Sari la conținut

Ședință cuckold


Postări Recomandate

Vizitator subtoc
Reputație: 0
La 10.08.2021 la 21:09, rubyiulia a spus:

Va astept la curatat sperma iubitului meu 😈😈😈😈😈

 post-247500-0-45355200-1566914024_thumb.jpg

Programarile pe wapp. 😈😈😈

Îmi fac timp și te vizitez. Mă bucur că ai reapărut. Sa îmi dai calificativ la curățenie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.08.2021 la 21:09, rubyiulia a spus:

Va astept la curatat sperma iubitului meu 😈😈😈😈😈

 post-247500-0-45355200-1566914024_thumb.jpg

Programarile pe wapp. 😈😈😈

Unde  gasesc  să  curăț  și  eu o așa  crema  din  sursa  unei  doamne  😍😍😍?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Scriu pe fruntea ta, de sclav, CURATATORIE ECOLGICA, limbistule si te pun sa ma cureti si pe talpi, si pe buci, si pe pasarika, si pe picioare, si in palme, si intre buci, de sperma altuia, de sperma ta, proprie sau de diverse sosuri, frisca, iaurt cu fructe, topinguri, bomboane de ciocolata, topite intre fesele mele, prajituri, pe care le,storcesc sub fund...

 

post-84499-0-57792400-1596102353_thumb.jpgpost-84499-0-98240400-1567700793_thumb.jpg

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Scenarista innascuta pentru orice scenariu fierbinte ti-ai dori, vreau sa iti cunosc fanteziile si sa ti le pun in scena. Nu lasa sa treaca anul, fara sa iti faci satisfaci o fantezie pe care ti-o doresti de mult, un moft, o dambla, un rasfat, o bucurie aparte ! Viziteaza-ma ! Fa-ti un cadou select, ca mine ! Sunt Sanziana, sugar baby & dominatrix, rafinata, prezentabila, cocheta, eleganta, atenta si deschisa la nevoile si fanteziile tale. In compania mea petreci timp de calitate, asa cum iti place si iti doresti. Imi adaptez abordarea in functie de cererea si nevoia expresa a fiecaruia. Detin jucarii, tocuri, lenjerii, peruci, dar poti veni la mine si tu, cu unele noi sau cu ale tale. Iti pot oferi sesiuni de fetisuri, sedinte de umilire fizica, verbala si publica si te pot domina in cele mai diverse feluri. Practic foarte multe fantezii, cum ar fi jocurile de rol, age play, facesitting, uro, hand job, foot job, foot fetish, ass fetish, nylon fetish, bikini fetish, vorbit murdar, stimulare cu strapon sau cu alte jucarii, fisting ( eu tie ), controlul orgasmului, cuckolding, ciupire, gadilat, tras de par, diverse pedepse si porunci, recompense, financial domination, tortura, biciuire, imobilizare, ceruire, palmuire, calcat in picioare, mumificare, etc. Pot oferi si epilare sau masaj corporal & facial, de relaxare / tantric, la scalp sau la prostata, body masaj. . . Pentru o relatie de tip sugar trebuie sa ne cunoastem mai bine. Vand lenjerie purtata doritorilor. Ca sa iti mearga bine la anul, la locul de munca, trebuie sa faci o inaugurare fierbinte,cu sefa ta, Sanziana. Ca sa iti mearga bine pe toate planurile, trebuie sa ai norocul, sa ma cunosti indeaproape. Suna-ma ! Iti pot oferi experienta de neuitat, pe care ti-o doresti.

