Sari la conținut

bruneta hot 0721703831


Vizitator Vladescu86

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 minut, daniel312 a spus:

Da frate, am zis ca e vb de Roberta, nu Renata, scuze 🤣

Lasa ma si cu Rebeca, ca m am lamurit, eu ti am zis parerea mea, ca puteai sa faci un mic efort sa stai inca 10, cum s a intamplat sa mai stai/stam si la altele, si daca dupa 10 era la fel, ok plecai, eu asa zic, nu ti a dat detalii ca o fi stat unu mai mult, sau altceva  a zis sa stai/suni in 10 min.

Nu ma intelege eronat, nici mie nu mi plac faze d astea, dar aici chiar te ai precipitat, daca vroiai cu adevarat sa dai la ea, stateai 10 si vedeai ce si cum 😁😅

Repet, mai da i o sansa, si mai incearca 1 data 😁✌️

Practic erau doar 8 min de asteptat , ca venise cu 2 mai devreme. =)))

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 18 minute, Vladescu86 a spus:

Pe colega Mariei, din câte am inteles, Roberta.

Frate, nu este vb de programări.

Uite, la Rebeca  (care nu face programari)  am sunat, mi-a spus sa vin în 30 min, am ajuns în 25, am sunat, am întrat...în situația asta, daca-mi zicea sa stau 10-15 min, da...zic plm...a stat unul mai mult...sau ce știu eu.. 

Dar în 3 min. de când am sunat...nu...înseamnă că mă iei la mișto și prefer sa te evit...ca sa nu zic "sa-ti trag ma muie", ca na zici ca suntem în Post...

Cica sa nu iti zic ... , ca e Post 🤣. E ok nu i ai zis  =))).

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 oră, daniel312 a spus:

Da frate, am zis ca e vb de Roberta, nu Renata, scuze 🤣

Lasa ma si cu Rebeca, ca m am lamurit, eu ti am zis parerea mea, ca puteai sa faci un mic efort sa stai inca 10, cum s a intamplat sa mai stai/stam si la altele, si daca dupa 10 era la fel, ok plecai, eu asa zic, nu ti a dat detalii ca o fi stat unu mai mult, sau altceva  a zis sa stai/suni in 10 min.

Nu ma intelege eronat, nici mie nu mi plac faze d astea, dar aici chiar te ai precipitat, daca vroiai cu adevarat sa dai la ea (de fapt, ai si zis ca Rey, apoi Maria, si planul C Alice) stateai 10 si vedeai ce si cum 😁😅

Repet, mai da i o sansa, si mai incearca 1 data 😁✌️

Fratele meu...și eu am stat...

10 min, 15 min, 30 min...plm, am stat și o oră ( știi povestea), dar la programări și unde știam ca merită...

Aici, repet după 3 min de când te-am sunat, sa bagi pe altul...sa fii sănătoasa...eu nu mai calc pe acolo.

Si repet, ca și fizic...este exact ce-mi place...dar mai bine ma lipsesc...pe bune...

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 ore, L.A.W. a spus:

Maria nu e colega Rebecai din ce stiu eu... Nu cred ca au lucrat vro data impreuna...

M-am încurcat 🙈🙈🙈...

Vezi...am rămas cu gândul la Rebeca ta😂🤣🤣...Rebeca🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 8 minute, Vladescu86 a spus:

M-am încurcat 🙈🙈🙈...

Vezi...am rămas cu gândul la Rebeca ta😂🤣🤣...Rebeca🥰🥰🥰

Da la toate fetele la care ma duc eu :)) , te gandesti :))

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

Fata e cea din imagini dar e prea zdreanță comportamental cu clienții. Cred ca a fost fata la care mi a părut cel mai rău de banii dați. Așteaptă pana ii dai banii și după nu ii mai dai de bășini ce are în cap... Nici la poziții nu vrea în nici un fel, sa nu mai zic de alte cereri. Pana la urmă i am dat pe la spate în ciudă pana mi am dat drumul sa plec mai repede de la ea ca să nu mă ia capul prea tare și sa ii dau și o lăbuță pe bot.. ca prea ar fi meritat.. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 15 minute, Vladescu86 a spus:

Fratele meu...și eu am stat...

