Sari la conținut

0721 147 789


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am fost eu,cu toate ca am citit că nu are recenzii bune la Galați, am spus că vreau o oră, mi a zis ea 2 finalizări,dacă am văzut ca este genul care te grăbește mie nu mi place si am plecat,și  pe grabă si mecanic,în apartament destul de nou la Libra mirosea numai a fum din scrumiere .

Fata arată ca o româncuță de la țară, sâni frumoși, eu unul aș recomanda o pt.o descărcare. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 28.07.2021 la 0:05, Sweet2021 a spus:

Am fost eu,cu toate ca am citit că nu are recenzii bune la Galați, am spus că vreau o oră, mi a zis ea 2 finalizări,dacă am văzut ca este genul care te grăbește mie nu mi place si am plecat,și  pe grabă si mecanic,în apartament destul de nou la Libra mirosea numai a fum din scrumiere .

Fata arată ca o româncuță de la țară, sâni frumoși, eu unul aș recomanda o pt.o descărcare. 

Am fost la domnișoara ,am luat o oră,per total mi a plăcut ,oralul îl face bine din păcate doar la început și atât,trecut la normal am incercat multe poziții de am obosit și eu și ea ,nu prea ii place deasupra.

Dacă ar mai fi făcut oral era tare, atâta poate atâta face, însă are o colegă mai bună Roxana.

Am plecat nefinalizat ,că de unde oral ,numai la început.

De recomandat ,da ,mi a plăcut.

PS: trebuie sa fie una nimfomană rău să mă termine într-o oră.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...