici😘💋💋💓🍒

În primul rând îți mulțumesc pentru cafelută, a fost delicioasă! ❤ mulțumesc pentru recenzie,  ești un om de nota 10 😘💋❤ te pup dulce 💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 21 minute, alice23 a spus:

În primul rând îți mulțumesc pentru cafelută, a fost delicioasă! ❤ mulțumesc pentru recenzie,  ești un om de nota 10 😘💋❤ te pup dulce 💋💋💋

💋💓te sărut şi eu,şi tu eşti o domnisoară,dulce,dulce,😘,şi simpatică,🌹mai ales dimineața🤣🍒,mă bucur că a fost pe placul tău cafeluța,,te pup dulce pe guriţă💋💓

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, calatorul00 a spus:

Salutare.

Astăzi încă de la prima oră am ajuns la Alice💓,cu o cafea mare şi cremoasă, am luat-o,pe Alice puţin mai matinal,de acee mă scuz faţă de ea🙏,era puţin somnoroasă,dar să ştiti că este foarte simpatică,şi aşa la prima oră.

Am stat puţin la vorbă,cu aceasta a sorbit şi Alice o cafea,şi a mai alungat puţin somnul,,mers la un duş ,apoi pe patul cald şi moale am început cu o mângăiere reciprocă,apoi continuat cu un oral wow,care chiar mia trezit tot corpul,a fost cu tot ce trebuie,şi asortat cu sărutări,are nişte buze fenomenale,şi foarte gustoase,am echipat cu protecţie, la piersicuță,🍑nu sa putut,gusta,am înţeles,şi rămâne cu datorie pentru data viitoare,🙈dacă nu am avut acces la gustat,am zis ca măcar cu gigel să o simt,şi a fost super,cu sărut şi strângeri în brațe,şi multă pasiune,şi cum toate lucrurile frumoase nu țin mult,,am capitulat,.o întâlnire reuşită cum dealt fel au fost toate,căci Alice 😘e o fată ,superbă...

Ps,La început,iam cerut lui Alice🍒 ,să-mi dea 4 ,săruturi pentru Alint,şi Futăciosul,😜câte 2 pentru fiecare,şi am primit,ba mai mult şi la plecare am mai furat câteva,deci colegi ,am alinat dorul vostru pentru Alice🤣🙈.

Mulţumesc Alice💓🍒,eşti o fată minunată,şi mă bucur că te-am cunoscut,şi sigur că voi veni cu drag la tine ,ori când voi putea,,baftă sănătate,şi fă cumva să se ,,coacă piersica 🍑,,pupici😘💋💋💓🍒

Sincer, citind recenzia ta si comparand-o cu ultima noastra intalnire, cea cu 2 pupici doar la plecare, sunt invidios si trist. Atat de multa mecanica simpla a fost intre noi,  incat acum realizez ca am pierdut acea chimie initiala. Asa erau la inceput si primele noastre intalniri, daca imi aduc bine aminte, totul intamplandu-se cu mult timp in urma.

Sa zicem ca totul e din cauza mea. Ma retrag de pe acest topic.

Alice, fata frumoasa, iti urez spor in toate si in special la mancat ciocolata.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 19 ore, futaciosul_69 a spus:

Salut-o și din partea mea😜

Ca ea @alice23 vad ca nu ma saluta😈

futaciosul_69 stai liniștit că nu ești singurul pe care a uitat să îi mai salute😠 , pe ăștia care din păcate nu au mai putut ajunge la ea din cauza timpului și a programului încărcat ne-a cam uitat 😢🙈

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 40 minute, criss73 a spus:

futaciosul_69 stai liniștit că nu ești singurul pe care a uitat să îi mai salute😠 , pe ăștia care din păcate nu au mai putut ajunge la ea din cauza timpului și a programului încărcat ne-a cam uitat 😢🙈

Ohhh nooo, serios acuma. Vă răspund la toți,  dar vă rog să aveți răbdare 🤗 intru răspund, ies, iar intru, iar răspund 🙈 Te salut cu respect și te pup 😘💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! Vă e dor de mine? 🤭 o să fiu disponibilă de joi. Va doresc o zi frumoasă! 😘 pentru programari scrieți-mi pe whatsapp! 🤗😘20210615_103258.jpg.896dccf29d559b28dc164a60d5dff8ba.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
La 21.10.2021 la 20:35, calatorul00 a spus:

Nu,sau ,aliniat astrele astăzi,dar dimineață,la prima oră sunt la cafea,şi sigur şi mâine va fi la fel de fierbinte🙃

Și ce fierbinte și bună a fost... 😋😋😋

Link spre comentariu

Vizitator calatorul00
Reputație: 0
1 oră în urmă, alice23 a spus:

Și ce fierbinte și bună a fost... 😋😋😋

💋💓Şi fi sigură că te voi aştepta şi acuma,cu o cafea,tot la fel de bună şi gustoasă,şi acuma voi veni la pachet şi cu o🍰,dulce şi gustoasă😘😜🙉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...