Sari la conținut

Sonya (bbw) doamna matura 0747526203


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

 

Buna dragilor,

O sa va fac o vizita ... pe saptamana cealalta ( dupa 6 august).  Voi anunta atunci si locatia.

Pana atunci va las sa ma cunoasteti virtual din recenzii despre mine si serviciile mele : 

Cluj   

 

Baia Mare : 

Satu Mare :  

Recenzii mai puteti gasi pe Arad/Deva... Acelasi numar de telefon

 

sau recenziile mele :  

 

 

Poze :

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-2

 

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-4

 

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-6

 

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-8

 

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-13

 

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-20

 

https://nimfomane.com/forum/topic/106561-sonya-doamna-matura-0747526203/page-21

 Dar si in celelalte topice de mai sus.

 

Lucrez pe baza de programari ( limitate... pt. calitate!)

Preturile si serviciile raman aceleasi : 150  pt. o jumatate de ora si 250 pentru o ora. Doar anal este la extra pre +t 50 peste servicii. Pentru orice intrebari.. imi puteti scrie PM.

Va sarut si abia astept sa va intalnesc!

XXXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Multumesc mult de aprecierile virtuale si de mesajele voastre!

 Sunt doar un om normal! O femeie mai plinuta,  e drept, dar nu toata lumea iubeste ce-i slab!  Cei care fac comentarii in legatura cu acest aspect vor fi ignorati. (Nu duc discutii cu astfel de  indivizi pe nici o tema.)

Locatia- Pt ca vremea o cere, am cerut si eu express o locatie cu AC- Cand voi avea confirmare, va anunt exact  ( langa Mall Coresi/Isaran ar fi.) O data mai exacta a venirii mele 9 august. Sederea.. o voi putea prelungi probabil pana la 10 zile. Vom vedea!

Programari inca nu fac. Pentru ca asa e frumos- Cand sunt in locatie , atunci vom putea discuta de programari.

 Pentru a putea mentine calitatea serviciilor, eu nu fac mai mut de 3 sau 4 programari de o ora./zi  ori echivalentul la jumatati de ora!)

Pentru orice alte aspecte si cereri, va rog dati un PM sau imi scrieti pe W.up.

Multumesc si abia astept sa va cunosc.

XXX

 

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
La 30.07.2021 la 14:22, advert129 a spus:

Multumesc mult de aprecierile virtuale si de mesajele voastre!

 Sunt doar un om normal! O femeie mai plinuta,  e drept, dar nu toata lumea iubeste ce-i slab!  Cei care fac comentarii in legatura cu acest aspect vor fi ignorati. (Nu duc discutii cu astfel de  indivizi pe nici o tema.)

Locatia- Pt ca vremea o cere, am cerut si eu express o locatie cu AC- Cand voi avea confirmare, va anunt exact  ( langa Mall Coresi/Isaran ar fi.) O data mai exacta a venirii mele 9 august. Sederea.. o voi putea prelungi probabil pana la 10 zile. Vom vedea!

Programari inca nu fac. Pentru ca asa e frumos- Cand sunt in locatie , atunci vom putea discuta de programari.

 Pentru a putea mentine calitatea serviciilor, eu nu fac mai mut de 3 sau 4 programari de o ora./zi  ori echivalentul la jumatati de ora!)

Pentru orice alte aspecte si cereri, va rog dati un PM sau imi scrieti pe W.up.

Multumesc si abia astept sa va cunosc.

XXX

 

Ahaaaa!

Știam eu că dacă nu pot veni eu la tine n-ai să reziști mult fără mine și vei veni tu la mine. Sau,mă rog,foarte aproape de mine. 😍😍😍😂😂😂😘😘❤❤

Ce de "mine" am folosit! 😂😂😍😍 zici că sunt narcisist! 😍😍😂😂

Sper să ne vedem. Te aștept pe whatsapp la o șuetă.  Te pup ... peste tot! 😚😚😚😚❤❤💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
48 minutes ago, mitza27 said:

Salut

Ești naturala jos sau rasă?

Ai intrat de pe 5110 si nu poti vedea poze? Mai clare de atat ar trebui sa stea cracita ca la ginecolog sa intelegi tu ce se intampla acolo jos. 'aideplm! 😒

Link spre comentariu
  • Oras:Fagaras
  • Oras:Fagaras
Chiar acum, focussan a spus:

Ai intrat de pe 5110 si nu poti vedea poze? Mai clare de atat ar trebui sa stea cracita ca la ginecolog sa intelegi tu ce se intampla acolo jos. 'aideplm! 😒

Ai de plm pozele nu sunt foarte recente 

Mulțumesc de înțelegere 

Unele chestii se pot schimba de la o saptamna la alta 

Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
2 minutes ago, mitza27 said:

Ai de plm pozele nu sunt foarte recente 

Mulțumesc de înțelegere 

Unele chestii se pot schimba de la o saptamna la alta 

Ma gandesc ca daca asa "se prezinta" asa este. Nu pune poze cu ea epilata si, cand ajungi, gasesti bursucul vesel cu burta-n sus😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fagaras
  • Oras:Fagaras
Acum 2 minute, focussan a spus:

Ma gandesc ca daca asa "se prezinta" asa este. Nu pune poze cu ea epilata si, cand ajungi, gasesti bursucul vesel cu burta-n sus😂

Mai pățești 😅😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt partial epilata iar ce este 'tufis'( pe Venus)... e tuns destul de scurt.

