Sari la conținut

ada 0722915845


Postări Recomandate

150 fin oral,normal 

intreb de fin orala și îmi zice că da.Cand ajung îmi explică că,mi-a spus la tel că face fin orala,dar nu mi-a zis că e pt 50 de lei în plus.Ce tare! Bloc din bld,apt 17...

Cam jegoasa,par nespălat și f multe tatuaje nasoale.Are și un câine care se freacă de tine...

Nu te invita la dus,nu nimic ..Vorbește numai dacă o întrebi ceva.Nu știe ce vorbește la tel și ce pe whatsapp,nu mai știe cu cine a vorbit,e vai morții ei.Eu am vb și programat pe whatsapp.Cand am ajuns am sunat și am vb la tel,să-mi spună adresa exacta.La 10 min după ce am plecat de la ea,îmi scrie pe whatsapp.."Mai vii?"

I-am răspuns.."Tocmai te-am futut,proasto!"

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incep acest post prin a mentiona ca nu am vizitat-o. Discutia avuta pe whatsapp m-a lasat oarecum perplex. Ca orice om de bun simt, initiez conversatia cu obisnuitul "Buna, scz de deranj, doresc sa aflu daca anuntul mai este de actualitate". Raspunsul a fost prompt si afirmativ. Intreb despre servicii, tarif si zona. Imi spune ca practica oral, normal un diferite pozitii + mici fantezii. Ma intreaba daca vreau protejat sau neprotejat si imi mentioneaza faptul ca ambele le face si protejat si neprotejat - aici deja un semn mare al exclamarii mi-a aparut in fata ochilor. Ii spun ca in eventualiatatea in care ii voi face o vizita, totul va fi protejat doar ca vreau sa stiu care este tariful pentru o ora. 

Raspunsul absolut hilar a fost: 500 Lei / hr NEPROTEJAT. Ii spun ca nici nu se pune problema de sex normal neprotejat si ca as vrea sa stiu cat ar costa ora pentru sex protejat. Ea insista, si imi spune " Da, dar altfel este neprotejat". Ii explic femeii inca o data ca nu este safe nici pentru mine nici pentru ea si ca daca tot mi-am pierdut 5 minute incercand sa scot niste detalii referitoare la servicii, macar sa-mi spuna cat costa ora, cu serviciile detailiate, protejat si care ii este disponibilitatea. Raspuns sec 350 Lei, asta e ultima mea noapte - de maine plec. Du-te invartindu-te. 

 

Trageti voi concluzii - eu nu ma pot risca la asa ceva  

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 25.10.2021 la 22:12, creedoz1 a spus:

Incep acest post prin a mentiona ca nu am vizitat-o. Discutia avuta pe whatsapp m-a lasat oarecum perplex. Ca orice om de bun simt, initiez conversatia cu obisnuitul "Buna, scz de deranj, doresc sa aflu daca anuntul mai este de actualitate". Raspunsul a fost prompt si afirmativ. Intreb despre servicii, tarif si zona. Imi spune ca practica oral, normal un diferite pozitii + mici fantezii. Ma intreaba daca vreau protejat sau neprotejat si imi mentioneaza faptul ca ambele le face si protejat si neprotejat - aici deja un semn mare al exclamarii mi-a aparut in fata ochilor. Ii spun ca in eventualiatatea in care ii voi face o vizita, totul va fi protejat doar ca vreau sa stiu care este tariful pentru o ora. 

Raspunsul absolut hilar a fost: 500 Lei / hr NEPROTEJAT. Ii spun ca nici nu se pune problema de sex normal neprotejat si ca as vrea sa stiu cat ar costa ora pentru sex protejat. Ea insista, si imi spune " Da, dar altfel este neprotejat". Ii explic femeii inca o data ca nu este safe nici pentru mine nici pentru ea si ca daca tot mi-am pierdut 5 minute incercand sa scot niste detalii referitoare la servicii, macar sa-mi spuna cat costa ora, cu serviciile detailiate, protejat si care ii este disponibilitatea. Raspuns sec 350 Lei, asta e ultima mea noapte - de maine plec. Du-te invartindu-te. 

 

Trageti voi concluzii - eu nu ma pot risca la asa ceva  

concluzia ? de evitat. e la mare acum 

statisticstm , o poti echivala pentru o categorie anume .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...