  Ai curaj sa iti pui in practica fanteziile ?

post-84499-0-04044300-1606394769_thumb.jpg

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
On 12/30/2021 at 6:08 PM, siana said:

      Scenarista innascuta pentru orice scenariu fierbinte ti-ai dori, vreau sa iti cunosc fanteziile si sa ti le pun in scena. Nu lasa sa treaca anul, fara sa iti faci satisfaci o fantezie pe care ti-o doresti de mult, un moft, o dambla, un rasfat, o bucurie aparte ! Viziteaza-ma ! Fa-ti un cadou select, ca mine ! Sunt Sanziana, sugar baby & dominatrix, rafinata, prezentabila, cocheta, eleganta, atenta si deschisa la nevoile si fanteziile tale. In compania mea petreci timp de calitate, asa cum iti place si iti doresti. Imi adaptez abordarea in functie de cererea si nevoia expresa a fiecaruia. Detin jucarii, tocuri, lenjerii, peruci, dar poti veni la mine si tu, cu unele noi sau cu ale tale. Iti pot oferi sesiuni de fetisuri, sedinte de umilire fizica, verbala si publica si te pot domina in cele mai diverse feluri. Practic foarte multe fantezii, cum ar fi jocurile de rol, age play, facesitting, uro, hand job, foot job, foot fetish, ass fetish, nylon fetish, bikini fetish, vorbit murdar, stimulare cu strapon sau cu alte jucarii, fisting ( eu tie ), controlul orgasmului, cuckolding, ciupire, gadilat, tras de par, diverse pedepse si porunci, recompense, financial domination, tortura, biciuire, imobilizare, ceruire, palmuire, calcat in picioare, mumificare, etc. Pot oferi si epilare sau masaj corporal & facial, de relaxare / tantric, la scalp sau la prostata, body masaj. . . Pentru o relatie de tip sugar trebuie sa ne cunoastem mai bine. Vand lenjerie purtata doritorilor. Ca sa iti mearga bine la anul, la locul de munca, trebuie sa faci o inaugurare fierbinte,cu sefa ta, Sanziana. Ca sa iti mearga bine pe toate planurile, trebuie sa ai norocul, sa ma cunosti indeaproape. Suna-ma ! Iti pot oferi experienta de neuitat, pe care ti-o doresti.

  Ai curaj sa iti pui in practica fanteziile ?

post-84499-0-04044300-1606394769_thumb.jpg

 

Nu este pe nicăieri Nr tau de telefon 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 16.01.2022 la 2:44, waffens a spus:

Nu este pe nicăieri Nr tau de telefon 

       0790546873

       Vino, sa mi te supui si sa imi executi ordinele, de sefa ! Sunt stapana Sanziana si te domin, umilesc, disciplinez, dresez, iti dau pedepse care iti plac. Am sa te subjug cu straponul ! Am sa te disciplinez cu cravasa ! Am sa te duc aproape de orgasm si am sa te las cu ea in aer, dupa care am sa te dau afara si am sa iti ordon, sa te termini singur, in masina ! Am sa iti fac facesitting pana am sa iti exfoliez fat,a de mascarici , am sa ma folosesc de limba ta, pentru satisfactia mea, maxima ! Am sa iti stampilez tot spatele, dar si fata, cu buzelele mele, rujate si asa am sa te trimit acasa !Am sa iti dau gauri in urechi, cu tocul ca sa iti atarn cercei, maimotoiule, si am sa iti bag o banana in fund, in timp ce te pun sa canti imnul Romaniei, fiindca esti praf si pulbere, esti un papa lapte, cu sula bleaga, Labarici ! Am sa scriu pe fruntea ta MOP si am sa sterg cu tine, pe jos ! Am sa te leg de maini si de picioare si am sa te pun sa sari, ca pinguinul, pe melodia dansul pinguinului, in timp ce va trebui sa prinzi in gura pufarine, pe care am sa le arunc in tine ! Am sa te imbrac in tanga si dresuri cu portjartier, fiindca te-ai ingrasat si ti-au crescut sanii, am sa iti pun peruca, am sa iti scriu pe fese PRODUCATOARE si pe piept MUISTA, O SUG DEEP si am sa vad daca pielea ta face vreun leu ! Cand bat din picior, sa te bagi sub masa si sa astepti ghemuit acolo, sa te bat cu biciul, asa cum meriti ! Mergi in urma mea, ca un catelus, haimana, ce esti, miroase-mi papucii si linge-mi talpile, schelalaind cand te lovesc cu piciorul ! Am sa te leg la ochi si am sa iti torturez extremitatile, am sa te picur cu ceara, inclusiv in noada, dupa care am sa plimb pe trupul tacu cuburi de gheata si am sa til le bag si in fund ! Am sa fac din tine incornoratul umilit verbal, fizic, public si am sa te oblig sa mananci de pe jos ! Am sa fac din tine pisoarul meu , obiectul placerii mele, perna picioarelor mele, menajera mea, sissy slut, bancomatul meu, personal, cuierul desuurilor mele, manichiurista sau pedichiurista mea, maseurul meu, personal, soferul meu si tot ce mai am eu, chef, sa fii ! Ai placerea si dorintaascunsa, sa imi fii sclav personal ? Pune-mi la dispozitie, timpul tau, casa ta, masina ta, cardul tau ! 

