Sari la conținut

VIP Erotic Show & Swingers Party #01 edition 15th Aug by GuestList Bucharest VIP Rezervari la wp 0727908063


Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Neața, se mai tine evenimentul? Am trimis mesaj pe WhatsApp cu intenția de a participa și nu am primit răspuns.

A primit cineva răspuns sau confirmare?

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 8 minute, antoniodragos a spus:

Durează puțin, dar ți se va răspunde. Eu am primit răspuns după vreo 2 zile, apoi a urmat un schimb de mailuri cu chestionarul aferent, iar acum aștept răspunsul final.

Mersi fain. Poate ne vedem la party 🥳🎉 

Am reușit să îmi conving soția. Suntem la prima experiență de acest gen, sper sa ne placă.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Un update pentru PARTY

Am decis sa mutam party ul pentru 12 Septembrie sau 26 Septembrie

Desi selectia a mers foarte bine si au fost foarte multe persoane interesate, nu am reusit sa avem un echilibru in numarul doritorilor in materie de cupluri, barbati single si single girls. 

Daca am fi inaintat cu party - ul astazi pe 15, ar fi iesit un sausage fest si vrem sa avem un raport cat mai bun, cat mai echilibrat. 

Insa selectia a mers foarte bine, foarte multe persoane ok interesate, vom tine legatura cu toata lumea pentru urmatorul eveniment si speram ca pregatirile sa mearga cat mai bine pentru 12 Septembrie sau 26 Septembrie vrem sa avem suficient timp sa pregatim totul cum trebuie. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 4 ore, GuestListVIP a spus:

Un update pentru PARTY

Am decis sa mutam party ul pentru 12 Septembrie sau 26 Septembrie

Desi selectia a mers foarte bine si au fost foarte multe persoane interesate, nu am reusit sa avem un echilibru in numarul doritorilor in materie de cupluri, barbati single si single girls. 

Daca am fi inaintat cu party - ul astazi pe 15, ar fi iesit un sausage fest si vrem sa avem un raport cat mai bun, cat mai echilibrat. 

Insa selectia a mers foarte bine, foarte multe persoane ok interesate, vom tine legatura cu toata lumea pentru urmatorul eveniment si speram ca pregatirile sa mearga cat mai bine pentru 12 Septembrie sau 26 Septembrie vrem sa avem suficient timp sa pregatim totul cum trebuie. 

Super, abia aștept. Un mic sfat, promovați mai mult evenimentul și puneți accent pe ideea de swing și cupluri. Seară faină.

Link spre comentariu

  • Oras:Pipera
  • Oras:Pipera

Salut!

Care considerati ca ar fi motivul pentru care nu s-a atins echilibrul dorit? (Exceptand faptul ca romanii in general sunt cam inchisi in explorarea multiplelor dimensiuni ale sexualitatii? 😀)

Ce abordare intentionati sa aveti pentru a avea mai mult succes pe viitor? 

(intrebari puse din pura curiozitate)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...