Sari la conținut

Alessia 0726502504


Postări Recomandate

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Bună dragii mei, ma gândeam sa fac o vizita la Sibiu săptămâna viitoare. Dar fiind prima mea vizita, nu știu cam în ce zona ar fii mai ok o locație. As aprecia dacă mi ați putea lasă câteva idei. Va pup și sper ca ne vom puteam întâlni 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Cele mai frecvente ar fi Avangarden, Doamna Stanca, Citi Residenz(Libra)îți doresc multă baftă succes și sper să te simți cit mai bine în compania noastră 💋💋💋🙊

Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0
Acum 3 ore, alessia09 a spus:

Bună dragii mei, ma gândeam sa fac o vizita la Sibiu săptămâna viitoare. Dar fiind prima mea vizita, nu știu cam în ce zona ar fii mai ok o locație. As aprecia dacă mi ați putea lasă câteva idei. Va pup și sper ca ne vom puteam întâlni 😘😘

Ar mai fi și blocul turn de pe Milea, chiar în centrul orașului! 

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 2 ore, cuni a spus:

Se poate parca la Cazarma 90

Plm...decat sa ma duc cu masina la blocul turn de pe milea sau la ACR...si sa trebuiasca sa parchez la Cazarma 90...mai bine ma duc cu autobuzul :))) 

 

Acum 9 ore, adi432 a spus:

Tot acolo bl de la ACR dar mai greu cu parcările în zona aia

Eu personal chiar n-am avut probleme cu parcarea niciodata acolo. Parcarea de la blocul turn comunica cu cea de la ACR (pe dupa blocuri), te invarti pe acolo pana dai de un loc gol. De obicei stai cam o ora...pana acum nici macar stergatoarele nu mi le-am gasit ridicate acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Va mulțumesc pentru recomandări, dar momentan nu am găsit nimic liber în acele zone... De mâine voi fii disponibila în Alba, dar voi mai încerca săptămâna asta sa găsesc chirie în Sibiu. O sa anunț aici când voi veni, sper ca va fi curând. Va pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna Alessia,

Avantgarden este cea mai OK zona. Te asteptam cu drag, dar te rugam sa ne prezinti niste poze si o lista cu servicii sa stim la ce sa ne asteptam.

Te pup,

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
9 minutes ago, zafon said:

Buna Alessia,

Avantgarden este cea mai OK zona. Te asteptam cu drag, dar te rugam sa ne prezinti niste poze si o lista cu servicii sa stim la ce sa ne asteptam.

Te pup,

 

Gasesti pe topicul de pe Mures informatii despre ea

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Bună, nu am fost niciodată la Mureș 😅. Nu o sa mai ajung la Sibiu din păcate, în perioada aceasta este foarte greu cu chiriile și disponibilitatea. Asa ca am ales sa mai petrec câteva zile la Vâlcea după care ma voi retrage. Pana marți inclusiv o sa fiu la Vâlcea. Va pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...