Sari la conținut

Romina ts ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare la toata lumea, 

am fost Joi la Romina. Initial ma programasem la Adriana dar cand am ajuns la locatie am primit propunerea de a intra cu Romina, propunere de nerefuzat de altfel!

 Romina e o fata finuta, curata si cu o mare orientare spre client. Dupa un schimb scurt de amabilitati am trecut la saruturi, oral din partea mea - cred ca ii place sa fie supta dupa felul in care te ia de cap si ti-a da pe toata :) . O mica filmare pentru arhiva personala, trecut in 69 unde face o muie de mare angajament, pozitie in care am si finalizat.

Mentionez erectia foarte puternica din partea ei, fara fitze, atitudine foarte misto.

 Abia astept sa ne vedem si data viitoare, am promisiunea ca intra si Adriana cu noi.

O seara buna!

 

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 8 ore, transiberian a spus:

Salutare la toata lumea, 

am fost Joi la Romina. Initial ma programasem la Adriana dar cand am ajuns la locatie am primit propunerea de a intra cu Romina, propunere de nerefuzat de altfel!

 Romina e o fata finuta, curata si cu o mare orientare spre client. Dupa un schimb scurt de amabilitati am trecut la saruturi, oral din partea mea - cred ca ii place sa fie supta dupa felul in care te ia de cap si ti-a da pe toata :) . O mica filmare pentru arhiva personala, trecut in 69 unde face o muie de mare angajament, pozitie in care am si finalizat.

Mentionez erectia foarte puternica din partea ei, fara fitze, atitudine foarte misto.

 Abia astept sa ne vedem si data viitoare, am promisiunea ca intra si Adriana cu noi.

O seara buna!

 

Iti multumesc frumos pentru recenzie 🥰😘

Te pup 💋

Link spre comentariu
Acum 46 minute, uglyboy85 a spus:

Numarul dupa publi e cel corect nu? Am vorbit cu ea la numarul acela si o sa ii fac o vizita 🙈. Stati tot impreuna?😎

Da neam mutat impreuna .... eu momentan sunt plecata putin !!💋

Dristractie placuta 🔞😈

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...