post-84499-0-41421100-1606394795_thumb.jpgpost-84499-0-18263200-1601630495_thumb.jpgpost-84499-0-38173300-1604312203_thumb.jpg

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Am sa te pun sa ii sugi bijuteriile asistentului meu si am  sa iti fac masca faciala, cu sperma lui. Meriti sa te bata peste fata cu scula, fiindca esti un sugarici. Linge-ma, in timp ce ma pis pe tine, maimutoi, ratat, cu scula bleaga !  Am sa te bat la cur si am sa iti fac fisting cu mana, in timp ce asistentul meu o sa te inece cu falusul lui, nervos, in baie, fiindca nu meriti sa  intri in dormitorul si in patul meu, potaie !  Este mai bun decat tine, pana si un vibrator stricat.  Esti bun doar sa fac din tine pres si sa ma sterg pe picioare, pe tine, chilotarule. 

post-84499-0-20723500-1596622151_thumb.jpg

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 25.01.2022 la 20:04, siana a spus:

      Am sa te pun sa ii sugi bijuteriile asistentului meu si am  sa iti fac masca faciala, cu sperma lui. Meriti sa te bata peste fata cu scula, fiindca esti un sugarici. Linge-ma, in timp ce ma pis pe tine, maimutoi, ratat, cu scula bleaga !  Am sa te bat la cur si am sa iti fac fisting cu mana, in timp ce asistentul meu o sa te inece cu falusul lui, nervos, in baie, fiindca nu meriti sa  intri in dormitorul si in patul meu, potaie !  Este mai bun decat tine, pana si un vibrator stricat.  Esti bun doar sa fac din tine pres si sa ma sterg pe picioare, pe tine, chilotarule. 

post-84499-0-20723500-1596622151_thumb.jpg

Hey Siana, vad ca postezi despre cuckold. Sunt si eu interesat si chiar te as vizita, dar poti da mai multe detalii. Gen cum decurge o sedinta de o ora? Va pot face oral?  Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 26.01.2022 la 23:07, falsh112 a spus:

Hey Siana, vad ca postezi despre cuckold. Sunt si eu interesat si chiar te as vizita, dar poti da mai multe detalii. Gen cum decurge o sedinta de o ora? Va pot face oral?  Mersi

        Pai, doar nu crezi ca sunt toate sedintele trase la indigo... Sunt in functie de cererea expresa a fiecarui client, in parte... Si cand te duci la brutarie, aia au diverse sortimente de paine pentru regim, paine cu cartofi, cu secara, alba, neagra, cu seminte, etc, in functie de nevoile, bugetul si placerea culinara a fiecarui client. Asa si la mine. Tu, sa imi spui ce doresti ! Oral imi poti face daca vad ca ai o igiena orala impecabila, sa nu ma trezesc apoi cu mancarimi si probleme.