10 min, 15 min, 30 min...plm, am stat și o oră ( știi povestea), dar la programări și unde știam ca merită...

Aici, repet după 3 min de când te-am sunat, sa bagi pe altul...sa fii sănătoasa...eu nu mai calc pe acolo.

Si repet, ca și fizic...este exact ce-mi place...dar mai bine ma lipsesc...pe bune...

am luat teapa la croitorie odata cu una dupa publi24 de 2 ori, a avut noroc ca nu stiam ce usa, ca o daramam, am sunat-o intr-o noapte ma cheama ajung repede,numai raspunde, dar de loc nici mesaj, nici asteapta, i dau mesaj i spun ca am ajuns si astept daca e nevoie,nimic inapoi era dupa 1 noaptea,am asteptat 15-20 min am sunat, am dat mesaj, ma ars, in alta zi dupa telul meu, si alt numar, mai devreme pana in 12 noaptea, tot asa vorbesc cu ea ma cheama, vin repede, ajung plm imi spune sa astept ca are pe cineva, astept eu 15 min, astept 20-30 total iara ma ars, ma facut sa cred ca doar face caterinca eram plin de spume.

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 28 minute, Vladescu86 a spus:

Fratele meu...și eu am stat...

10 min, 15 min, 30 min...plm, am stat și o oră ( știi povestea), dar la programări și unde știam ca merită...

Aici, repet după 3 min de când te-am sunat, sa bagi pe altul...sa fii sănătoasa...eu nu mai calc pe acolo.

Si repet, ca și fizic...este exact ce-mi place...dar mai bine ma lipsesc...pe bune...

Pai frate, tocmai ca ai stat, si in alte cauzri, dar daca spui ca unde merita stai, deja aici inseamna ca nu se merita de ai sarit ca ars, daca n a fost fix pe fix si te a "facut" 10 min, dc te ai mai dus este intrebarea? Mai ales ca era a 3 a optiune?

Eu repet, 10 min trebuia sa acorzi si dupaia sa te spargi, asa mi se pare cat de cat fair play.

💣✌️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 8 minute, daniel312 a spus:

Pai frate, tocmai ca ai stat, si in alte cauzri, dar daca spui ca unde merita stai, deja aici inseamna ca nu se merita de ai sarit ca ars, daca n a fost fix pe fix si te a "facut" 10 min, dc te ai mai dus este intrebarea? Mai ales ca era a 3 a optiune?

Eu repet, 10 min trebuia sa acorzi si dupaia sa te spargi, asa mi se pare cat de cat fair play.

💣✌️

Mor 🤣🤣. Prea multe , nesanse intr o zi... . A reactionat la manie :))

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 38 minute, Vladescu86 a spus:

M-am încurcat 🙈🙈🙈...

Vezi...am rămas cu gândul la Rebeca ta😂🤣🤣...Rebeca🥰🥰🥰

Ia ti gandul si de acolo, ca nu e diferenta, o sa te convingi 😉

Atata timp cat nu ai o foita cu programari, si faci la 10 min, si tu ca si client astepti pe la scari, si la altii chipurile, faci programari, care tu de fapt nu faci, si etc etc, nu merge, e grele 😉😅

In fine, inca 1 data, te ai pripit nu mureai 10 min, dar asta e, decizia ta, faci cum vrei ✌️

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 14 minute, daniel312 a spus:

Pai frate, tocmai ca ai stat, si in alte cauzri, dar daca spui ca unde merita stai, deja aici inseamna ca nu se merita de ai sarit ca ars, daca n a fost fix pe fix si te a "facut" 10 min, dc te ai mai dus este intrebarea? Mai ales ca era a 3 a optiune?

