Sari la conținut

Roleplay tata si fetita


Postări Recomandate

Care dintre voi e predispusa sa faca asta? Am o fantezie mare DDLG &ageplay si vreau sa tratez o fata ca fetita mea mica pe care o invat cum sa faca sex si altele. Banii nu sunt o problema si daca imi place performanta as fi dispus sa devin client fidel.

Ca sa adaug mai multe detalii, ar incepe cu mine intrand peste fetita mea cand se masturbeaza in haine de studenta (pot cumpara eu), mai intai certand-o si dupa aia invatand-o cum sa se masturbeze. Dupa aia ii-as baga-o in pizduta in timp ce ea geme intr-o voce de fetita mica si dupa aia ma roaga sa ma opresc plangand, eu continuind pana imi dau drumul. Bonus pentru rezistenta si lacrimi adevarate. Gen evil stepfather/young stepdaughter. Pup 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 26.07.2021 la 9:33, turcalet a spus:

Care dintre voi e predispusa sa faca asta? Am o fantezie mare DDLG &ageplay si vreau sa tratez o fata ca fetita mea mica pe care o invat cum sa faca sex si altele. Banii nu sunt o problema si daca imi place performanta as fi dispus sa devin client fidel.

Ca sa adaug mai multe detalii, ar incepe cu mine intrand peste fetita mea cand se masturbeaza in haine de studenta (pot cumpara eu), mai intai certand-o si dupa aia invatand-o cum sa se masturbeze. Dupa aia ii-as baga-o in pizduta in timp ce ea geme intr-o voce de fetita mica si dupa aia ma roaga sa ma opresc plangand, eu continuind pana imi dau drumul. Bonus pentru rezistenta si lacrimi adevarate. Gen evil stepfather/young stepdaughter. Pup 

     Eu practic role play si age play / age regression si am jucat o gramada de roluri... de mama vitrega,  Scufita Rosie, Cleopatra, profesoara, directoare, asistenta medicala, etc.Am si filme xxx cu age play si role play. post-84499-0-04151900-1604491526_thumb.jpg

post-84499-0-66951300-1604491347_thumb.jpg

  • Minus 2
Link spre comentariu

On 7/28/2021 at 10:09 PM, sofiaxs said:

Buna. Ce tip de femeie cauti pentru asta? (Varsta, aspect fizic, etc) si cat ai fi dispus sa cheltui? 

Mai tanara de 26 ca eu am varsta de 26, miniona, preferabil capabila sa faca o voce de fetita, jucausa, imaturitatea e un plus

Pana in 500 euro dupa aspect fizic si performanta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...