  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

        Linge-ma in fund, lupulache ! Am sa te leg de copacul dupa care ma pandeai pitit si cu limba scoasa si am sa ma frec cu piersicuta si cu fundull meu, la care visezi de multa vreme, de botul si de fata ta, in timp ce am sa te lovesc cu cravasa peste scula ! Am sa iti umplu gura cu siropul fierbinte al piersicutei mele, am sa te inec cu el, am sa te ud pe piept cu el ! De ce ai limba atat de lunga ? Ca sa ma poti linge cu ea din talpi, pana la urechi. Daca nu ma satisfaci cu ea, am sa joc golf cu bilutele tale si am sa scriu pe spatele tau : POTAIE RATATA, JAF DE LUP ! Daca ai mancarici in fund, am sa te imbrac in lenjerie de dama, am sa te rujez, am sa te pun pe tocuri si am sa scriu pe tine POLIGON DE TRAGERI ! Spune-mi ce preferi : straponul sau pe asistentul meu ? Treci, in lesa, de bunavoie, sa te dresez si domesticesc, lupulache, ca altfel pun biciul pe tine ! Adu-mi in gura, papucii si da-mi jos, cu dintii, bikinii, mirositorule de chiloti si de pantofi! De azi eu sunt stapana ta ! Sunt dominatoarea Sanziana, senzuala, rafinata, open minded si te domin, umilesc, feminizez, asa cum nu a mai facut-o nimeni pana acum. Vand chiloti purtati si murdariti cu ce vreti voi. Ofer si show cuckold. Te pot finaliza si la telefon.

 

post-84499-0-63554400-1566915419_thumb.jpgpost-84499-0-33695100-1566979427_thumb.jpgpost-84499-0-13399500-1566980959_thumb.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Papa-mi toata fofoloanca, Lupulache, ca de asta o am, ca sa poftesti la ea si sa mi-o devorezi ! Desfa-mi fesele si linge-ma cu pofta, ca asa priveliste incantatoare si scene fierbinti, numai in filme poti sa mai vezi ! Fa-mi doza booster, cu sulicilina, ca sa fiu bine imunizata si sa nu pic usor in gheara altui lup, hamesit ! Vino, sa te dresez, sa te domesticesc, sa te pun in lesa, sa te epilez, sa imi mirosi pantofii, chilotii, ciorapii, talpile si sa te domin public, salbaticiune, ca sa stie toata lumea, ca eu iti sunt stapana ! Vino, sa fac din tine jucaria mea, sclavul meu personal, financial slave, catelusul meu, de companie, incornoratul umil sau sissy slut, sugariciule ! Vino, sa imi sugi fiecare degetel de la picioare, dupa ce mi le murdaresc de sos sau de iaurt ! Vino, sa ma duci la mall, la o sesiune de cumparaturi, sa te umilesc public, apoi sa mergem la kfc, sa nu te las sa mananci decat resturi ramase de la mine si sa imi bei urina cand ti se face sete ! Putem face multe lucruri kinky impreuna sau ti le pot povesti ori porunci la ureche, la telefon. Suna-ma si spune-mi ce fantezie ascunsa ai ! Sunt mistress Sanziana si ofer sedinte de dominare, sesiuni de fetisuri sau sugar date. Aviz persoanelor bine educate, cu o buna igiena, care isi permit si tin la niste standarde inalte ale calitatii. Central, select, discret. 