Eu repet, 10 min trebuia sa acorzi si dupaia sa te spargi, asa mi se pare cat de cat fair play.

💣✌️

Omule, de câte ori vrei sa-ti repet ca n-am ceva împotriva sa stau 10-15 min, când am programare...

Dar nu asa...la nici 3 minute de cant te-am sunat și am zis ca vin în 5 min...sa iei pe altcineva...

Stai liniștit, nu este prima oara când o pățesc...și am reacționat la fel...și la o tipa unde fusesem și chiar m-am simțit bine...dar nu accept cacaturi din astea...

Acum 6 minute, L.A.W. a spus:

Mor 🤣🤣. Prea multe , nesanse intr o zi... . A reactionat la manie :))

Ce-ti mai place sa razi ce necazu omului...😅😅😅

Știi vorba aia cu roata pătrată...treaba ta, sa nu te ajungă rasul din urma😁

Acum 32 minute, knnnnn a spus:

Fata e cea din imagini dar e prea zdreanță comportamental cu clienții. Cred ca a fost fata la care mi a părut cel mai rău de banii dați. Așteaptă pana ii dai banii și după nu ii mai dai de bășini ce are în cap... Nici la poziții nu vrea în nici un fel, sa nu mai zic de alte cereri. Pana la urmă i am dat pe la spate în ciudă pana mi am dat drumul sa plec mai repede de la ea ca să nu mă ia capul prea tare și sa ii dau și o lăbuță pe bot.. ca prea ar fi meritat.. 

La fel am pățit.si eu la ea, când am fost...speram sa se fi schimbat...dar se pare ca nu...

 

Acum 29 minute, bogdan icx a spus:

am luat teapa la croitorie odata cu una dupa publi24 de 2 ori, a avut noroc ca nu stiam ce usa, ca o daramam, am sunat-o intr-o noapte ma cheama ajung repede,numai raspunde, dar de loc nici mesaj, nici asteapta, i dau mesaj i spun ca am ajuns si astept daca e nevoie,nimic inapoi era dupa 1 noaptea,am asteptat 15-20 min am sunat, am dat mesaj, ma ars, in alta zi dupa telul meu, si alt numar, mai devreme pana in 12 noaptea, tot asa vorbesc cu ea ma cheama, vin repede, ajung plm imi spune sa astept ca are pe cineva, astept eu 15 min, astept 20-30 total iara ma ars, ma facut sa cred ca doar face caterinca eram plin de spume.

N-ai ce sa le faci...

Respectul și bunul simț, nu sunt pentru oricine...

Ce sa zic, cu astfel de fete, învățăm sa apreciem și mai mult fetele de calitate...

Baftă 🥂

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 14 minute, Vladescu86 a spus:

Omule, de câte ori vrei sa-ti repet ca n-am ceva împotriva sa stau 10-15 min, când am programare...

Dar nu asa...la nici 3 minute de cant te-am sunat și am zis ca vin în 5 min...sa iei pe altcineva...

Stai liniștit, nu este prima oara când o pățesc...și am reacționat la fel...și la o tipa unde fusesem și chiar m-am simțit bine...dar nu accept cacaturi din astea...

Ce-ti mai place sa razi ce necazu omului...😅😅😅

Știi vorba aia cu roata pătrată...treaba ta, sa nu te ajungă rasul din urma😁

La fel am pățit.si eu la ea, când am fost...speram sa se fi schimbat...dar se pare ca nu...

 

N-ai ce sa le faci...

Respectul și bunul simț, nu sunt pentru oricine...

Ce sa zic, cu astfel de fete, învățăm sa apreciem și mai mult fetele de calitate...

Baftă 🥂

Frateee, parca a banuit fata ca e pe planu' 3, si a zis ia stai ma 10 min ✌️😅

Glumim, ma frate pe bune, ti am zis inteleg of ul tau, dar sincer chiar te ai grabit aici, 10 min si plecai daca era, apoi puteai sa zici sa dregi.