Fiind roscata natural...se vede putin in poze. Nu-i 'bursuc' dar nu-i nici 'sfinx' ori 'arici' 

xxx

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, advert129 a spus:

Sunt partial epilata iar ce este 'tufis'( pe Venus)... e tuns destul de scurt.

Fiind roscata natural...se vede putin in poze. Nu-i 'bursuc' dar nu-i nici 'sfinx' ori 'arici' 

xxx

😁😁😁😁 no need to shiver... grown men love the beaver.... 

Link spre comentariu
  • Oras:Fagaras
  • Oras:Fagaras
Acum 2 ore, advert129 a spus:

Sunt partial epilata iar ce este 'tufis'( pe Venus)... e tuns destul de scurt.

Fiind roscata natural...se vede putin in poze. Nu-i 'bursuc' dar nu-i nici 'sfinx' ori 'arici' 

xxx

Interesant😁😁

Abea aștept sa ajungi in bv😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragii mei :)  va rog eu mult sa aveti putintica rabdare pana ajung! Va voi scrie si serviciile aici desi erau cam peste tot trecute.. inclusiv in profilul meu!

 

Nu voi avea alte servicii in minus sau in plus fata de ce ofer in alte orase! Daca e asa de greu de citit pe acolo...

 

SERVICII SI PRETURI :

150 /o jumatate de ora ( 30 minute)

250/o ora ( 60 minute)

+ 50 daca se doreste si anal.( nu , nu e in functie de marime!!!)

Ofer  O.N.A -  Doar oral se poate neprotejat si asta in functie de dispozitia mea si desigur cum doreste clientul! 

Daca macar ati facut aluzie... la normal sau anal neprotejat- pa! Nu mai incercati sa ma contactati inutil!

Ofer:  CIM/COB/COF .. FK - cunilingus; anilingus-activ si pasiv- La discretia mea!  (E in functie de igiena si de dispozitia mea pt asta!) 

 

Cu riscul de a parea aroganata: Nu raspund  mesajelor INSUFICIENTE! Ex: ' buna/buna,cf/ ce servicii ai/ o programare?/disponibila/deranjez?'

Atata timp cat aveti aici toate aceste informatii, nu vad de ce sa vi le repet ( copy/paste) in w.up! Incercati sa intrebati ceva ce eventual nu scrie in forum! 

Disponibilitate ca program si locatie o sa anunt zilnic.

Va multumesc mult 

XXX

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:'ntre buci
  • Oras:'ntre buci

nici macar varsta nu iti stim cucoana..

Quote

50 daca se doreste si anal.( nu , nu e in functie de marime!!!)

pai se doreste.. da' sa nu plangi cand o intra anaconda in curu matale virgin

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
20 minutes ago, Buricu said:

nici macar varsta nu iti stim cucoana..

😂 sa zicem 38 ani. La ce te ajuta?😂 Tocmai vorbeam pe alt topic de problemele cu care se confrunta Brasovenii🤦‍♂️

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 minute, focussan a spus:

😂 sa zicem 38 ani. La ce te ajuta?😂 Tocmai vorbeam pe alt topic de problemele cu care se confrunta Brasovenii🤦‍♂️

Multumesc! Ai citat pe cineva de pe lista mea de ignor( oare de ce e pe lista? ha! ha!)

Exact! Am anuntat data la care ajung  in Brasov. Am dat link catre topice unde am activat- exista recenzii/poze. Postari cu serviciile mele/preturi...multe, in orasele in care am mai fost!

 Un domn a postat si anuntul din Publi-aici pe topic in BV; unde clar scrie si varsta! ( apare si la profilul meu aici in nimfomane, dar.. e greu!) - E mai usor sa pari interesat de 'ceva'! Va sigur, cu astfel de  'intrari' nu prea o sa puteti face o programare. Cand am spus ca sunt selectiva, chiar sunt! 

 Prefer sa ofer calitate in servicii nu sa stau la discutii interminabile cu indivizi ce in doua minute ar putea afla servicii/pret/poze..etc la distanta de un click maxim si eventual de este interesat sa ma contacteze la modul serios nu cu banalitati!

De timp si pula nu ne batem joc!

XXX

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...