 

post-84499-0-85530600-1568375887_thumb.jpgpost-84499-0-13548100-1568619362_thumb.jpgpost-84499-0-35673100-1568632232_thumb.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    De SF. Valentin, toti sclavii sau cei care sunt singuri si in cautarea unei companii feminine selecte, sa vina la mine, cu flori, cadouri, prajituri sau bomboane de ciocolata ! Grabiti-va, sa mi le aduceti de azi ! Sunt stapana Sanziana si te plac obedient, submis, ascultator si umil sau amantos, pasional si galant. Vreau sa vad cum te ploconesti in fata mea, sa te subjug, sa ma adori, sa te seduc, sa ma implori, , sa te domin, sa ma divinizezi ! Suna-ma, daca ai un suflet de sclav, Umilache sau daca esti un suflet singur si ratacit, care isi cauta alinare sau refugiu ! Veniti, sa va dau bon de ordine, la poponeata mea, Pampalache, Labarus, Limpaila, Sugus, Masturbel, Cotaila, Sculicel, Rateut, Pulifrici, Tarfulici ! Vino, si tu, Grohaila, sa-ti dau palme, fara mila ! Stai si-asteapta in antreu, ca sa mi te fac pateu ! Sunt vaccinata, atenta la nevoile fiecaruia si deschisa la fetisurile si fanteziile voastre. Alaturi de mine petreci timp de calitate, fara graba si poti experimenta cea mai larga gama de jocuri, fetisuri si fantezii, dominare soft si hard, feminizare, bondage, biciuire, tortura, trampling, facesitting, uro, stimulare cu strapon si cu alte jucarii, vorbit murdar, role play, etc sau te poti relaxa la un masaj profesional. Putem petrece impreuna o noapte sau o zi intreaga. Central, parcare, select, curat, discret. 

post-84499-0-98240400-1567700793_thumb.jpgpost-84499-0-59141600-1567840903_thumb.jpgpost-84499-0-44313200-1568018251_thumb.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    

Data: 2022/06/17 |
 
Telefon : 0790546873 / Bucuresti

 : Ofer servicii de top. Cand ma vezi mergand, toc, toc, cocotata sus, pe toc, timpul se opreste-n loc si pui frana ca la stop. Vino, la mine, cu darul, draga, pulica-franarul, ca sa imi descoperi harul si intreg potentialul ! Sunt mistress Sanziana si ofer servicii de calitate atat domnilor, cat si doamnelor sau cuplurilor ori celor care doresc sa fie feminizati. Am si partener prezentabil si dotat. Oferta mea cuprinde masaj profesioal, corporal, facial, la scalp, la prostata, body to body, de relaxare, de stimulare sau terapeutic, psihoterapie si psihomasaj, dominare usoara sau dura, foot fetish, nylon fetish, fetisul tocurilor, manusilor, bikinilor, vestimentatiei etc, uro, facesitting, stimulare cu strapon sau cu plug, dildo, vibratoare, etc, fingering, fisting, fantezii de la soft la hard sau extreme, fantezii si fetisuri kinky, bondage, palmuire, pedepse corporale, porunci, umilire verbala, fizica, publica, jocuri de rol, age play, doghi play, cbt, tortura sfarcurilor si extremitatilor, trampling, tras de par, ciupituri, bataie cu cureaua, biciuire, scuipat, etc, cuckolding, sugar date. Sunt deschisa si la alte fantezii propuse de voi. Pe cei neexperimentati sau timizi ii invat eu, ce nu stiu si ii ajut sa treaca peste pragul inhibitiilor. Aleg cu grija abordarea, muzica, convesatia, uleiurile de masaj, lumanarelele parfumate, jucariile, vestimentatia, tocurile necesare crearii unei atmsfere si a unui ambient in care sa va simtiti minunat, relaxati si detasati de alte probeme. Suna-ma, daca vrei sa traiesti o vara fantastica, plina de inspiratie, imaginatie si fantezie ! / 
Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest
La 09.08.2021 la 0:57, cautatorul20 a spus:

Eu unul nu as da o pe Maya pentru nimic în lume.  Am avut parte de o gura plină de nectar format din sperma lui Flo amestecată cu siropul din pizda ei  din care nu am pierdut nici o picătură.   Am lins si înghițit  tot,  fiecare bob de cocktail.  Iar gustul si savoarea au fost ca de cea mai buna sampanie 

Maya este super la serviciul cuckold ,forced bi cuckold...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...