In fine, vezi ca mai gasesti maine, frumos de lovit 😁😅

Bafto delo delo 😅😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 30 minute, Vladescu86 a spus:

Omule, de câte ori vrei sa-ti repet ca n-am ceva împotriva sa stau 10-15 min, când am programare...

Dar nu asa...la nici 3 minute de cant te-am sunat și am zis ca vin în 5 min...sa iei pe altcineva...

Stai liniștit, nu este prima oara când o pățesc...și am reacționat la fel...și la o tipa unde fusesem și chiar m-am simțit bine...dar nu accept cacaturi din astea...

Ce-ti mai place sa razi ce necazu omului...😅😅😅

Știi vorba aia cu roata pătrată...treaba ta, sa nu te ajungă rasul din urma😁

La fel am pățit.si eu la ea, când am fost...speram sa se fi schimbat...dar se pare ca nu...

 

N-ai ce sa le faci...

Respectul și bunul simț, nu sunt pentru oricine...

Ce sa zic, cu astfel de fete, învățăm sa apreciem și mai mult fetele de calitate...

Baftă 🥂

Si care sunt alea de calitate?

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 7 ore, daniel312 a spus:

Frateee, parca a banuit fata ca e pe planu' 3, si a zis ia stai ma 10 min ✌️😅

Glumim, ma frate pe bune, ti am zis inteleg of ul tau, dar sincer chiar te ai grabit aici, 10 min si plecai daca era, apoi puteai sa zici sa dregi.

In fine, vezi ca mai gasesti maine, frumos de lovit 😁😅

Bafto delo delo 😅😅

Nimic...pauza...țin post😅🙏

 

Acum 6 ore, L.A.W. a spus:

Si care sunt alea de calitate?

🤣🤣🤣...întrebare capcană...jur...

Deschide la DG topic pe subiect și postez acolo...dar ti-am zis, decât sa ma contrazic cu tine si/sau Daniel, mai bine ma "p_s contra vântului" 😂😂🤭.

V-a "plăcut" sa râdeți de un om amărât, oameni "rai" 😁, va "prind" eu...🤪.

Baftă 👍

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0

Bine ca nu ai stat, aveai minim 30 de minute de așteptat și oricum era cu semnul întrebării, ca apoi sigur încurca numerele și nu știa pe cine a pus sa aștepte. 

Din moment ce ti-a zis sa vii, înseamnă ca era liberă, probabil vorbea cu minim 2 pentru aceeași ora și v-a zis ambilor sa veniți. Aia e, a fost colegul mai rapid 😁 Ti-a zis sa o aștepți 15 minute cu gândul ca îl termina pe ala repede și apoi te baga pe tine. Dar în caz ca suna altul, îl chema și pe ala și cine știe, poate îl baga și pe ala înainte, sau poate prelungea colegul care deja intrase.

Din experiența mea, foarte bine ca nu ai rămas. Am pățit și eu asa la o fata de pe forum, nu mai dam nume. Deși mai fusesem și am stat o ora si ceva pana am intrat, ca m-a incurcat de 3 ori, am zis ca hai, sa ma mai duc, ca fata e mișto. La fel mi-a zis în 5 minute, am ajuns în 4 și când am sunat mi-a zis sa o aștept sa facă un duș 10-15 minute și ca ma suna ea când termina. Logic ca nu a mai sunat niciodată 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 ore, Knoxx a spus:

Bine ca nu ai stat, aveai minim 30 de minute de așteptat și oricum era cu semnul întrebării, ca apoi sigur încurca numerele și nu știa pe cine a pus sa aștepte. 

Din moment ce ti-a zis sa vii, înseamnă ca era liberă, probabil vorbea cu minim 2 pentru aceeași ora și v-a zis ambilor sa veniți. Aia e, a fost colegul mai rapid 😁 Ti-a zis sa o aștepți 15 minute cu gândul ca îl termina pe ala repede și apoi te baga pe tine. Dar în caz ca suna altul, îl chema și pe ala și cine știe, poate îl baga și pe ala înainte, sau poate prelungea colegul care deja intrase.

