Sari la conținut

Raluca 0750141870


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
1 oră în urmă, Raluxxx a spus:

hello Boys 0750141870 Kiss 

Hello girl, pune si tu niste servicii preturi ca doar nu ai pus numarul ala sa sunam la linia fierbinte, si alea dau mai multe informatii lângă numarul de telefon😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 12 ore, Raluxxx a spus:

fac servicii top ... ofer detalii la telefon .. blowjob kiss 69 masaj erotic de relaxare și mici fantezii

Aaa,stai ca eu abia acum mi-am dat seama. Tu esti aia din avantgarden3 care era la de evitat,ai un cățel bulldog si un alt cățel cu ceafa lată. Nu trebuie sa iti ascunzi fata ca ne dăm seama cine esti. Ideea este ca daca greșesc imi cer scuze dar nu cred ca greșesc 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 4 minute, boris32 a spus:

Aaa,stai ca eu abia acum mi-am dat seama. Tu esti aia din avantgarden3 care era la de evitat,ai un cățel bulldog si un alt cățel cu ceafa lată. Nu trebuie sa iti ascunzi fata ca ne dăm seama cine esti. Ideea este ca daca greșesc imi cer scuze dar nu cred ca greșesc 

Încă odată sa ma fac inteles,daca greșesc imi cer scuze si imi retrag cuvintele, e posibil sa fie asemănare cine stie.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

La vale si cu topicul acesta. Oricum, la cate detalii ofera si la ce comunicare are in dotare, tare m-as mira daca isi va acoperi macar facturile din treaba asta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...