Sari la conținut

0724466461 caprioara noua!?


Vizitator big98

Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 07.08.2021 la 0:29, AndraDragan a spus:

20 de minute dureaza o finalizare dar sunt sigura ca iti sunt de ajuns minutele astea ba chiar ne ramane timp si de o tigare 😜 

20 de cand intru pe ușă? Sau după 6 min ma dai jos din pat ? 🙋‍♂️🤦‍♂️🤭🤷‍♂️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Locatie noua Rin Grand Hotel, etaj superior 

3 ciori borâte care nu au nicio treaba cu pozele.

Parerea mea: De evitat.

Daca vreți sa mergeti la niște CIORI SPURCATE JEGOASE care înainte prestau pe centura sau pe Mihai Bravu la strada, sunteți responsabili de alegerile voastre

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Am vazut anuntul tinerei aparatii pe AT si am vizitat-o ieri pe seara.

Amenda platita a fost de 100 de lei poate a schimbat pretul dar mie asa mi-a zis la telefon.

Locatie 8 curata baie curata prosop 

Op 7.50 pacat ca nu face neprotejat si fara atentie mare la bijuterii nu tu deep nu tu cim si asa mai departe

Np 8 se uda bine in soldat participa

Aspect 9 slabuta sani micuti fund micut draguta la fata

Igiena 10 nimic de reprosat

Posibil de revenit la madame 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Este cioara toată ziua, sunt minim 3 zburătoare tupeiste in locatie. Toate arată că dracu, foste centuriste aduse "pe camera". Obosite și sparte

Eu nu am rămas, m am și certat cu ele, era o cioara grasa pitica care cerea taxa de deranj, am vrut sa i dau un genunchi in bot dar am zis că nu e cazul sa mi fac probleme.

La plecare m am întâlnit cu o pestele, un cioroi bondoc și îndesat care aștepta în hol vorbind la telefon.

Nu recomand

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Cred ca este mai “bronzat” decât Bambi, dar dacă își face treaba bine si nu e sperietoare la față asta este tot ce conteaza.  Pare interesantă la corp, in mod special poponețul 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost eu aseara crezand ca este fata din poze ca am mai fost la ea , am sunat la telefon e acelasi numar al titularei din anunt doar ca la fata locului sunt alte fete pe bulevardu octavian goga nr 24 , 2 ciori tupeiste una de 19 ani alta de 30 de ani , am intrat cu cea de 19 ani si imi pare rau ca am facut-o a inceput cu oralul protejat si facea hai da-ti drumu ea vroia sa scape repede doar sa o suga si sa imi dau drumu dar la mine nu merge asa i-am zis hai sa te fut si ea face nu ca e operata la ovare si ca o doare si ca nu stiu ce , intradevar cand o futeam se vede pe ea ca o doare rau cand pompam dar aia e riscul meserie . Am finalizat pana la urma in balon si ea face nu vrei sa intri si cu colega si eu i-am zis nu . Pretul pt o finalizare e de 70 de lei dar eu i-am lasat 100 . De evitat complet acele 2 ciori care presteaza acolo. Eu m-am dus mai mult pt fata din anunt Andra dar nu am gasit-o acolo in locatie , le-am gasit pe alea 2 lesinate . 

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 1 oră, Crystyan2022 a spus:

Am fost eu aseara crezand ca este fata din poze ca am mai fost la ea , am sunat la telefon e acelasi numar al titularei din anunt doar ca la fata locului sunt alte fete pe bulevardu octavian goga nr 24 , 2 ciori tupeiste una de 19 ani alta de 30 de ani , am intrat cu cea de 19 ani si imi pare rau ca am facut-o a inceput cu oralul protejat si facea hai da-ti drumu ea vroia sa scape repede doar sa o suga si sa imi dau drumu dar la mine nu merge asa i-am zis hai sa te fut si ea face nu ca e operata la ovare si ca o doare si ca nu stiu ce , intradevar cand o futeam se vede pe ea ca o doare rau cand pompam dar aia e riscul meserie . Am finalizat pana la urma in balon si ea face nu vrei sa intri si cu colega si eu i-am zis nu . Pretul pt o finalizare e de 70 de lei dar eu i-am lasat 100 . De evitat complet acele 2 ciori care presteaza acolo. Eu m-am dus mai mult pt fata din anunt Andra dar nu am gasit-o acolo in locatie , le-am gasit pe alea 2 lesinate . 

Este și fata din poze în locație. Am fututo eu,ea sta în bucatarie. Cred ca cele 2 lucreaza pt ea. Când a văzut ca le-am refuzat pe cele 2 atunci a venit ea. Servicii banale protejate. Pe anunt are 70 cand ajungi la locație îți spune 100. Dacă o futi la 70 merge pt cei care le plac fetele skinny brunete cu tatuaje. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...