Din experiența mea, foarte bine ca nu ai rămas. Am pățit și eu asa la o fata de pe forum, nu mai dam nume. Deși mai fusesem și am stat o ora si ceva pana am intrat, ca m-a incurcat de 3 ori, am zis ca hai, sa ma mai duc, ca fata e mișto. La fel mi-a zis în 5 minute, am ajuns în 4 și când am sunat mi-a zis sa o aștept sa facă un duș 10-15 minute și ca ma suna ea când termina. Logic ca nu a mai sunat niciodată 😂😂😂

Nu, de sa fiu bulangiu...fata m-a sunat înapoi, după vreo 15 min, intrebandu-ma dacă mai vin...

"Tepe" d'astea mi-am luat doar la programări gen "vin acum", "ajung în 5 min"...

Dar pana mea în 2 min frate, când știi ca ai vb cu cineva...la ce mai bagi pe altcineva??

Ok, poate si-au luat și ele tepe, dar frate...poți sa aștepți 5 min, sa vezi...în fine, pentru mine este un subiect închis și gata.

Bafta frate.

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 17 minute, Vladescu86 a spus:

Nu, de sa fiu bulangiu...fata m-a sunat înapoi, după vreo 15 min, intrebandu-ma dacă mai vin...

"Tepe" d'astea mi-am luat doar la programări gen "vin acum", "ajung în 5 min"...

Dar pana mea în 2 min frate, când știi ca ai vb cu cineva...la ce mai bagi pe altcineva??

Ok, poate si-au luat și ele tepe, dar frate...poți sa aștepți 5 min, sa vezi...în fine, pentru mine este un subiect închis și gata.

Bafta frate.

Adevărat ca se întâmplă și invers, sa zica clientul ca vine în 5 minute și sa nu mai vină. 

Nu e vb ca nu poate sa aștepte 5 minute, e vorba ca suna altul care zice ca e deja la scară și nu îl pune pe ala pe hold ca să te aștepte tine alea 5 minute sa se convingă. E pe principiul "ce e în mână, nu-i minciună".

De aia are și Daniel dreptate, cel mai bine e la programări.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 3 ore, Vladescu86 a spus:

Nu, de sa fiu bulangiu...fata m-a sunat înapoi, după vreo 15 min, intrebandu-ma dacă mai vin...

"Tepe" d'astea mi-am luat doar la programări gen "vin acum", "ajung în 5 min"...

Dar pana mea în 2 min frate, când știi ca ai vb cu cineva...la ce mai bagi pe altcineva??

Ok, poate si-au luat și ele tepe, dar frate...poți sa aștepți 5 min, sa vezi...în fine, pentru mine este un subiect închis și gata.

Bafta frate.

A fost corecta fata , deci. 😎💪

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 3 ore, Knoxx a spus:

Adevărat ca se întâmplă și invers, sa zica clientul ca vine în 5 minute și sa nu mai vină. 

Nu e vb ca nu poate sa aștepte 5 minute, e vorba ca suna altul care zice ca e deja la scară și nu îl pune pe ala pe hold ca să te aștepte tine alea 5 minute sa se convingă. E pe principiul "ce e în mână, nu-i minciună".

De aia are și Daniel dreptate, cel mai bine e la programări.

nu are cum sa fie altu la scara deja decat daca a mai fost si stie adresa si ar veni si fara sa anunte, sa zica ca e deja la scara

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 ore, Knoxx a spus:

Adevărat ca se întâmplă și invers, sa zica clientul ca vine în 5 minute și sa nu mai vină. 

Nu e vb ca nu poate sa aștepte 5 minute, e vorba ca suna altul care zice ca e deja la scară și nu îl pune pe ala pe hold ca să te aștepte tine alea 5 minute sa se convingă. E pe principiul "ce e în mână, nu-i minciună".

De aia are și Daniel dreptate, cel mai bine e la programări.

Boss, @daniel312 are întotdeauna dreptate, doar că nu ne dăm noi seama 😉.

Da, la astfel de fete, trebuie sunat când ești la scara...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 16 minute, Vladescu86 a spus:

Boss, @daniel312 are întotdeauna dreptate, doar că nu ne dăm noi seama 😉.

Da, la astfel de fete, trebuie sunat când ești la scara...

Lasa ca am stat si eu 20 - 30 min la scara , si cu programare , la fetele "drepte si de calitate".

Plus ca te mai roaga sa le mai iei si cate ceva , de parca esti de la Glovo.

 

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 4 ore, Knoxx a spus:

Adevărat ca se întâmplă și invers, sa zica clientul ca vine în 5 minute și sa nu mai vină. 

Nu e vb ca nu poate sa aștepte 5 minute, e vorba ca suna altul care zice ca e deja la scară și nu îl pune pe ala pe hold ca să te aștepte tine alea 5 minute sa se convingă. E pe principiul "ce e în mână, nu-i minciună".

De aia are și Daniel dreptate, cel mai bine e la programări.

Asta clar frate, am spus o mereu, ce naiba e asa greu sa ai frumos o agenda si sa ti iei un nr de clienti si sa faci treaba frumoasa, asta cu suna cu 10 min inainte e un kkt nu e de mers, sau daca o faci, iti asumi sa si astepti.

1 oră în urmă, L.A.W. a spus:

A fost corecta fata , deci. 😎💪

Aaa, i auz pai atunci ce mai vrei frate, deci e clar ca s a pripit colegul nostru, 10 min acolo putea sa acrode fetei, a acordat el si noi, si la altele si mai mult, nu mai murea 10 min 😁😅

Acum 21 minute, Vladescu86 a spus:

Boss, @daniel312 are întotdeauna dreptate, doar că nu ne dăm noi seama 😉.

Da, la astfel de fete, trebuie sunat când ești la scara...

Tati, cand e e, cand nu e nu e, aici nu vad ce n ar fi cum am zis eu, si da la astfel de fete, ori suni cand esti la scara, chiar si atunci stai ca prostu si astepti si iti asumi ca poti sa si astepti, ori (si cel mai bine) nu te mai duci, si alegi ceva ok si care lucreaza cu programari, parerea mea.

Bafta @L.A.W. @Vladescu86 @Knoxx ✌️

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 2 ore, bogdan icx a spus:

nu are cum sa fie altu la scara deja decat daca a mai fost si stie adresa si ar veni si fara sa anunte, sa zica ca e deja la scara

Cum sa nu aibă? Pai fata vorbește cu mai mulți și dacă nu lucrează la programări, unul zice ca vine în 20 de minute, altul ca în 15, altul ca în 5. Ea nu are de unde sa știe care e serios și care nu e. Pana a ajuns vladescu în 3 minute s-au făcut 10, 15 sau 20 de minute la altul și a întrat înaintea lui. Fata ca să nu-l piardă a bagat-o pe aia cu dușul. 

Ce e asa de greu de priceput?

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
La 22.04.2022 la 0:03, daniel312 a spus:

Ia ti gandul si de acolo, ca nu e diferenta, o sa te convingi 😉

Atata timp cat nu ai o foita cu programari, si faci la 10 min, si tu ca si client astepti pe la scari, si la altii chipurile, faci programari, care tu de fapt nu faci, si etc etc, nu merge, e grele 😉😅

In fine, inca 1 data, te ai pripit nu mureai 10 min, dar asta e, decizia ta, faci cum vrei ✌️

Ți-aș spune eu mai multe dar prefer sa nu facem discuții aici . Vorbește despre tine nu ma baga in discuțiile tale . Cine ma cunoaște știe cum sunt și așa mai departe 👍 nu sunt obligată sa te primesc 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...